2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Günaydın kızlar, sizler ve bebekleriniz iyisinizdir umarım:)

SaiKing SaiKing canım aldınmı lansinoh nasıl bebeğin sevdi mi

Hayır canım bizim biberon mezarligina bir başka marka daha katılmış oldu :KK43:

Haftaya ise başlıyorum 6 saat ayrı kalıcak benden annem bir sekilde içirecek ama alışsa çok iyi olacaktı ilk hafta travmatik olacak üçümüz icin de :KK43:

Off şu tatlı bizi bitirdi :duduk:
Tatlısız yeni bir güne merhaba :KK52:
Bende hamile kalmadan önceki kilomdayım hala 52 kiloyum beni görenler ikizleri sen mi dogurdun diyor :oops:bu aralar tatlıya bende dadandım yemesem çatlıcam o derece:KK45:ins.kilo almam
Canım bebisleri ne zaman sünnet ettirmeyi düsünüyorsun 4.ay asımizdan sonra ettirelim dedik bizde ama nasıl olur bilemedim cabuk iyilesir mi huysuzlasır zaten kızda huysuz

Bizde 4. Ay asilari ateş yaptı huzursuzluk yaptı baya zor geçiyor sizde durumlar nasıl kızlar

Sağlık ocağından vegaferon verdiler ama beslenmeden 4 saat önce veya 4 saat sonra ver arada 4 saat olsun dediler benim kız sürekli emmek istiyo bunu nasıl yapcam ben hiç bilmiyorum kullanmaya basliyanlar varmı nasıl ayarladıniz merak ediyorum kızlar ya

Günaydın kızlar, sizler ve bebekleriniz iyisinizdir umarım:)

Hayır canım bizim biberon mezarligina bir başka marka daha katılmış oldu :KK43:

Haftaya ise başlıyorum 6 saat ayrı kalıcak benden annem bir sekilde içirecek ama alışsa çok iyi olacaktı ilk hafta travmatik olacak üçümüz icin de :KK43:

Hımm tüh ya üzüldüm, alışsaydı çok iyi olurdu. Kaşıkla yedirmek çok zor olacaktır elbet ama minnoşlar için katlanıcaz napalım. İnşallah kaşık bebişede zor gelir de alışır biberona

aynen canim uyanincaya kadar sabaha kadar uyandirmamaya calisip besleyince gun aydinlniyor en azindan.ben en basindan beri prima premium kullaniyorum cok sukue memnunum,asiri agirlastigi zamanlarda bile taşmadi.
Bende aynı bezi kullanıyorum bizde de taşma olmuyo ama benim bıdık uykusu arasında tok olsada uyanır ve bakarım bezi biraz şiş değiştiririm öyle uyumaya devam eder bekletemiyorum sabah a kadar. Tabi her zaman böyle tekrar uyurmu onu bilemiyorum. Kakasını bile temiz beze yapiyo çişli beze yapmıyo :olamaz: değişik tip benimki

Off şu tatlı bizi bitirdi :duduk:
Tatlısız yeni bir güne merhaba :KK52:
Ah şu tatlılar hamur işleri yokmu
Benim de vazgeçmem lazım bebeğimiz için önce onlara yeme deyip kendimiz yersek olmaz şimdiden onun kaygısı sardı abur cubur dan nasıl uzak tutucaz ..

Bende hamile kalmadan önceki kilomdayım hala 52 kiloyum beni görenler ikizleri sen mi dogurdun diyor :oops:bu aralar tatlıya bende dadandım yemesem çatlıcam o derece:KK45:ins.kilo almam
Canım bebisleri ne zaman sünnet ettirmeyi düsünüyorsun 4.ay asımizdan sonra ettirelim dedik bizde ama nasıl olur bilemedim cabuk iyilesir mi huysuzlasır zaten kızda huysuz
Maşallah boyun kaç canım

Bu arada benim boyum 1,73, 65 le hamile kaldım, 90 kilo ile tamamladım :)) şimdi 79 kiloyum. Zayıflama için hiç bir çabam yok. Ama alerji diyeti sayesinde kilo vercem sanırım.

Merhaba arkadaslar gaziosmanpasada bildiginiz iyi bir cocuk doktoru var mi medicalpark ya da gaziosmanpasa hastanesinde. Yardimci olabilir misiniz

Merhaba arkadaslar gaziosmanpasada bildiginiz iyi bir cocuk doktoru var mi medicalpark ya da gaziosmanpasa hastanesinde. Yardimci olabilir misiniz
Gop ta Seyit Ahmet bey var oglumu bi kaç kez goturduk gayet bilgili

Askadaslar,gaviscon u nasil kullaniyorsunuz

Canım bak ben şöyle içirdim; minik biberonu varmı su biberonu gibi, onun içine döktüm bi poşeti sonra içine bir tatlı kaşıgı su iyice karıstırdım iyice ama böyle biraz jel gibi oluyo ardından yine üstüne iki tatlı kaşıgı su ekleyip biberonla içirdim. Yani toplamda 3 tatlı kaşığı su. Sevdide benim oğlan :)

Canım tam gün mü calisiyorsun 20 gr çok az ya bende 15 inde çalışmaya baslayacagim bebeğim ne biberonla süt içiyor nede kaşıkla bende mama baslayacagim artık anne sütüyle yapacam hipp in mamasini inşallah yer.
Malesef 20 gram alınca çok kötü oldum öğretmenim bütün okulu ayağa kaldırdım program değişti tamdı yarıma düştü biberonla bnm sütümü kolay içiyor da mama
Ysfnannesi Ysfnannesi Canım senın bebegin kaç aylık birde hppin hangi mamasını aldı cesitleri var pirinçi,yulaflı 5 tahıllı benimki 4.ayını bitirdiği için 2 secenegim var.Pirinçli yada yulaflı digerleri 6.aydan itibaren yazıyor :KK43:
Ben hipp in 4.aydan itibaren yazan mamayı aldım pirinçli yemeyi bilmediğimiz için çok zorlanıyoruz... mamadan sonra epey toparladı... ınsallah size de yarar boş kilo da olsa insanın ici rahatlıyor...

X