2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Canim ac karnina alinmasi gerekiyo.aksam yemekten once mi aliyosn

canım bu ilacı biz hamilelik boyunca kullanmak zorunda mıyız?
bıktım ilaç içmekten midemi mahvediyor aç karnına
geçen istifra ettim ilaç gitti tekrar da içmedim iki doz zehirler belki diye
diğer gün bir çubuk krakerle içtim ne yapayım çok kötü oluyorum

canım bu ilacı biz hamilelik boyunca kullanmak zorunda mıyız?
bıktım ilaç içmekten midemi mahvediyor aç karnına
geçen istifra ettim ilaç gitti tekrar da içmedim iki doz zehirler belki diye
diğer gün bir çubuk krakerle içtim ne yapayım çok kötü oluyorum
Canim ben de kotu oluyorum ilac icince ama ilacdan sonra 1 saat bazen beklemiyorum kraker aliyorum az bi sey bende.son gittigim dahiliyeci dedi birakmaman lazim ilaci ayda bir kontrolle doz ayarlamasi yapilcak.1 ay kullandim en dusuk dozu tsh 0.15 e dustu.ilaci kesme ama 1 gun al 1 gun alma dedi.1 ay sonra tekrar kontrol..sen en son ne zaman olcturdun tsh canim.cok dusmesi de iyi bir sey degil sanirim..2.5 un ustune cikmamasi lazim dedi dahiliyeci..

Canim ben de kotu oluyorum ilac icince ama ilacdan sonra 1 saat bazen beklemiyorum kraker aliyorum az bi sey bende.son gittigim dahiliyeci dedi birakmaman lazim ilaci ayda bir kontrolle doz ayarlamasi yapilcak.1 ay kullandim en dusuk dozu tsh 0.15 e dustu.ilaci kesme ama 1 gun al 1 gun alma dedi.1 ay sonra tekrar kontrol..sen en son ne zaman olcturdun tsh canim.cok dusmesi de iyi bir sey degil sanirim..2.5 un ustune cikmamasi lazim dedi dahiliyeci..

canım benim ölçüm yapılalı 10 gün oluyor 2,59 du hala
25 mg ilaç kullanıyorum eutrox
20 gün sonra kontrolum..ufff hamilelik boyunca kullanacaksak bu mide bulantısı çok fena
keşke bana da 1 gün al 1 gün alma dese razıyım

canım benim ölçüm yapılalı 10 gün oluyor 2,59 du hala
25 mg ilaç kullanıyorum eutrox
20 gün sonra kontrolum..ufff hamilelik boyunca kullanacaksak bu mide bulantısı çok fena
keşke bana da 1 gün al 1 gün alma dese razıyım
Canim eger daha duserse oyle der sana da.ben de 25 lik kullaniyorum.ilk 5.5 idi.baya yukselmisti yani..benim genelde tsh yuksek.kucuk moduller varmis endokrin dedi.ama muhim degil dedi.kontrol ettir sene de 1 dedi.sanirim bunlar tsh i yukseltyo..ayrica 3 ay bittikden sonra bi kadar bulantin olmaz insallah canim daha rahatlarsin

Canim eger daha duserse oyle der sana da.ben de 25 lik kullaniyorum.ilk 5.5 idi.baya yukselmisti yani..benim genelde tsh yuksek.kucuk moduller varmis endokrin dedi.ama muhim degil dedi.kontrol ettir sene de 1 dedi.sanirim bunlar tsh i yukseltyo..ayrica 3 ay bittikden sonra bi kadar bulantin olmaz insallah canim daha rahatlarsin

benim de ilk 4,9 du
sonra 2,59 a düştü bakalım bu ay ne olur benim de nodüller varmış reaktif dedi doktor...
neyse başa gelen çekilir mecbur içeceğiz bebeklerin sağlığı için..

umarım hepimizin bulantıları biter de bir rahat ederiz

ben varım üstelik çoğu zaman istifra etmeme rağmen...
midemi bastırsın diye ekmek türevleri atıyorum ağzıma ve hep yatıyorum ondan galiba
İnşallah yakında geçer bulantın. Ben de bulantı olmayınca bi gariplik mi var acaba diyorum ama herkesin bulanmıyomuş galiba.

merhaba 2013 ocak 2015 nisan ve dün yaptığım teste göre 2017 haziran annesi olucam muhtemelen 7 haftalık hiç beklenmeyen bir bebek hakkımızda hayırlısı diyorum. kan pıhtılaşmam var aranızda olan vardır belki iğnelerle geçen bir hamilelik süreci daha beni bekliyor hafta içi dfoktora gidicez bakalım bebiş nasılmış. umarım hepiniz sağ salim kucağınıza alırsınız
Oncelikle hayirli olsun diyorum cnm, insallah saglikla dogsun bebegin.. bugun o ignelerden bana da verdi dr tedbir amacli, iki dusugum oldugu icin.. bu igneler kacinci haftaya kadar yapiliyo acaba? baya da yakiyo ilkini vuruldum bugun :KK43:

Slm 10 haftadayım folbiol den elevite geçtik kalp atış hızı 176 çıktı 9-12 haftalar arası kalp atışı 140ve altına ise erkek üstü ise kız bebek olur diye internette okudum bilgisi olan ?

