2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331

canım bana doktorum kahverengi akıntıların kesildiğinde bırak dedi..
dün hiç gelmedi..ben de dedim herhalde artık bırakabilirim..
benim de kontrolüm 10 gün sonra

Slm güzel Hamişler bugün kontrolümüz vardı çok şükür kalp atışlarını duyduk bebeğimizin çok güzel bi duyguymuş şimdilik sadece sizlerle paylaşabiliyorum
Gözün aydın canım Rabbim devamını getirsin insaAllah.
Kaç haftalık olmuşsun seninle ayniyiz doğum tarihi olarak

insallah bisey cikmiycak canim.cok sukur akintilarinda kesilmis.saglikla gelsin bebislerimiz

Insallahhh canim.. Bebislerin hareketleri de goruluyo mu artik ayyyy. Ben 7.haftada gitmistim en son.cok merak ediyorum buyuduler mi diye. Senin de karnin belirginlesti mi biraz.benim biraz belirginlesti sanirim gobusum

Selamlarr
Biz de bugün ultrasona gittik. 8+5 old bugün. Yavaş yavaş kol ve bacak tomurcukları belli olmaya başlamış. Hatta hareketini bile yakaladık kuzucuğumuzun. Beni eşim takip ediyor tam yarım saat oyalandık ultrasonda.ilk bebeğimiz gibi heyecanlıyız ikimizde

Bulantın nasıl? Ben her gün bir öncekinden daha beterim. Bugün yataktan bile kalkamadım. Benim de ikili test randevum 17'sinde. Bakalım hayırlısı..

Benim bebeğim bugün çok hareketliydi hiç durmadı yerinde :) 12+0 çıktı 58gram okadar tatlıydı ki kızlar çok duygulandim ense kalınlığı 1.3mm çıktı burun kemiği de oluşmuş cuma günü de ikili test için gidicem çok mutlu oldum herkes güzel haberler alsın inşallah

Masallah cnm, darısı basimiza insallah cinsiyet tahmininde bulundu mu dr?

Maaşallah...ikili test sonuçları da çok iyi gelir inşallah

bişey yazcam da kızmayın lütfen:) bildirim geliyo bakıyorum inş canım hayırlısı inş vs. amin ecmain inş allah bütün annelere rahman ve rahim olan isimleriyle yaklaşsın. bu konuda öncelikli olarak o var yardımcımız..hiçbir anne adayı için kimse kötü his beslemez bunda hem fikiriz.. diyorumda insanın bu dönemde sürekli dua edesi geliyo çok da haklısınız aslında. bebeğiden bahsederken her cümlemin başında inşallah kelimesi var.pes tamam:) önemli bi konu açalım mesela özel hastane ve doktor önerisi olan var mı? istanbula yeni taşındım ve hiç bir dr hakkında fikrim yok 5. dr değiştirişim. hala düzenli gidebileceğim bi dr keşfedemedim.

Merhaba arkadaşlar bende dün kontrole gittim kaLP atışları için çok şükür duyduk karından ultrasonla
Kac haftaliksin cnm ben ren son 5+2 gittim simdi 7 olduk cok sukur pazartesi gidicem kontrole insallah brende duyarim kalp atisini

Masallahhhhh bende pazartesi.gidicem nasipse.11+2. Oluyoruz. Ikili test icin ayrica mi randevu veriyo doktor.tam olarak napiliyo ikili testde kizlar.yine ultrason muayenesi mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…