2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Kızlar önerileriniz için teşekkürler
Bu sabah doktora gittik gaita tahlili verdik bol lokasit çıktı doktor serum taktırdı 3 saat falan hastanedeydik.bol emzir yada mama ver dedi sıvı alımı önemliymis

Insallah basarılı olursun
Bızımkıde uykuya dalamıyor emmeyınxe

Ayna bebegın gelısımı ıcın önemli
Mesela egıtıcı oyuncaklarda hep ayna vardır

Böyle bir acıklamaya ihtiyacım vardı
Diğer arkadaslar sizin de bilginiz varsa yazarmısınız

9-36 mantıklı diyorlar kuzeniminki sıgmadıgından yenisi almak zorunda kaldılar 3 yaşında
Bnm kullandıgım koalanın yanları celık gıbı semsert
Izofıxıde gayet ıyı
Testını bılmem ama cıdden basarılı buluyrm

Gpzun aydın
Olsamda rahatlasam ya

AYNA işi hurafe ancak gece odasında kendini görürse güler dikkati dagılır uyumayabilir

Ayna ya nakiyoruz bizde elbet.
Kizim kendini inceliyor,cektigimiz videolari da izliyor.kendi resimlerine de bakiyor.
Bahsettigim ayna olayi gece uyurken,yatakodasi ayna durumuydu.
Ve sadece ilgilenenlere bir bilgi paylastim,kendi tecrubemi.
Yorum yapilmasin da demistim hatta.
Tabi ki herkes ayni dusunecek drgil.insanlarin maneviyatina,inançlarina yorum yapilmamali bence.
İyi seneler herkese

Yeni yilin ilk gunu.hava acik,bulut bile yok.
Sabah 9:30 gibi kizim uyuyor,pencereyi hafif araladim.yataga uzandim.birden yagmur yagar gibi camlara su vuruyor.hemen cami kapattim.tul batti tabi.diğer pencereye kostum,ayiptir,toplum icinde yasiyoruz,nasil camlara su dokerek yikarsiniz diye yukariya doğru bagirdim.dağ basimi burasi dedim.( 4 çarpi 8 dairelik bina bu arada.altimda 3 ustumde 4 daire daha var)
Su doken(kim oldugunu bilmiyorum,gormedim),bana kizdi.
Onun da ustlerinden heralde birileri gece tum midesini yatakodasi penceresinden ,disari bosaltmis galiba.
Onun bunu soylemesiyle sustum tabi.keske bagirmasaydim dedim kendime.
Ama tamamen masum da degil ki.en azindan seslenebilirdi,camlara su dokecegim,açik olanlar kapatsin diye.zaten acik olan duyar,kapaliysa ses gecmiyor.
Tulu cikardim,ek iş çikti bu arada bana,sabah,sabah.
Ben de su dokmek zorunda kaldim,ama asaği doğru bagirdim açik pencereler varsa kapatin,su dokecegim diye.
Yeni yila hic tarzim olmayan bir sekilde basladim.kendime inanamiyorum.

Ay cok igrenc gercekten. Iste boyle durumlarda komsuluk birbirini tanima onem kazaniyor arayip soylerdik biz eski apartmanimda camini kapat birsey silkeleyecegim falan diye. Bir de su dokmek yani camin temizse bir de o batsin cok ayip ya..

Merhaba Kızlar ben ağustos annesiyim, kızım 4,5aylık şimdi, gece Uykusu uzar diye bekliyorum ama hiç uzamadı maalesef çok sık kalkıyor şu uyku işine bir çözğm bulamadım, yakında işe başlayacağım İçin bir ay içinde düzene kpymak istiyorum, her gün aynı olmasa bile genel olarak nasıl bir uyku düzeni izliyorsunuz gece ve gündüz ? Kaçar saat uyuyor kaç saat uyanık kalıyor? Gece kaç saat arayla kalkıyor bebekleriniz? Daha uzun aralıksız uyumasını nasıl sağlayabiliriz? Bebeklerinizi nasıl uyutuyorsunuz? Ben ayakta sallıyorum veya emerek uyuyor bazen başka çözğm Yolu bulamadım

Hurafe olan bişeye inanmamanı istedim bildiğim herşeye yorum yaptığım gibi elimde olmadan yorum yaptım sağlık olsun

pardon da sana ne acaba ...bi sen misin akıllı acaba bi sen okuyup araştırıyorsun biz öyle havadan sudan öyle mi biz bilmiyoruz bi sen biliyorsun kardeşim az biraz araştırma yaparsan keçisütüyle yapılmış organik bisküviler satılıyo ezcanelerde evde organik buğday ununu nerde bulup bisküvi yapim klavyenin başında ahkam kesme de araştır istersen blw ye sıra gelince sen seçici iştahsız çocuk hiç duymadın mı ha ben sana onu da söylim bebeğime ayrı ayrı üç gün kuralına göre sebze meyve akabinde kahvaltılık taddırdım tahmin edersin diyeyim o kadar da geri olamazsın heralde prematüre ve gelişimi geri olan anne sütü alıp akabinde çıkaran bi bebeğim olduğu için doktor tavsiyesiyle ona bu şekilde bişiler yedirebildim oturduğun yerden havadan konuşmak kolay ay nasıl sinirlendim anlatamam hiç bitmediniz ya bi yürüyün gidin bi akıllı siz biz deli ay admin cim kusura bakma bunlarla uğraşıyoruz bunlar bebekden de fena

hatırladım hatirlamaz miyim. Küsmustüm sana :) cevap yazmamistin mesajlarima iyiyim diyelim iyi olalim valla. Ben cöktüm resmen. Oyle boyle yaramaz cikmadi bizimki. Gecelerin adamiymis meger:)))
aa cvp verdim aslında sormuştun beni sarılıkla uğraşıyorduk canım mesajlarını atlamışsam yine de kusura bakma ...ayy onu hiç sorma doğduğumuzdan beri hastanelere aboneyiz biri bitiyo biri başlıyo yinede çok şukur tedavisi olan şeyler ...kucakta durmak mı dersin of of neler neler zamane bebeği dedikleri bu olsa gerek ..ama olsun yinede şikayetçi değiliz biz onlara kavuşmak için ne kadar gün saydık :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…