2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Bıde ben ogluma ek gıda baya az verıyrm ya
Bir öğün iki-üç kaşık
Yavas ılerlıyrm demıstım
7 aylık olacak bıraz artırmak lazım artık

Bu arada bır bebek herseyi sevmez mı
Sevmıyor
Herseyı puskurtuyor napcaz bununla bılmıyrm
Abısı herseyı yerdi meyve sevmezdı pek
Bu meyve sebze herseye karsı
Agzı acık duruyor, kapatmıyor yutarım dıye, beklıyor oyle

Kızlar
Avakado aldım bugun
Nasıl versem bılemedım
Bı suru tarıf var
Bebısınızın sevdıgı denedıgınız bır tarıfınız var mı?
Benimki nefret etti ondan. Yani benimde sevmediğim bir meyve. Ben biraz zeytinyağı birazda pekmezle karıştırdım 2.gün gene yemedi gene yemedi çorbalara geçince yaparım artık bide öyle denerim. Zorlamadım ürkütmedim yavrucuğumu

Tıplerıni yedıklerım yemekde secıyor anam
Iyı yapmıssın, tadıyorlar zaten yemezse yemesın
:)

ben corbasina irmik katip yogunlastiriyorum canim,besleyiciligi de artiyormus

Kızlar
Avakado aldım bugun
Nasıl versem bılemedım
Bı suru tarıf var
Sade verdim sevmediler bende yogurda karıstirdım severek yiyorlar aradan zaman gecince tekrar sade denicem bakalım

Böyle bir acıklamaya ihtiyacım vardı
Diğer arkadaslar sizin de bilginiz varsa yazarmısınız

9-36 mantıklı diyorlar kuzeniminki sıgmadıgından yenisi almak zorunda kaldılar 3 yaşında

Gözlerim yoruldu bu koltuk işi çok zormuş.E çocuk 9-36nın içinde kaybolur diyorlar

Az önce bi yerde okudum besafe in comfort x1 in ADAC test sonuçları iyiymiş.ülkemizde x3 ler var.Adac listesinde yok.Bir blogger sormuş Türkiye distribütörüne sorun diye mail gelmiş firmadan.Bırdakiler de cevap vermemiş

E bebekte nuna indirimdeydi haftasonu.Adac çarpışma testini izledim internette kalmış.Aracın içindeki demir çocuk tepe taklak oldu .

En güvenlileri aslında ana kucağını taktığımız gibi koltuğa bakarlarmış.5 kat daha güvenli yazıyor be şafe in sitesinde.Ama 7 aylık kızımı birkaç ay sonra öyle oturtamam sanki

Karar sadece bana kalsa cybex sirona alır dönerim arkamı sanırım.Let go ve tutumlu annede çok temZ koltuklar var.

Yapma yaaa ay benimki yemiş kadar sevindim valla. Çok faydalı bir meyve cidden
Dur ya sevdircem ben onu
Olgunlaşmış avakadoyu verdim Eline.Resmen bayıla bayıla yedi.sanki tatlı yiyormuş gibi yavaş yavaş tadını ala ala.

Bu videodaki gibi verdim.Heryeri yeşil yaptı ama olsun

Olgunlaşmış avakadoyu verdim Eline.Resmen bayıla bayıla yedi.sanki tatlı yiyormuş gibi yavaş yavaş tadını ala ala.

Bu videodaki gibi verdim.Heryeri yeşil yaptı ama olsun

İşte böyle verdim ilk. Çok yumuşak bir meyve olduğundan mıncıkladı ağzına götürdü ama yutmuyo öğürüyo bildiğin sevmedi tadını. Sonra biraz zeytinyağı ve pekmez damlattım yine sevmedi bende kendim yedim yabana gitmesin diye. Bi kaç zaman sonra tekrar sunucam umarım sever.

Bıde ben ogluma ek gıda baya az verıyrm ya
Bir öğün iki-üç kaşık
Yavas ılerlıyrm demıstım
7 aylık olacak bıraz artırmak lazım artık
Bende yavaş ilerleyecrğim arkadas 9.ayda 3 öğün yapmış bebeği gündüz emmiyor ona göre o normal ama literatüre göre değil zaten ömür boyu yicekler anne sütününz varsa zekasına bile etki yüksek bol bol emzirin ben en az allah verirse 1,5 yaşa kdr emziricem şimdi 6. Ay da basladım ek gıda 40 gün tadım yaptırıcam 1 çay kaşiği fln yiyor görünüyr(blw) 40 gün sonunda her sabah kahvaltı öğünü olucak zamanla yanına 1 ara öğün 10. Ay gibi 2 ana öğün 1 ara gibi devam edeceğim
gercekten Zor araba koltugu artık almamız lazım puset işi bitti bizim

Hahhahah parçala onun o kapanmayan ağzını

İnşallah Sever canm.Tadı da bi değişik ben de sevemedim sade yedim

Kızlar
Avakado aldım bugun
Nasıl versem bılemedım
Bı suru tarıf var
Once sade ezip parmagimla agzina koyuyorum begenirse kasikla devam ediyorum sade olarak. Ama begenmezse ki avokadoyu da sade begenmedi yogurdu da sade sevmiyor zaten yogurduna kattim haha. Ki yine cok istahli yemedi en son balkabagi almistim corbasini yaptim hatta bir dedim onu da ekleyim. Ilk defa bir kahve fincanini bitirdik. Yani yogurt avokado balkabagi birlikte verdim hic istemiyorum karisim ama yine de buna kayiyorum ozellikle her gun yogurt yesin diye sevmediklerini yogurtla birlestiriyorum.

Allahim bu tip nedir oyle ya kollari yemelik tam masallah yavruna. Corabin biri cikmis yakaladim haha ben giydiriyorum bizim kiz bikmadan usanmadan cikariyor.. Kac kilo oldunuz? Haziran dogumlu dimi? Kollu onluk mantikliymis ben de kolsuz aldim. Su alt acma tek kullanimlik pamuklu seyler var ya baby me aliyorum. Onu kucagina ve yere koyuyorum faydasi oluyor yine rahat durmasa da kollar sorun ama.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…