2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Yani seker yuklemesı konusunda doktoruma danısacagım. istemedıgımı soyleyecegım.gerekli oldugunu soylerse yaptırırım.
Ama ikili test yaptırmayacagım.

Ne yesem cok kotu tat kalıyor. bır damla bal bıle olsa. kuru bir ekmek parcası bıle. Hıcbırsey yıyemez oldum. Ama duydum kı bu duruma sevınen arkdaslar varmıs. Bende sıkayet etmıyorum da bılgılendırıyorum, akıl danısıyorum dıyelim
Boyle olan var mı aranızda?

Hiç bilmiyorum canım bende aşırı bir baş dönmesi mide yanması ve kusma var doktorum ikiz diye dedi sende de varmı canım ?
Him yok canim oyle asiri.ama ikizlerde daha cok olurmus bunlar.hamdolsun cok yok bulantim sabahlari oluyo sadece..yorgunluk cok var disari ciktigimda 10 dk sonra pilim bitiyo yani..bi de bazen bacak agrisi oluyo..bu bulanti bazen genetik de olabiliyorms canim.benim annem de de ablamda da cok olmuyormus bende de olmuyo cok yani.sabahlari kalkinca cubuk kraker ye canim o iyi geliyo..

Benim de bulantım azdı zaten geçti bikaçgündür. Sadece aşırı yorgun hissediyorum kendimi. Onun haricinde iltihaplı romatizma zaten yeterince yakamda.

günaydın kızlar.Umarım herkes iyidir
yeni gelenlere hoşgeldiniz diyorum

..şimdi isteksiz isteksiz birşeyler yedim...
ağzımın tadı da bir tuhaf. birkaç gündür istifralar da arttı midem taş gibi oluyor
..yüzüm ruh gibi...
çok halsizim kaç gündür..
kalçam da ağrıyor...kendimi 80 yaşında hastalıklı hissediyorum ya..
progestana da devam ediyorum.. Benden durumlar böyle..

merhaba 2013 ocak 2015 nisan ve dün yaptığım teste göre 2017 haziran annesi olucam muhtemelen 7 haftalık hiç beklenmeyen bir bebek hakkımızda hayırlısı diyorum. kan pıhtılaşmam var aranızda olan vardır belki iğnelerle geçen bir hamilelik süreci daha beni bekliyor hafta içi dfoktora gidicez bakalım bebiş nasılmış. umarım hepiniz sağ salim kucağınıza alırsınız

Hos geldin ne guzel uc cocugun olacak allah hayirlisiyla dogurmayi ve bakmayi nasip etsin bize
Destek olacak yakinim olsa hic dusunmem 4 cocuk yaparim kalabalik aile hayalimdi ama tek bakmak cok zor oluyor

Canim bizim bulantilar neden azalmiyo her gun bi umut bekliyorum ama gece karnim acikiyo ya 2 de 3te bulanti basliyor uyumak ne mumkun ikindiye kadar suruyo aksam azaliyo biraz yiyorum

Merhaba arkadaşlar. Benim pazartesi günü 10 hafta oluyor. Bulantım çok az oldu ve sadece bir kez kustum. Sürekli uyuyorum, çok halsizim. Şimdiden 2 kilo aldım bile. İnşallah hepimiz sağlıkla alırız kucağımıza.

Bulantılar ve halsizlik gerçekten hayat kalitesini düşürüyor.inşallah bir an önce geçer yaklaşık 10 gündür bende ne mutfağa girebilir oldum ne de dışarıda düzgün bi halde vakit geçirebilir.geçmesini bekliyorum herkesin de inşallah bir an önce düzelir

Mrb canim.hosgeldin.hayirli olsun bebisin saglikla gelsin insallah..bende de pihtilasma var onceden kayiplarim oldu bu yuzden..insallah bu defa saglikla ilerlerler bebislerim.. Her aksam ben de igne yapiyorum.kendime cnm..saglikli olsunlar da katlaniriz insallah..

kardelen2558 sen iğneni nerden vuruyorsun?

mpb bende akşamları iğne yapıyorum. Senin daha önce kaybın oldu mu mpb ?

Canim bizim bulantilar neden azalmiyo her gun bi umut bekliyorum ama gece karnim acikiyo ya 2 de 3te bulanti basliyor uyumak ne mumkun ikindiye kadar suruyo aksam azaliyo biraz yiyorum

canım benim sabahları daha yoğun gece acıkıyorum..
ama sabah aç karnına tiroit ilacı içmem gerektiği için birşey ağzıma atmıyorum...sonuç bazen ilacı da istifra ile çıkartıyorum...
aç kaldığım zaman daha kötü oluyorum...
bazılarının 16. haftaya kadar sürüyormuş bazılarının 20. haftaya kadar..
eğer benim gibi ilaç içmiyorsan gece atıştır leblebi kraker galeta..gerçi bunlardan da gına geldi ama

Seker yuklemesi ve 2li testleri yaptirmayi dusunmuyorum. Doktorumla konusacagim. 10. Hafta sonunda.
Bende yaptirmayacagim arkadaşım. şeker testi sonucunda zaten yüksek çıksa da diyatisyene yolluyorlar ve yediklerini kontrol etmek zorunda kalıyorsun. He bir de doğum şeklin o zaman değişebiliyor cunku bebek çok kilolu oluyor. Benim annemde gizli şeker vardı mesela bana hamile olduğunda ve ben 4.800 doğmuşum. İlk hamileligimde de yaptırmadım ama çok dikkat ettim beslenmeme yine çok dikkat edeceğim

Benimde çok bulantım vardı ama şimdi azaldı baya. gecem hafta sonu mesela hep çıkarmıştım. midenin aç kalmasına izin verme bence aç kaldıkça daha fazla bulanıyor

Canımm hamile misin merak ettim ben hamileyim ve Allah nasip ederse haziran annesi olucam :) eylül annesiydim bide haziran çıktı :))
Bende eylül annesiydim şimdi de buradayım. hoşgeldin aramıza

Benim de bulantım azdı zaten geçti bikaçgündür. Sadece aşırı yorgun hissediyorum kendimi. Onun haricinde iltihaplı romatizma zaten yeterince yakamda.

İltihapli romatizma çok kötü bir şey olsa gerek arkadaşım. Çok geçmiş olsun

Benimde hayalim 4 çocuktu ama bu hamileliğimde o kadar yorgun ve o kadar bulantıli zamanlar geçirdim ki 3. çocuğu bile yapmayı bazen düşünmuyorum. hamilelik bana göre çocuk bakmaktan çok daha zor

Hamilelik takviminde bebegin cinsiyet bezleri oluştugu yazıyor. Hadi hayırlısı

Ay minnosun cinsiyeti belli olmaya başlamış desene annesi :)

Beslenmene nasıl dikkat ettin canım? Neler yaptın? Bende bu hamileliğimde 12 kilo almak istiyorum. tabi önce saglık sonra kilo kontrolü.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…