2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Merhaba hanımlaaarrr...bende katıldım aranıza.doğum 29 haziran yakaladım bu grupta olmayı:)Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin bebişlerimizi.2 sene önce düşük yaşamıştım ve şimdi iyi gidiyor bakalım.hayırlısı diyorum.6haftalık oldum.8.haftada çağırdı doktor beni.sanırım stres yapmayım duyamazsam diye.

İnş şu 3 ay geçerde biraz rahatlarız. Sabah kusmayayım diye yatağımın başına çubuk kraker koymuştum onu yedim kusmadım çok şükür.
Bide ağzıma su gelmese afedersiniz sürekli tükürmek zorunda kalıyorum. Yine de Rabbim sağlıkla kalp atışlarını devam ettirsin

Bende varım ve bugün kontrolüm var tek yumurta ikizi benimki dua edin iyi haberler alıyım kızlar

amin inşallah , benimde bugün akşam kontrolüm var, bir kaç gündür karnım ağrıyor, gaz sancısı diye düşünüyorum ama bilemedim, kanama yada leke hiç olmadı, sende varmı böyle birşey

amin inşallah , benimde bugün akşam kontrolüm var, bir kaç gündür karnım ağrıyor, gaz sancısı diye düşünüyorum ama bilemedim, kanama yada leke hiç olmadı, sende varmı böyle birşey
Rahim buyurkende agri yapabiliyor gazdan da olabilir. Tahmini dogumumuz ayni :) Insallah guzel haberlerle gelirsin.

Sıkışık gitmeye gerek yok ki.

Benimki de SAT'a göre büyük görünüyor. Bu durumda hamilelik takvimini değiştirmeli miyiz sence?

Hayır önemli olan adet tarihine gore kac oldugu ben değiştirmicem o yüzden

Günaydın. hayırlı cumalar. benim de 3 haziran görünüyor nasipse. ikinci hamileliğim. bir kızım var.

hayırlı olsun inşallah.

Evet canım benimde vat hatta arada bıçak gibi saplanan agrı oluyor ikiz diye rahim fazla geriliyor diye düşünüyorum bendede kanama falan olmadı çok şükür

Tek mi çift mi olduğu ne zaman anlaşılıyor canım benim keselerim epeyi ayrı gözküyordu
Canım ben 5+6 vajinal muayenede kesenin tek ama bebeğin çift olduğunu söyledi doktor zaten biraz büyüyünce kese çift olsa bile tek gibi görünebiliyormuş araştırmalarına göre doktoruna sor tek kesemi diye söyler

Tek mi çift mi olduğu ne zaman anlaşılıyor canım benim keselerim epeyi ayrı gözküyordu
Canim benim de 5 haftalikken gittigimde 13 mm büyüklüğünde tek kese idi.6 haftalikken gittim 2 ayri kese vardi.ve iki bebek <3 kalp atisi ve bebekler karindan gozukmemisti alttan bakinca gorulmustu sukur..

kızlar artık yavaş yavaş bu gruptaki herkes ilk randevularını tamamladı. Bir dahaki randevulari bekliyoruz. Benim de doktorum 12. Haftada çağırdı tekrardan.
İnanın zaman geçmiyor ya. Eşim de hergün her saat düşünme vakit geçmez böle diyor da ne yapayım yani. Hem ilk defa başıma gelen bişey hem de zaten pimpirikliyim.
28 inde gitmeyi düşünüyrum doktora 12+ 5 de.
İkili testi yaptırmak istemiyoruz. 24 gün var daha

Mrb canim bende 14 kasin da gidicem nasipse.dedigin gibi zaman gecmiyo.insallah her sey yolundadir sıkıntı yoktur..

Merhaba hoşgeldin canım hayırlı olsun benim de 29 haziran görünüyor birlikte devam edicez inş bende Nisan ayında düşük yaptım bu ikinci hamilelik haftaya kontrolümüz var inş herşey yolunda gider

Merhaba hoşgeldin canım hayırlı olsun benim de 29 haziran görünüyor birlikte devam edicez inş bende Nisan ayında düşük yaptım bu ikinci hamilelik haftaya kontrolümüz var inş herşey yolunda gider

Kesinlikle gecmiyor zaman diye dusunuyorum ama bi yandan baktigimizda bugun 10.haftanin son gunu... Gebeligin 1/4 i bitti kismetse :)
Ikili testi sadece bilgi amacli yaptirmak istiyoruz,Allah herkese saglikli sihhatli evlat versin ama olasi bi durumu gorup kendimizi ona gore hazirlamak icin... Biz de 23 Kasimda gitmeyi dusunuyoruz 12+4'te bi yandan da acaba cinsiyetini gorur muyuz heyecani var :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…