2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Ne kadar sureyle kullaniliyor.
Kusmayi mi onluyor.tahrisi mi gideriyor

Canm benm kızım çok kusuyordu su gibi ağzından ve burnundan.motilium ve gaviscon verdi.motilium sindirimi hızlandırır dedi ama gavisconun neye yaradığını söylemedi.

İnşallah geçer yavrunun sıkıntısı.Biz 1.5 ay oldu bıraktık.Eskiye nazaran çok iyi

Canm benm kızım çok kusuyordu su gibi ağzından ve burnundan.motilium ve gaviscon verdi.motilium sindirimi hızlandırır dedi ama gavisconun neye yaradığını söylemedi.

İnşallah geçer yavrunun sıkıntısı.Biz 1.5 ay oldu bıraktık.Eskiye nazaran çok iyi
Cok gecmisolsun.gavis. tahrisi iyilestirsin asiti seyreltsin dedi.

Merhaba,
Bende 8 de yatırıyorum, 8:3" da dalmış oluyo. 1,30 da emziriyorum bir de 5,30 da. Ama artık 5,30 emzirmesini kesmek istiyorum da nasıl yapıcam bilmiyorum. Çünki o saatlerde artık uykusu çok hafifliyo oluyo.
Maşallah..

Benim o ninnide ağlayasım geliyor :KK48:
:KK51:

Canım ikincide birinci gibi sayılır.mesela kendi kendine oynama agulama yok.illa biz konuşup ilgilenicez yoksa aglıyo.yada kucakta gezdircez.cünkü hep bi aglama modunda
İkinci çocukta sadece ben degiştim.yaş biraz daha olgun oluyo sonuçta.daha sabırlıyım.daha bilincliyim.bazı seyleri kuralına uydurmaya calısmıyırum.ben ve bebek nasıl mutluysak onu uyguluyorum.cünkü anne stresliyse bebek gercekten stresli oluyo.bide üç sene olmayınca ve bide düşügüm vardı.o yuzden ikinci bebegim benim için cok kuymetli.şimdi cocuk ayrımı yapmış gibi oldum ama öyle deil:KK12:o_O
Canım ikincide birinci gibi sayılır.mesela kendi kendine oynama agulama yok.illa biz konuşup ilgilenicez yoksa aglıyo.yada kucakta gezdircez.cünkü hep bi aglama modunda
İkinci çocukta sadece ben degiştim.yaş biraz daha olgun oluyo sonuçta.daha sabırlıyım.daha bilincliyim.bazı seyleri kuralına uydurmaya calısmıyırum.ben ve bebek nasıl mutluysak onu uyguluyorum.cünkü anne stresliyse bebek gercekten stresli oluyo.bide üç sene olmayınca ve bide düşügüm vardı.o yuzden ikinci bebegim benim için cok kuymetli.şimdi cocuk ayrımı yapmış gibi oldum ama öyle deil:KK12:o_O
İş bende bitiyor yani.. ok anladım

siz nasil beslenmeyi planlayabiliyorsunuz ya,ben bebegim istedikce sut/mama veriyorum.ortalama 3 saat olsa 8 ogun aliyor.rotadan once 10.5 gibi uyuyup 5 saat kesintisiz uyurdu artik o da yok,ne zaman kalkacagi acikacagi belli degil
Zaten ne olduysa hep o rota aşısı yüzünden oldu. . :KK43:

Bana da oldu:işsiz: kahve alıyordum kadın ne kadar kaldı maşallah diye sordu :bicak:
Bende doğum yapalı 2.5 ay alan olmuştu. Eşimle balık yemeye gittik Samatyaya. Masa da kalan suyumu da aldım Munzur diye. Garson bı koşu gitti bana buyuk şişedekini getirdi. Lazım olur size aman bunu da alın diye. Sonra yolda susuz kalmayın hayırlı olsun.diyince ..ben çok da dediklerini dinlemiyordu aslında. Aklım evde bıraktığım oglumdaydi. Meğer adam beni hamile sanmis. Eşim bir güzel takıldı yol boyunca. Ne güzel anlamamistim oysa..

merhaba arkadaşlar.
herkes iyidir inşallah

Hoşgeldin. Nerelerdesin yahu

sen yine ikiz annesisin,bizim gibi tekiller napicak:KK45:Benim vermem gereken dogum oncesi kiloma 12kg,ideal kiloma 18kg var.:oha:Suan da gobek cok yok ama guzel kilo aldigim icin yag her yere dagilmis durumda,2 gundue dikkat edip spora basladim.En iyisi birbirimizi bu yonde de gaza getirelim,bebislerimizi buyuturken hep beraber kurtulalim yaglardan:KK19:
Evet çok iyi fikir :KK19:

Zaten ne olduysa hep o rota aşısı yüzünden oldu. . :KK43:

Bende doğum yapalı 2.5 ay alan olmuştu. Eşimle balık yemeye gittik Samatyaya. Masa da kalan suyumu da aldım Munzur diye. Garson bı koşu gitti bana buyuk şişedekini getirdi. Lazım olur size aman bunu da alın diye. Sonra yolda susuz kalmayın hayırlı olsun.diyince ..ben çok da dediklerini dinlemiyordu aslında. Aklım evde bıraktığım oglumdaydi. Meğer adam beni hamile sanmis. Eşim bir güzel takıldı yol boyunca. Ne güzel anlamamistim oysa..

Hoşgeldin. Nerelerdesin yahu
Garson iyiymiş :olamaz::KK48:

X