2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Hmm az buçuk anlıyorum galiba seni takıntılı mısın. Zira ben öyleyim insanlar değişmiyor bende kendimden ödün vermiyorum sonra sinir stress ve nedenlemeler falan olan bize oluyor.
Atmaya çalış aklından ya da alış canım
Bi dönem alışıyorum bende sorun olmuyor içini rahatlat en iyi Dr un sensin.

Çok haklısın Can'ım ama kolay düeil işte takmamak... Geçmişe de çok takılıyorum ben şöyle olmuştu o böyle yapmıştı faln diye.. İnşallah takmamayı öğrenirim, insan olan yerde sorun bitmez çünkğ öebmşi olan güçlü olmayı öğrenmek

Hani bize hani bize..

Bende tek kullanımlık flakonlardan alıyorum. Çok kullanışlı. Birde burnun içindekileri çekmek için aparatı var. O da çok işe yarıyor. Eczaneye Bebek için serum fizyolojik dersen verirler.
İçinde çekmek için ne aparatı var yahu. Bir sürü çeşidini denedim hiç görmedim

bizim bugün 3.Gün. Banyo yaptirdim. İnşallah bi sıkıntı olmaz. Bende hic bisey koymuyorum. Büyük bez bağlıyorum. Acaba tahriş edermiyim bardak koysam mi. Bide tahriş olduğunu nasıl anladiniz bebek mi huzursuzlandı

Kizlar buyuk oglum disini gicirtatiyor gece
Kiskanxliktan mi yapiyor acaba ya
Ooow kıskanmıyordu canım daha önce öyle hatırlıyorum. Bebekler büyüdükçe kıskançlıklar başlıyormuş. Hmm ben duymadım canım gıcırdatmayla kıskanmanın ilgisi var mı. Ama inş çabuk atlatırsınız.
Babam uykusunda bazen hala gıcırtadıyor.nedenini bilmiyoruz
İhmal etme canım Çözümü varsa erkenden yol almış olursun inş

Hani bize hani bize..

İçinde çekmek için ne aparatı var yahu. Bir sürü çeşidini denedim hiç görmedim

İçine çekme aparatı dediğim bu. Önce burnunun içine tek kullanımlık damlayı sıkıyorum sonrada bununla cekiyorum. Eğer burnunun içinde sümük varsa hemen geliyor. Tavsiye ederim burnu hemen acıyor.

Sut alerjisi icin nasil teshis kondu ve hangi belirtilerle gittiniz basina gelen varsa bana da bi anlatabilit mi

Bizim de sünnet olalı 8 gün oldu ama hala canı yanıyor, sanırım idrar yaptıkça yakıyor. 1 haftadır her alt değiştirmede Anestol kullanıyoruz ve hala ağlamaya devam ettiği için 2 gün önce kendi doktorumuza gittik Fito diye bir krem verdi, Anestolü kullanmayın dedi ama hala canı yanınca her ikisini birden kullanmaya devam ediyoruz. Siz hangi kremi kullanıyordunuz? Bizimkinin de ucu kırmızı yara oldu herhalde ondan canı yanıyor.

bize sadece antibiyotikli krem verdi.dikişlere sürüyoruz. Başka krem kullanmaya gerek var mi? Bugün biraz huzursuzlandı acaba cani mi yanıyor?

ben süt alerjisi için diyete başladım ama kakasında hala çok minik kan oluyo. 2 gün oldu diyet yapalı ne zamn gecer acaba tecrübeli anneler

ben süt alerjisi için diyete başladım ama kakasında hala çok minik kan oluyo. 2 gün oldu diyet yapalı ne zamn gecer acaba tecrübeli anneler
4. Gün kan yoktu. Yediklerinin içeriğinde kazein de olmaması lazım diye biliyorum. Paketli gıdalara da dikkat et istersen. Ama 2 haftayı da bulabilir demişti bizim Dr.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…