2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
afiyet olsun kuzucuga. İştahı bol olsun. Geçen gün kim demişti hatırlamıyorum ama doktorunun tavsiye ettiği "bebegimin beslenme kitabi" kitabını aldım. Kitapta ek gıdaya geçiş ve ilerlemede sebzeden başlamayı öneriyor. Çünkü meyveler daha tatlı olduğu için. Bende kızımda meyveden başlamıştım bakalım oğluma sebzeyle başlamayı düşünüyorum. Eki Görüntüle 2064258

Ben onermistim canim doktorum ozellikle o kitabi tavsiye etmisti cpk iyi yapmissin ben de siparis verecegim.Hepsine Sifa olsun insallah,istahlari bol olsun.

Bizim ilk tadimlik oldugu icin bu hafta 3 gun elma suyu sonrasinda pure karisik gidecegiz.Haftaya oglen elma puresi,ikindi yogurt olarak.bu ay sadece ikisi olsun anne sutu aldigi icin kilosu da iyi oldhgu icin sebzeye hemen gecmeyelim dedi.HaYirlisi insallah cok heyecanli:KK68:

Maşallah yavruya bende çok az yoğurt veriyorum yoğurttan sonra kakasını yapıyor o gün içinde yani normalde hergün yapmaz vermesem mi acaba :işsiz:

Bu arada etiketliyorum seni gel takıma:halay:

Tesekkur ederim canim tamam geliyorum.Sen ilk yogurt ile mi basladin meyvr verdin mi?Doktorun hangi sirayi takip ediyor

kizlar laktamax aldim gunde 2 tane mi aliniyordu etkisini gorebilmek icin kullananlar yazabilir mi?

Tesekkur ederim canim tamam geliyorum.Sen ilk yogurt ile mi basladin meyvr verdin mi?Doktorun hangi sirayi takip ediyor
Gelmedin ya canım hani?

Doktora sormadım canım çok uzakta hastane bize bir çay kaşığı kadar haşlanmış balkabagi verdim üç gün salatalık verdim sonra havuçla karıştırıp verdim ama düzenli vermiyorum şimdilik

Kızlar bebeğiniz gece uyurken çoraplarını çıkarıyormusunuz

Gelmedin ya canım hani?

Doktora sormadım canım çok uzakta hastane bize bir çay kaşığı kadar haşlanmış balkabagi verdim üç gün salatalık verdim sonra havuçla karıştırıp verdim ama düzenli vermiyorum şimdilik

anladim canim duzene girer elbet.o kitap guzelmis ben de alayim ordaki tarifleri uygulamayi dusunuyorum zamanla.
Ya sayfaya geldim canim iki sayfa okudum ama sistemin nasil gittigini anlamadim bende sana soracaktim napiyoruz biz burda diye:KK70:
kilomuzu yazip hedef belirleyecegiz ve ne yiyip ictigimizi mi paylasicaz yoksa kural kaidesi var midir:KK73:

anladim canim duzene girer elbet.o kitap guzelmis ben de alayim ordaki tarifleri uygulamayi dusunuyorum zamanla.
Ya sayfaya geldim canim iki sayfa okudum ama sistemin nasil gittigini anlamadim bende sana soracaktim napiyoruz biz burda diye:KK70:
kilomuzu yazip hedef belirleyecegiz ve ne yiyip ictigimizi mi paylasicaz yoksa kural kaidesi var midir:KK73:
Canım ilk sayfayı okursan anlarsın hedef belirleme falan motivasyon amaçlı zorunlu değil yani hergün menü paylaşımı var cuma günü de tartı kilo paylaşımı yani

ben tam tersine iyice giydiriyorum ya usumesinden korktugum icin.Hos sabah illaki ayagindan bir sekilde cikiyor ama simdi pijamasinin ustune cekip skistiriyorum onu daha cikarmayi beceremedi
Oda sıcak oluyor canım bunalıyormu ki diye düşündüm öyle pek üstünü açan bi çocuk ta değil

Canım ilk sayfayı okursan anlarsın hedef belirleme falan motivasyon amaçlı zorunlu değil yani hergün menü paylaşımı var cuma günü de tartı kilo paylaşımı yani

Oda sıcak oluyor canım bunalıyormu ki diye düşündüm öyle pek üstünü açan bi çocuk ta değil

aynen yazdiktan sonra aklima geldi ilk sayfaya seyirteyim bi dedim.orda 5 mesaj yazilcak filan demisler ya hani,herkes gunluk menusunu vs yaziyor mu.biz malum bebelerimizin bize layik gordugu huzurlu zamana gore girebiliyoruz ya o yuzden soruyorum,devamlilik olmayabilir:)
olmazsa az takip edeyim uzaktan yapabilecegim noktada dahil olayim,yarisma aksamasin

aynen yazdiktan sonra aklima geldi ilk sayfaya seyirteyim bi dedim.orda 5 mesaj yazilcak filan demisler ya hani,herkes gunluk menusunu vs yaziyor mu.biz malum bebelerimizin bize layik gordugu huzurlu zamana gore girebiliyoruz ya o yuzden soruyorum,devamlilik olmayabilir:)
olmazsa az takip edeyim uzaktan yapabilecegim noktada dahil olayim,yarisma aksamasin
Canım akşam ertesi güne kadar istediğin saatte menünü paylaşabilirsin akşam yazamadığın zamanlar dünkü menüm diye ertesi sabah ta yazabilirsin zaten sen şimdi başlarsan iki hafta deneme süren olacak yapamazsan çıkarsın yoksa da iki hafta sonra listeye giriş yapıyorlatr

Canım akşam ertesi güne kadar istediğin saatte menünü paylaşabilirsin akşam yazamadığın zamanlar dünkü menüm diye ertesi sabah ta yazabilirsin zaten sen şimdi başlarsan iki hafta deneme süren olacak yapamazsan çıkarsın yoksa da iki hafta sonra listeye giriş yapıyorlatr
Bende daha listede değilim bı cuma girecem inşallah

Yok canm çoraplı yatrıyorum ben hatta pijamalası da coraplı iki kat oluyo :)
Ben gündüzleri tayt üstünden çorap giydiriyrm yelek bide ama gece uykusuna geçmeden tayt ve yeleği çıkarıp ince çorap giydiriyordum bugün çıkardım bakalım :)

ben çıkarmıyorum ayaklarını üşütmemek için. Bi de üstünü çok acıyor hatta uyku tulumu giydiriyorum.
Canım oda sıcak ben bile bunalıyorum bazen üstüm açık uyuyorum acaba dedim bebeğim de bunalıyormu üstünü açmıyor öyle

X