2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Dün patlıcan yemeği yemiştim bugün oğlanın kakası baya koyu renk patlıcandan dolayıdır dimi ? Emin olamadım :KK58:

Vakumlu mama tabağı hakkında konusmustuk ayy kimdi hatırlayamadım :olamaz: aldım o dediğim sayfadan gayet başarılı çok güzel tutuyor masayı tavsiye ederim alabilirsin arkadaşım.
Bendim essbaby olanı mı aldın 3 bölmeli silikon bebişle denedin mi onlar güçlü meraktayım ne renk aldın Şuan indirimde sanırım

4.ay aşılarını dün olduk şükür ve kan ilacı verdi vegafrom sannırım 3-4 elma ya da havuc suyu ile verirsen emilim hızlı saglanır kabızlıgı önlersin dedi bugün başlıcaz birde emzirdikten 1 saat sonra kullanıcaz
Kullananlar var mı nasıl gidiyor?

D vitaminim yetersiz diye 2 günde bir 10 damla kullanıcam bende saclarım cok dökülüyo dedim B12 cok fazla dökülmemesi lazım ama çinko yazayım dedi 3 günde 1 iç dedi adı Zinco kullanan var mı?

Yıne sutum yok ya
Tatlı yemeyınce sut opmuyor
Su sut yapar dıyeni:KK67:
Bugun dr kontrolumuz var
Bakalım ne dıcek dr
Alerjı damla ek gıda vs:KK17:

İnsallah iyi gecer canim kontrolunuz.1-2 ay daha skalim disimizi,ek gida olayi bizi belki biraz ogun olarak rahatlatir ilerleyince.
Ben laktamax aldim dun iki tane yuttum faydasi ne zaman ortaya cikar acaba,yarayip yaramadigi i gormek icin kac gun kullanmam lazim bilmiyorum.Onun haricindeki sut arttiricilara aynen devam ediyorum

Kizlar ben gene nisbeten iyiyim de bebisim de hasta oldu.Burnu baya tikali serum fizyolojikle aciyorum.Eli baya sicak atesi var gibi olcuyorum 36.5 filan cikiyor.
Bizim hem hastalik hem 2 dis patladi hem ek gidaya dun basladik cok fena ust uste geldi.Ne nedendir diye yorum yapamiyorum,doktora hangi sartta goturmeliyim acaba pimpiriklenmekte istemiyorum:KK43:

Kizlar ben gene nisbeten iyiyim de bebisim de hasta oldu.Burnu baya tikali serum fizyolojikle aciyorum.Eli baya sicak atesi var gibi olcuyorum 36.5 filan cikiyor.
Bizim hem hastalik hem 2 dis patladi hem ek gidaya dun basladik cok fena ust uste geldi.Ne nedendir diye yorum yapamiyorum,doktora hangi sartta goturmeliyim acaba pimpiriklenmekte istemiyorum:KK43:
geçmiş olsun canım. Sıcaklığı diştendir gerçi 36.5 ateş normal. Bebisin iştahında ve uykusunda sıkıntı var mı? Genelde doktorlarda iştahını ve huzursuzluğunu soruyorlar. Ben biraz pimpirikliyim bisey oldumu genelde goturuyorum doktorda hic birşey vermiyo boşuna çocuğu o halde hastaneye götürmüş oluyorum.

Bendim essbaby olanı mı aldın 3 bölmeli silikon bebişle denedin mi onlar güçlü meraktayım ne renk aldın Şuan indirimde sanırım
Evet 3 bölmeli bide kase aldım mavi ve yeşil ikisine 89 verdim masaya tamamen yapıstı çekmeyle itmeyle kımıldamıyo ağda bezini çeker gibi kaldırınca kalkıyo :olamaz::KK70:alperen in 180 günü dolsun öyle başlıcam tadımlara 22 sine denk geliyo sanırım. Bide ilk önüne sadece yiyecrk koymak lazım ya ona adapte olsun diye ben artık tadımlar bitince kullanırım tabağı

Dogru
Evet 3 bölmeli bide kase aldım mavi ve yeşil ikisine 89 verdim masaya tamamen yapıstı çekmeyle itmeyle kımıldamıyo ağda bezini çeker gibi kaldırınca kalkıyo :olamaz::KK70:alperen in 180 günü dolsun öyle başlıcam tadımlara 22 sine denk geliyo sanırım. Bide ilk önüne sadece yiyecrk koymak lazım ya ona adapte olsun diye ben artık tadımlar bitince kullanırım tabağı
dogru ilk zaman tabak koymamalı dikkatını ceker yemeğe odaklanmaz ben senden 1 ay sonra başlıyorum sen yine tabagı kullandıgın zaman yaz ben 3lüuü alcam cok pahalı ya bir de yogurt yedirilen kasıklar var değişik videolarda gördüm cubuk seklinde emebilcek gibi meyve sebze emziği değil ama biliyormusun?

