2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Yıne sutum yok ya
Tatlı yemeyınce sut opmuyor
Su sut yapar dıyeni:KK67:
Bugun dr kontrolumuz var
Bakalım ne dıcek dr
Alerjı damla ek gıda vs:KK17::KK64::KK20:

Hayırr

Günaydınnnnn
Uyku tulumu neler aldınız memnunsanız paylaşırmısınız?
Günaydın canm. Ben mothercare den aldım. 2 buçuk fazla katlı ve 2,5 tog. Yalnız bazen terletiyo saçlardan. İstambulda kombili bir eve fazla kalın. Oda sıcaklığı 21 çünkü. İnce olan 2,5 tog varsa tavsiye ederim. Ben içine kısa kollu giydirip yatırıyorum şuan. Ama tabi daha soğuklarda işimi epey görür. Üstünü açmasını takip etmektense.

Günaydın güzel anneler:)

Ben gündüzleri tayt üstünden çorap giydiriyrm yelek bide ama gece uykusuna geçmeden tayt ve yeleği çıkarıp ince çorap giydiriyordum bugün çıkardım bakalım :)
Nasıldı corapsız gece canm

Ben cıkarıyorum canım kan dolasımı rahat saglanıyomus okudugum kadarıyla.bi de ben kar kış çoraplı rahat yatamadıgım için bebegimde rahat edemiycek gibi düşünüyorum
Ayaklar cıplak mı yatıyo yoksa ayaklı pijama mı giyiyo canm

Hayırr

Günaydınnnnn
Uyku tulumu neler aldınız memnunsanız paylaşırmısınız?
ben lcw.de denk geldi. İhtiyacım vardı araştırmadan aldım. Memnunum. Kalınlığı normal içine uzun kollu çok ince pijama giydiriyorum hic terlemiyor. Üzerine çok ince bir ortu örtüyorum olsa da olur olmasa da zaten örtüyüde açıyo:KK66:

Kızlar bahsi geçti mi bilmiyorum, bimden aldım tulum ben, 20 tl. Aldıktan birkaç gün sonra e bebek e gittim.
Daha niceleri 50, onun gibiler 80, daha kalın olanları 150 tl falandı.
Şuan yok da takip edin tekrar gelir bence. :)

merhaba kızlar biz bügün tam 5 aylık olduk. Ayın 20 sinde ek gıdaya başlıycaz programımızı verdi dr. Sizlede paylaşayım dedim☺️

Eklentiler

• BE2644A0-420F-4F78-97CF-22A4718144DF.jpeg
    BE2644A0-420F-4F78-97CF-22A4718144DF.jpeg
    36,7 KB · Görüntüleme: 111
Kızlar bahsi geçti mi bilmiyorum, bimden aldım tulum ben, 20 tl. Aldıktan birkaç gün sonra e bebek e gittim.
Daha niceleri 50, onun gibiler 80, daha kalın olanları 150 tl falandı.
Şuan yok da takip edin tekrar gelir bence. :)
Gördüm onu 20 tl cok ucuzdu ama erkek için olanı kalamıstı sen güle güle kullan cnm

Ben onermistim canim doktorum ozellikle o kitabi tavsiye etmisti cpk iyi yapmissin ben de siparis verecegim.Hepsine Sifa olsun insallah,istahlari bol olsun.

Bizim ilk tadimlik oldugu icin bu hafta 3 gun elma suyu sonrasinda pure karisik gidecegiz.Haftaya oglen elma puresi,ikindi yogurt olarak.bu ay sadece ikisi olsun anne sutu aldigi icin kilosu da iyi oldhgu icin sebzeye hemen gecmeyelim dedi.HaYirlisi insallah cok heyecanli:KK68:

Aaa ben de alayim bari 10 gun sonra 5 aylik olucazz sagol canimm :)

Vakumlu mama tabağı hakkında konusmustuk ayy kimdi hatırlayamadım :olamaz: aldım o dediğim sayfadan gayet başarılı çok güzel tutuyor masayı tavsiye ederim alabilirsin arkadaşım.

X