İyi akşamlar kızlar bana bir akıl verin bugün kontrolüm vardı 5+6 hamileyim. Vajinal ultrason işe bakıldı kese boyutu 10 mm. Haftama göre sizce küçük mü birde ortalama 10 mm kese boyutu olduğunda yolk sac görünmesi gerekiyormuş böylece içinin boş olmadığı anlaşılıyormuş bende görünmedi dr da bişey demedi 2 hafta sonra tekrar gel dedi. Başka bir dr a görünsem mi en azından 1 hafta sonra 2 hafta çok uzun geldi
2hafta sonra kalp atışını da duyarsın. Ama aklında kalmasın diyorsan 1hafta sonra bebeği görmeye git canım

Oncelikle hayirli olsun diyorum cnm, insallah saglikla dogsun bebegin.. bugun o ignelerden bana da verdi dr tedbir amacli, iki dusugum oldugu icin.. bu igneler kacinci haftaya kadar yapiliyo acaba? baya da yakiyo ilkini vuruldum bugun :KK43:
Kızımda 9 ay vurdum. ama bu defa 4 5 aylıkken bırakırız inş dedi.

Him yok canim oyle asiri.ama ikizlerde daha cok olurmus bunlar.hamdolsun cok yok bulantim sabahlari oluyo sadece..yorgunluk cok var disari ciktigimda 10 dk sonra pilim bitiyo yani..bi de bazen bacak agrisi oluyo..bu bulanti bazen genetik de olabiliyorms canim.benim annem de de ablamda da cok olmuyormus bende de olmuyo cok yani.sabahlari kalkinca cubuk kraker ye canim o iyi geliyo..
Canım benimde annemde yokmuş ilk hamileliğimde tam 7 hafta sürdü ondada böle olmamıştım dünyayla ilişiğimi kesecek gibi oluyorum sürekli bulantı uyku kısır döngüde gibiyim. İnş. Hafifler böle çalışmak cok zor ya Allahım yardım etsin banada hepimizede

İnandığımdan değil ama merakımdan soruyorum gebelikte ciğer nar yeme hakkında bir fikri olan var mı ben hepsinden yedim hatta ciğeri kendim yaptım yedim herkes niye yedin modunda

doktorum aç karnına almam gerektiğini söyledi...
midemin boş olması gerektiği için sabah en uygun zaman oluyor..
akşam birşeyler yiyebiliyorum bari onda da aç kalmayayım...
Ben sabah kusuyrm suda icemiyorum oyle care buldum kendime
Alabiliyosan sabah daha iyi
Persembe endokrinde kontrolum var
Iyot vermisti bana onuda yutmadim
Folik asitide yutmuyrm bazen
Napayim ben su icemiyrm midemi bulandirio ilaclar :KK43:

Kızlar benimde tsh 0.01 cıkmıştı.doktorum gebelikte düşebilir ama 14. haftada tekrar test yapıcam hala düşükse o zaman seni dahiliyeye yönlendircem dedi.doktora güvenmekten baska carem yok cünkü bulundugum ildeki en iyi doktor:KK54:

Canım benimde annemde yokmuş ilk hamileliğimde tam 7 hafta sürdü ondada böle olmamıştım dünyayla ilişiğimi kesecek gibi oluyorum sürekli bulantı uyku kısır döngüde gibiyim. İnş. Hafifler böle çalışmak cok zor ya Allahım yardım etsin banada hepimizede
Aminn canim en kisa.surede hafifler insallah..

Kızlar benimde tsh 0.01 cıkmıştı.doktorum gebelikte düşebilir ama 14. haftada tekrar test yapıcam hala düşükse o zaman seni dahiliyeye yönlendircem dedi.doktora güvenmekten baska carem yok cünkü bulundugum ildeki en iyi doktor:KK54:
Canim.benim de yuksekti.ilacla 0.15 düştü..ama.ilaca.devam.ettiriyo.doktor.hala..

X