2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Hanımlar mrblar... bir sey sorcam size. Elimden geldigince takip ediyorum burayi ama hic adet konusuna denk gelmedim. Hala adet olmayan var mi araMIZDA benim gibi??

Aynen ebeye sordum sık emziriyosan gecikebilir dedi 1 yıla kadar iyi hadi öyle olsun dedim sık emziriyorum hala hazirana kadar olmaZsa kadın doguma gidicem

kimisi sık emziriyor hemen oluyor kimisi emzirmiyor olmuyor,bence is insanin kendi bunyesinde sut ile ilgisi oldugunu dusunmuyorum.Ben tam 6 aylik oldugunda olmaya basladim 3 kere oldum simdiye kadar,ama dogum oncesi gibi olmuyor.insallah zamanla yerine oturur,uzulmeyin kizlar kafaniza da takmayin.İlla ki olacaksiniz,ben de niye olmuyorum diye baya soylendim sonuc regl olunca ciddi sutum azaliyor,bitince yine eskiye donuyor.

Eşimin kuzeninin eşi, bebeği altı aylıkken regl olmamasına rağmen hamile kaldı. Aman dikkat. Aklıma gelmişken yazayım.

şampuan ne kullanıyorsunuz biz sebamed bi değişiklik yapsam mı diyorum ??
Elini yıkamak için ayrıca bişi kullanıyor musunuz

El yıkarken bazen sabununu bazen şampuanını kullanıyorum canım. Şampuan bitemedi bi bitse bende değişirim de:) mustela bizim şampuan memnunum bi sıkıntı gormedim şimdiye kadar

Aynen ebeye sordum sık emziriyosan gecikebilir dedi 1 yıla kadar iyi hadi öyle olsun dedim sık emziriyorum hala hazirana kadar olmaZsa kadın doguma gidicem
Ben de bir yil zaman verdim kendime. Uc ay sonra da olmazsa giderim artik. Troidlerine baktirdin mi hic

Hanımlar mrblar... bir sey sorcam size. Elimden geldigince takip ediyorum burayi ama hic adet konusuna denk gelmedim. Hala adet olmayan var mi araMIZDA benim gibi??
Ben 8 ay olmadım oldım geçen ay 2 sene olmam diodum. Teyzem ananem filan emzirirken hiç adet olmazlarmış normal bi durum

El yıkarken bazen sabununu bazen şampuanını kullanıyorum canım. Şampuan bitemedi bi bitse bende değişirim de:) mustela bizim şampuan memnunum bi sıkıntı gormedim şimdiye kadar
Mustela'nın altı aymış ömrü. Ben de geçenlerde yenisini alınca, arkasını okumayı akıl ettim, bir baktım 6ay yazıyor. Ben de diyordum neden köpürmüyor bu
Orangutann şampuan olarak Mustela, el yıkama köpüğü Hipp kullanıyorum oğlana.

Aaaa gerçekten mi canım gerçekten hiç aklıma gelmezdi ya o kadar kısa süre olacağı değişiriz bizde napalım:)

Bişiler baktrıdım aylar once ama troid varmıydı bişmiyrm

6 ay şampuanınız bitmiyor mıu bizde 5 ayda 150+500 ml bitirdik

Yoo her gün yıkıyorum ama her seferinde şampuan yapmıyorum ki. Haftada ikiyi geçmesin dedi doktoru şampuan için. Ne de olsa kimyasal ve bizim gibi kirlenmiyorlar.
500lük yetiyor. Bir de şampuan köpüklü ve vucut yıkama jeli ayrıydı bende. Bu sefer ikisini bir aldım büyüdüğü için.

Ben friendly kullanıyorum şampuan olarak. Büyük olduğu için ve 1 damla kadar kullandığım için daha yarısındayım. El için birşey almadım henüz. Yağlı olduğunda şampuanından kullanıyorum. Organik diye. Onun içinde almam gerek ayrıca. Birde diş macunu ve fırçası. 6 dişi var onada başlamam gerek.

Diş macunu 3 yaş öncesi onerilmiyor fırca yeterli alışkanlık edinsin diye muz şeklindeki fırçalardan aldım bende

Diş macunu 3 yaş öncesi onerilmiyor fırca yeterli alışkanlık edinsin diye muz şeklindeki fırçalardan aldım bende
Benim doktorda ilk diş çıktığında bile kullanmak gerekir dedi. Kan ilacı leke yapmadığı için bu zamana kadar beklemiştim. 3 yaşta diş sağlığı için geç değil mi ki bilemedim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…