2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Inanirmisin her hafta ne kadr oldgunu merak edyrm nettn bakyrm minnacik birsey bagiriyorum diyorum kucucuk bisiysin sen neler yapiyon bana die :) ya okadr tuhaf bi his ki anlatamam karnim mi agriyo yoksa karnimmi genisliyo bana noluyo diye bebege bisi olcak diye diye zaten uyumuyorum bide bole dusune dusune kafayi yiyiyorum. Kayinvalidem ic karnin dardir belki ondan bole olursun diyo acaba olabilirmi karnim genislemye calistgi icin mi kasılıyoruz yoksa

Gunaydin kizlar 2 gundur ben bulantisiz uyaniyorum yemeklerden tiksinme var ama midem o kadar bulanmiyo zencefil icmedim dun bulanmadi die normal mi sizce 17 de randevum daha var

Canim malesef buyuk kesedeki bebegin kalbi durmus.. digeri hala cok zayif atiyomus..p.tesi gunu tekra bi kontrol var ama doktorum umitsiz.. ben ondan umitsiz hayirlisi artik..

ayy canım Allah tan ümit kesilmez..İnşallah diğeri tutunur hayata...
dua etmekten başka çare de yok

Anladim canim gecmis olsun. Saglikla kucagina al bebisini insallah

Reactions: mpb
benim karnım dar ondan eminim. hamilelikten önce yemeği biraz fazla yesem hem göbeğim çıkar hem başım dönerdi şimdi durum daha da vahim. o yüzden doygunluk hissettiğim anda bırakıyorum:)rahim iki katına çıkıyormuş bu dönemde. onun için böyle oluyormuş.

o bir haftalıkken pantolonun düğmelerini acıp üstüne tunik giyip öyle geziyordum. tabi haberim yoktu hamilelikten de ondan öyle yapıordum. geçecek geçici bu ağrılar diyordum meğer kalıcıymış:) göbek falan yok şimdiden hamile pantolonu aldım o kadar rahatsız bi durumdayım sen düşün.

Herkese merhabalar, bugun kontrole gidecek anne adayları güzel haberler almanız dilegiyle ... benimde 10 gün sonra ikili test zamanım geliyor .

Ayy Canım Ben Varım 8 Haftalık Bebişim Bulantım Hat Safhada Yemek Yapamıyorum Herşeyi Yiyemiyorum Kuru Taneli Yemekler Yiyebildiğim. Tencere Yemekleri Salçalı Sulu Sulu Yemeklerden Tiksiniyorum Çok Sevdiğim YUmurta Düşmanım.Karnımda Şiş gibi Dolgunluk Var Gibi Kasıklarımnda Ağrı Batma Var. Göğüslerime Yer Bulamıyorum Gobit gibi oldular. Benide Bıraksalar Yataktan Kalmıycam Uyku Delisi Oldum İşten Gelir Gelmez Bişeyler Atıştırıp Hemen Kanepemin Üstündeyim.KOcam Garip Kaldı Üzülüyorum Ama Elimden Gelen Bişi Yok Uyuyorum.İzlediğim Dizilerin Sonunu Getiremiyorum Hepsi Normalmiş Birazda Genetik Faktörler Etkili Annemde Teyzemde Aynı Şİkayetler Varmış. Bide Üşüyorum Acayip Sırtımda Kar Kütlesiyle Yaşıyor Gibiyim.Artık Hayırlısı Allah Sağlıkla Sıhhatle Eli Ayağı Düzgün Bebişlerimizi Doğurmayı Nasip Etsin

Mrb canim kontrolun 10 gun sonra mi olcak.benim pazartesi var kontrolum cok tedirginim
evet canım ama bir hafta önce de cağırmıştı dr 10+2 gitmiştim en gec 24 gel ıkılı test için demişti , bende bi korkuyla gitmiştim ama Allaha şükür her sey yolundaydı. Aklına kotü seyler getirme canım bebişlerin hareketlerini görünce kotü dusunceleri unutacaksın işallah

kizlar acil bisey sormam lazim.cok asiri midem bulaniyo 1 haftadir.sabahtan basliyo aksama kadar.internette asiri mide bulantisiyla mol gebeligin iliskisi olabilir diyo cok korkuyorum

Valla bu yazdiklariniza sevinsem mi uzulsem mi bilemedim halimiz bi garip geceleri nobet gunduzleri nobet uykunun zerresi yok. Ki ben kis uykusuna yatsam yatabilcek bi kabiliyette bi insandim siz dusunun gerisini simdi ise geceleri agliyorum sizlaniyorm esim basimda tesselliden baska bisi yapamiyo inanin onu bile hamilelik piskoljisine soktum cok aksi bi kadin oldum herseye sinirlenen kizan 9 ay boyunca bole gidersek dogumdan sonra kocam bana fena patlicak

kizlar acil bisey sormam lazim.cok asiri midem bulaniyo 1 haftadir.sabahtan basliyo aksama kadar.internette asiri mide bulantisiyla mol gebeligin iliskisi olabilir diyo cok korkuyorum
mol gebeliğin bircok belirtisi var sadece asırı mide bulantısı değil zaten keseyi ultrasonda gördüyseniz o zaman mol gebelik olup olmadıgı belli olurdu içinizi ferah tutun

kalp atisini duyduk canim.suan 9.haftadayim ama surekli midem bulaniyor.butun gun suruyor.
Mide bulantısı hepimizde var tatlim hem de aşırı haftalardır...9. haftaya gelmissin bu zamana kadar mol gebelik falan kalmaz kuruntu yapma kendine ..

Herkese merhabalar, bugun kontrole gidecek anne adayları güzel haberler almanız dilegiyle ... benimde 10 gün sonra ikili test zamanım geliyor .
Merhaba. Bugün 16.15 de randevum ve inanılmaz heyecanlıyım çünkü geçen hafta devlet Hastanesindeki Dr um beni çok tedirgin etti. Bu arada ben iki hastaneye gidiyorum. Özel de sadece muayene oluyorum devlet hastanesinde muayene ve testler vs.

iki aydan sonra geçiyo. merak etme.

Hangi konuda tedirgin etti canım diger doktorun bir sıkıntı görmediyse canını sıkma güzel haberlerle gelirsin işallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…