2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Elevit kullanıyorum hamileliğimi öğrendiğimden beri...henüz kalp atışını duymak için gitmedim doktora kalp atışını duyunca inşallah duyarız akabinde sağlık ocağına kayıt yaptıracağım ama bildiğim kadarıyla aşı zamanına daha var

Yaa öylemi bende yatarken yapıyordum. Nasıl sabaha çevirecem?

kizlar biliyorumki yemekten konusmak istemiyosunuz ama benim istahim tamamen gitti.butun gun midem bulaniyo..ne yemek yapabiliyorum.ne yiyebiliyorum.soyle varsa tavsiyeniz mideyi rahatlatan yemekler söylermisiniz
Canım patatesli yemek hafif olur. Evde kurabiye yapabilirsen tuzlu az yağlı iyi gelebilir. makarnayı soslu sossuz yada yoğurtlu olabilir. mantı olabilir. az yağlı bulgur yada pirinç pilavı iyi gelebilir..
Canınız çektiyse kusura bakmayın. yardımcı olmak için söyledim.

canım ilk zamanlarda böyle farklılıklar olabilir belki geç döllenmedir. Doktorun yorum yaptı mı ?

Kimsenin iştahı yok galiba. Ben de tam tersi sürekli açım, midem kazınıyo. Şimdiden 2 kilo aldım. Başka kilo alan var mı benim gibi? Korkuyorum şimdiden kilo aldım diye.

Evet kuzum geç döllenme dedi. ama 1 hafta önce yoktu bile hemen gelişmiş kalbide atar olmuş maşallah ama yinede ya sıkıntı olursa diye düşünüyorum şuan boyu 5mm
Benimki 6+6 da 68mm seninki gec döllenme oldugu için doğaldır bence. öyle gelişim geriliği 3 4 aydan sonra belli olur.
daha antep fıstığının içi kadar bile değil. böyle şeyler düşünme canım.

Hem benim kızımda bacak boyu kısa dedi doktor ne kadar üzüldüm hastamı ne diye sonraki aylarda da uzun boylu bir kız olacak dedi. oldu da.

Daha önümüzde aylar var canım. herşey yolında gidecek Allahın izniyle

Kimsenin iştahı yok galiba. Ben de tam tersi sürekli açım, midem kazınıyo. Şimdiden 2 kilo aldım. Başka kilo alan var mı benim gibi? Korkuyorum şimdiden kilo aldım diye.
Korkma ben varım bende 2 kg aldım ilkinde 3 ay bittiğinde 4 kg almıştım aynı devam ediyorum sanırım bunda da çok kilo alacam

Canim.ben de2 kilo aldim ilk gebeligimde ilk aylarda 5 kilo almistim ama toplamda 14 kilo aldim o yuzden telaslanma miden bulanmadigi icin yiyebiliyorsan ye tabiki

İyi akşamlar kızlar bana bir akıl verin bugün kontrolüm vardı 5+6 hamileyim. Vajinal ultrason işe bakıldı kese boyutu 10 mm. Haftama göre sizce küçük mü birde ortalama 10 mm kese boyutu olduğunda yolk sac görünmesi gerekiyormuş böylece içinin boş olmadığı anlaşılıyormuş bende görünmedi dr da bişey demedi 2 hafta sonra tekrar gel dedi. Başka bir dr a görünsem mi en azından 1 hafta sonra 2 hafta çok uzun geldi

Canim benim de 13 mm filandi ilk keseyi gordugumde.yolk sac dan filan hic bahsetmedi doktor.oyle detaylara girip simdiden strese sokma.kendini.daha cok.yeni bence ve bir sıkıntı yoktur bence hayirli olsun bebisin saglikla gelsin insallah:)

ben varım üstelik çoğu zaman istifra etmeme rağmen...
midemi bastırsın diye ekmek türevleri atıyorum ağzıma ve hep yatıyorum ondan galiba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…