2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
bu ara kızlar sanırım süt içmeye başlamak gerek değil mi?
günde kaç bardak içilmeli bilen var mı...

orta boy 165 166 gibi...
normalde 36 beden giyiyyorum karın okadar büyüdü ki 40 beden pantolon aldım işte giyeyim diye
bir de 38 beden hamile pantolonu aldım ..ancak rahat rahat giyiyorum
Ya ne güzel seni kıskandım maşallah sana. benim boy 160 kilo 63 :olamaz: ben Tayt Tunik giyorum rahat oluyor. gerçi benim Karnım çıkmadı keza kilo da almadım daha. boy kilo oranın süper senin süper.

bu ara kızlar sanırım süt içmeye başlamak gerek değil mi?
günde kaç bardak içilmeli bilen var mı...
İdeal olanı günde 2 ya da 3 bardak günlük süt. ama ben son 1 haftadır tiksindim o yüzden yoğurt peynir ile dengeliyorum. magnezyum açısından ihmal etmemek gerek.

Ya ne güzel seni kıskandım maşallah sana. benim boy 160 kilo 63 :olamaz: ben Tayt Tunik giyorum rahat oluyor. gerçi benim Karnım çıkmadı keza kilo da almadım daha. boy kilo oranın süper senin süper.

yok canım aşırı zayıf olmak da zor .hamileliğim çok zor geçiyor.
ben evlenmeden önce sıfır bedendim...her gören önce ne kadar zayıfsın derdi
sürekli gittiğin doktor bile dalga geçerdi..hasta olunca ne yapmamı öneriyorsunuz deyince rüzgarlı havalarda dışarı çıkmamanı derdi...
hep böyle olunca aşırı kilo beni altüst eder..oyüzden 12-15 kilo almak hayalim:anneadayı:
ama hayaller 15 gerçekler 30 olabilir:KK37:

İdeal olanı günde 2 ya da 3 bardak günlük süt. ama ben son 1 haftadır tiksindim o yüzden yoğurt peynir ile dengeliyorum. magnezyum açısından ihmal etmemek gerek.

ben de tek peynir yiyebiliyorum o da her çeşidi değil sadece süzme peynir
yoğurt da süt de malesef

Herkese iyi pazarlar kızlar benide alın aranıza benim sorum şu olucakti istanbul Bahçelievler de oturaniniz varsa nerde hangi hastane ye gidiosnz ben daha emin değilim aslında seviyorum doktoru ama cep tel vermiyormus bide gece doğuma kendisi gelmiyomus hastane de kim varsa o o yüzden başka doktor arıyorum bide vitamin kullanmaya ne zaman başladınız benden tahlilleri istedi de ben daha tamamlamayamadim geç kalmayimda
Ben Halkalı'da oturuyorum. Tüp bebekle hamile kaldığım için Bahçeci'ye gittim 10 hafta. Artık başka doktorun takip etmesi gerekiyor. Halkalı Acıbademi düşünüyordum ama doktorum 3 isim verdi ve birini seç dedi. Ben de medicana Düzgün Korkmaz'a karar verdim. 12. Haftamda gidip tanışıcam. Bakalım hayırlısı artık.

efsunsuz efsunsuz bende ilk gebeligimde 48 kiloydum ve dokuz ay sonunda 70 olmuştum:) boyum 1.73.allahtan boy varda cok göstermiyorum.şuanki brbegime 60 kiloyla hamile kaldım.ikinci kez kontrole gittigimde 59 olmuştum.bakalım dokuz ay sonunda kaça kadar yükselicrmo_O

benim de normal tansiyonum 9 6
doktorun odasında ölçüldü 12 7 çıktı doktor normal dedi
yüksek tansiyon olursa zaten baş ağrıları olurmuş
Canım yanıtın için çok teşekkür ederim içim rahatladı .
Benim de ilk gebeliğim 54 kilo ile hamile kaldım . Boyum 1.66. Hedefim inşallah 14-15 kilo almak.

efsunsuz efsunsuz bende ilk gebeligimde 48 kiloydum ve dokuz ay sonunda 70 olmuştum:) boyum 1.73.allahtan boy varda cok göstermiyorum.şuanki brbegime 60 kiloyla hamile kaldım.ikinci kez kontrole gittigimde 59 olmuştum.bakalım dokuz ay sonunda kaça kadar yükselicrmo_O

ben de onu diyorum ya kızkardeşim de 48 kilo ile hamile kaldı 22 kilo aldı
benim de hayalim 15 de gerçekler 30 olabilir:skandal:

Boyum 170 52 kiloydum bir hafta da 51e düştüm 2 hafta da 53 oldum bakalım 70le doğuma girsem yeterli diye düşünüyorum sağlıkla ilerlesin de şuan önemli değil hiç birşey

Hayırlı pazarlar kızlar ya benim bi sağ kasigim agrio bi sol öle şiddetli değil sizdede oluyormu normal mi evham yaptim

Hayırlı pazarlar kızlar ya benim bi sağ kasigim agrio bi sol öle şiddetli değil sizdede oluyormu normal mi evham yaptim
Hayırlı pazarlar. benim de bazen sağ ve sol kasık ağrım oluyor ama daha önce ben de tedirgin olmuş ve sormuştum tecrübeli anneler normal demişti. için ferah olsun.

Hayırlı pazarlar. benim de bazen sağ ve sol kasık ağrım oluyor ama daha önce ben de tedirgin olmuş ve sormuştum tecrübeli anneler normal demişti. için ferah olsun.
Sağol canım doktorumda olur normal dedi ama ben evham yapıyorum dusuk gecmisim olduğu icin

Maşallah sizlere hep uzun boylu hanımlar var burda. sanırım en kısanız benim 160 boyla . kendimi bu boyla 30 kilo almış halimi düşleyemiyorum. benim de 80 olsun limitim ve hamilelik boyunca en fazla 17 kilo almayı hedefleyim en iyisi.

Arkadaşlar kocaelinde önerebileceğiniz kadın doğum uzmanı ve diyetisyen varmı benim şekerim yüksek çıkıyor diyet yapmam lazım

sizinle tahmini doğum tarihimiz aynı,benimde hiç bulantım olmadı şükür,ilk zamandan beri sadece ağzım çok kuruyor ve susuyorum.Daha önce yaşadığınız kayıptan dolayı belki endişeleniyorsunuz ama yine de rahat olmaya çalışın ki bebek de strese girmesin.
Bende 1,5 sene denedikten sonra hamile kaldım, daha kalp atışını bile duymadım,geçen hafta kontrolde keseyi ve bebeği gördük,bu hafta çağırdı ama ben haftaya gitmek istedim. Rahat olmaya çalışıyorum,bol bol okuyorum,en önemlisi stres yapmamaya çalışıyorum. Size de tavsiye ederim :anneadayı:
Mrb canım okuduğun duaları paylaşabilirmisin

X