Slm cnm
Sen hangi marka mama sandalyesi aldın ?
O tabağı nerden aldınnnn?
Hangi yolu izleyeceksin birde ?

1 aralıkta 6 aylık olacağız biz.
Blw yöntemini kullanacağım ben.
Çok heyecanlıyım.
4 gözle bekliyorum tadımlara başlayacağım günü.

Kitap video ve facedeki blw yi takip ediyorum ve öğreniyorum 1 aralığa kadar baya bi tecrübeli olurum diye ümit ediyorum :)

Dogru

dogru ilk zaman tabak koymamalı dikkatını ceker yemeğe odaklanmaz ben senden 1 ay sonra başlıyorum sen yine tabagı kullandıgın zaman yaz ben 3lüuü alcam cok pahalı ya bir de yogurt yedirilen kasıklar var değişik videolarda gördüm cubuk seklinde emebilcek gibi meyve sebze emziği değil ama biliyormusun?
Kâsıgın sapına doldurup sıkınca kasığa gelen mi acaba bilmiyorum ki oysa ondan almayı düşünmüyorum benim oğlanın doktoru ev yapımı yoğurt ver demişti bende hadi yoğurttan bişe olmaz diyip verdim sevdi kavanozuyla içmek istedi o yuzd3n blw mantıgıyla fincan da içiriririm diye düşündüm. Zaten ilk yoğurdu hafif sulandırıp içiriyorsın kolay oluyo

Slm cnm

Çok heyecanlıyım.

Kitap video ve facedeki blw yi takip ediyorum ve öğreniyorum 1 aralığa kadar baya bi tecrübeli olurum diye ümit ediyorum :)
Geçen hafta e bebeğe gittim joie xl aldık indirimdeydi 350tl katlanır olduğu için tercih ettim yoksa ikea dan almayı düşünüyordum. Mutfağımda çok yer yok.

Tabağına instagramda essbabyfun dan aldım. Bende blw istiyorum inşallah alperen de isterse tabi niyetim o.

Bende çok heyecanlıyım işte doktor oturtma dedi ama oturmak istiyo kendi kalkmak için ıkınıyo bend3 hafif oturtuyorum alıştırma olsun diye çünkü tadımlarda dik oturması lazım. Bugün bide bebeyatmazdan destekli oturabilsin diye bi aparat aldım emzirme yastığına benziyo şimdi yıkanıyo kullanınca resim atarım :)

Aynen bende face deki blw yı takip ediyorum video lar izliyorum ama kitap almadım inşallah basarili oluruz

Slm cnm

Çok heyecanlıyım.

Geçen hafta e bebeğe gittim joie xl aldık indirimdeydi 350tl katlanır olduğu için tercih ettim yoksa ikea dan almayı düşünüyordum. Mutfağımda çok yer yok.

Tabağına instagramda essbabyfun dan aldım. Bende blw istiyorum inşallah alperen de isterse tabi niyetim o.

Bende çok heyecanlıyım işte doktor oturtma dedi ama oturmak istiyo kendi kalkmak için ıkınıyo bend3 hafif oturtuyorum alıştırma olsun diye çünkü tadımlarda dik oturması lazım. Bugün bide bebeyatmazdan destekli oturabilsin diye bi aparat aldım emzirme yastığına benziyo şimdi yıkanıyo kullanınca resim atarım :)

Aynen bende face deki blw yı takip ediyorum video lar izliyorum ama kitap almadım inşallah basarili oluruz

Ben cıkarıyorum canım kan dolasımı rahat saglanıyomus okudugum kadarıyla.bi de ben kar kış çoraplı rahat yatamadıgım için bebegimde rahat edemiycek gibi düşünüyorum
Evet canım bende uyuyamıyorum o yüzden bebişinde çıkardım gitti :)

Günaydın güzel anneler:)

Nasıldı corapsız gece canm

Ayaklar cıplak mı yatıyo yoksa ayaklı pijama mı giyiyo canm
Güzeldi canım :)

Joie leri beğeniyorum ve açıkçası Joie ve Poly arasında gidip geliyorum. 2 hafta içinde karar verip almam gerekiyor.

Benim dr 4.ayki kontrolde günde 3-4 kez 10 ar dk destekli oturt demişti. Ben emzirme yastığıyla az az oturttum. Artık oyun halısında zaten durmuyor anında dönüp debeleniyor. Sanırım 2 aya kalmaz emekler gibime geliyor. O siteye ben de bakayım. Bebeyatmaz da instigram da mı ?

Slm cnm

Çok heyecanlıyım.

kitabin ismini yazabilirmisin ya da fotosunu atabilir misin

X