2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Aynen onlarında ilgiye fazlasıyla ihtiyacı var

Bu arada bebek 8+2 görünüyor. Adet tarihime gore küçük yani

Kızlar merhaba aranıza yeni katılıyorum şu an 9 haftalık olduk size bir sorum olacak doktor kontrollerine hep idrara sıkışık mı gitmemiz gerekiyor bebek belli bir haftaya ulaştıktan sonra idrar durumuna bakmadan ultrasona girebilir miyiz saçma bi soru gibi oldu ama ben hep çok sıkışık gidiyorum hiç ayarlayamıyorum hep kıvrana kıvrana

hayır sıkışık gitmek gerekmiyor.
4 haftadan sonra diye biliyorum.
cunku ben sıkışık gitmedim diğerlerinde.gerek yok dedi hemşire.

Iyi aksamlar canim valla ben bugun sbh kuafore gidip yaptirdim skinti simdilik yok nette arastirdim skinti omaz diodu sadece epilasyon ilk 3 ay ve son 3 ay skinti yasatabilir diodu

Ben doktora danışmadım ama işk muayenemden önce gitmiştim. İki hafta sonra yine gidicem hatta. Ne zararı varmışki

Kizlar cok tesekkurler cevaplariniz icin. Agda esnasinda bazen kendimizi kasabiliyoruz ya o beni dusundurdu acaba bi zarari olur mu diye, belli ki yok :) Ben normalde lazer epilasyon yaptiriyodum ama gebeligimi ogrenince kaldi. Bi sormak istedim size,tesekkurler :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…