2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Masallahhhhh bende pazartesi.gidicem nasipse.11+2. Oluyoruz. Ikili test icin ayrica mi randevu veriyo doktor.tam olarak napiliyo ikili testde kizlar.yine ultrason muayenesi mi

İkili test için ultrason ölçümlerini yapıyor bebeğin, anneden kan alınıyor .anne yaşı kan tahlili sonuçları ve usg ölçümleri birarada değerlendirilerek bir ihtimal hesaplaması yapılıyor genetik problemle ilgili.
Kan tahlili ve usg aynı günde yapılabilir aslında.

Ahhh ahhhhh su dusuk tehlikemi hayirlisiyla bir atlatsam insalllahh sevincimiz kursagimizda kalmaz inslh:dua::KK61::-)
Geçecek canım insaAllah .
Bak ben bunu gormustum dene istersen..
Hamile bir kadının eşi,karnında şahadet parmağı ile bir daireçizerek 20 defa Allahın isimlerinden “YÂ MÜBDİ” yazsa veya okusa çocuğu düşmekten korunur ve kurtulur.

Sen de sürekli Allahın isimlerinden YA MUSAVVİR onu oku..

Bulantın nasıl? Ben her gün bir öncekinden daha beterim. Bugün yataktan bile kalkamadım. Benim de ikili test randevum 17'sinde. Bakalım hayırlısı..

bugün daha iyiyim yemek saatlerim geciktiğinde çok fena oluyorum..çorba ekmek bile yesem iyi...
sürekli ağzıma tuzlu birşeyler atıyorum...
en son dün istifra etmiştim bu da bir kar..
azalacak inşallah..
arkadaşlar zencefilli folik asit azaltıyor demişler..tabi ben nerdeyse 12 oldum şu saatten sonra artık folik asiti keser doktor tahminimce

İkili test için ultrason ölçümlerini yapıyor bebeğin, anneden kan alınıyor .anne yaşı kan tahlili sonuçları ve usg ölçümleri birarada değerlendirilerek bir ihtimal hesaplaması yapılıyor genetik problemle ilgili.
Kan tahlili ve usg aynı günde yapılabilir aslında.
Anladim.canim.gerci benim ikiz.oldugu.icin.doktor.oneriyo mu.bilmiyorum bu testleri..hic sorunsuz sagliikli.bebislermiz olsun insallah

bişey yazcam da kızmayın lütfen:) bildirim geliyo bakıyorum inş canım hayırlısı inş vs. amin ecmain inş allah bütün annelere rahman ve rahim olan isimleriyle yaklaşsın. bu konuda öncelikli olarak o var yardımcımız..hiçbir anne adayı için kimse kötü his beslemez bunda hem fikiriz.. diyorumda insanın bu dönemde sürekli dua edesi geliyo çok da haklısınız aslında. bebeğiden bahsederken her cümlemin başında inşallah kelimesi var:halay:.pes tamam:) önemli bi konu açalım mesela özel hastane ve doktor önerisi olan var mı? istanbula yeni taşındım ve hiç bir dr hakkında fikrim yok:KK43: 5. dr değiştirişim. hala düzenli gidebileceğim bi dr keşfedemedim.
Hangi semtte oturuyorsun

Anladim.canim.gerci benim ikiz.oldugu.icin.doktor.oneriyo mu.bilmiyorum bu testleri..hic sorunsuz sagliikli.bebislermiz olsun insallah

Bildiğim kadarıyla çoğul gebeliklerde sadece ultrasonda ense kalınlığı, burun kemiği oluşumu ve serçe parmağın orta kemiğini değerlendiriyorlar. Testler sizin için sonuç veremiyor maalesef

Gunaydin kizlar 2 gundur ben bulantisiz uyaniyorum yemeklerden tiksinme var ama midem o kadar bulanmiyo zencefil icmedim dun bulanmadi die normal mi sizce 17 de randevum daha var
Benim başından beri doğru düzgün bulantım olmadı. Herkeste aynı sürede aynı şekilde olcak diye bi şey yok. Birmiştir belki artık.

Bildiğim kadarıyla çoğul gebeliklerde sadece ultrasonda ense kalınlığı, burun kemiği oluşumu ve serçe parmağın orta kemiğini değerlendiriyorlar. Testler sizin için sonuç veremiyor maalesef
Him anladim cnm. Bakalim pazartesi sorcam doktoruma o bilgilendirir sanirm

devlet hastanesinde bulamıyorum randevu günü. iki hafta sonrasına veriyor en erken. o yüzden özel dedim. lütfen bi doktor tavsiye ederseniz çok sevinicem.

devlet hastanesinde bulamıyorum randevu günü. iki hafta sonrasına veriyor en erken. o yüzden özel dedim. lütfen bi doktor tavsiye ederseniz çok sevinicem.
Bildiğim ayşet jane hanım var bahçelievler medikalparkta çalışıyo

X