2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Ayakkabilar oluyor cnm
Dagitma :)

Nacizane uyku konusundaki bilgilerimden eğer kalktığında meme vermeden oyalamaya çalışırsan daha az uyanacaktir. Kucağına al pispisla evde gezdir uyut . Emzik olma durumu olmuş sizde
İns başarabilirim.

Kızlar günaydın, nasılsınız?

Geceleri bebeğin üstüne ne örtüyorsunuz? Penye , müslin, örgü battaniye vs..
bi kaç gündie kızı üşüttüm galiba :s
İst, Müslim ve penye battaniye. Ama geceleri en düşük ayarda kaloriferi yakiyorum . Ben de üşüyorum çünkü. Oda derecesi 24e düştü mü burnumu doluyor.

Oda sıcaklığını 19da tutsam usumekten ikimizde yatamayiz. Ama uykuya dalma kısmını deneyeceğim. Benimki meme de uyuyor çünkü. Yada hamakta.

Düz karın nsl oldu ya. Normal doğum muydu? Bnm sezeryan önde pirtlak bu karnım var. 3 gündür göbek vakumufalan yapıyorum. Sen spormuyaptin

Nerdenkaca aldın. Kullanınca yazar mısın memnuniyet dereceni

Nerede yaşıyorsunuz yorgan olunca sorayım dedim.benim kız kollarini hic ortturmuyor öyle olunca gögus kısmi da açık kaliyor ne yapacagim bilmem kollarını tam acarak uyuyor

Aynı bnm oğlan. Uyku tulumu bAkicam bende

Bu akşam denicem bakalım. Belki parmağını ağzına sokmakta zorlanabilir şapşik patatts

Hanımlar günaydın. İki gecedir oğlumun uykusunda birazcık düzelme oldu. Dün gece kesintisiz 2.5 saat uyudu sonra yine birer saat. Öncesinde mama verip yatağında uyumasi için cabaladim bir kaç saat ama hamakta sallamak zorunda kaldım. Bu gece ise mamayı 5 tek vermiştim.aksm 9 a doğru yatırdım.gecw 3e kadar 2ser saat uyudu kalktı.sonra 40-50 dkda bir uyandı. Sanırım yavaş yavaş düzeliyor.
Dün aylardır ilk kez kakasını kendi yaptı. Bir gün önce fitil ile yaptirmistim. Ertesi günü bı baktım cıvık kivamda yapmış. Düzenli olarak zeytinyağı veriyorum bı haftadır. Bı de dün oyun halısında epey tekme attı. Allah'ıma sukrettim bol bol. Darısı diğer annislerin de basina

Kizlar uyku tulumları disarda da giydirilebilir mi yoksa dısarısı icin farklı bir ürun mü var bende almak istiyorum dısarı icin

Astronot tulumlar varmıs onlar kullanıslı olur mu acaba aranizda alan var mı kızlar

merhaba kızlar acaba hangi bezi kullanıyosunuz? biz prima kullanıyoruz ama benim oğlan bir kaka yapıyor hemen beline çıkıyor yıldım artık zıbın, kıyafet yıkamaktan bir önerisi olan var mı acaba??

merhaba kızlar acaba hangi bezi kullanıyosunuz? biz prima kullanıyoruz ama benim oğlan bir kaka yapıyor hemen beline çıkıyor yıldım artık zıbın, kıyafet yıkamaktan bir önerisi olan var mı acaba??

Canbebenin sızıntı bariyeri var.bi dene istersen.ben memnun kalmıştım kaka konusunda

valla hepsini deniycem artık en son huggies aldım bel tarafı lastikli olur dedim ama banamısın demedi
Bende sleepy kullanıyorum.kakası önceleri beline cukıyodu burda bi arkadasın tavsiyesine uydum.sag bantı sola asagıya dogru sol bantıda saga asagıya dogru yapıstırınca arkadaki bel boşlugu kapandı.sanki çapraz baglıyosun gibi düşün o sekilde yapısyitır bide cırtcırtlaru

Ysfnannesi Canım senın bebegin kaç aylık birde hppin hangi mamasını aldı cesitleri var pirinçi,yulaflı 5 tahıllı benimki 4.ayını bitirdiği için 2 secenegim var.Pirinçli yada yulaflı digerleri 6.aydan itibaren yazıyor

Astronot tulumlar varmıs onlar kullanıslı olur mu acaba aranizda alan var mı kızlar
Ben aldım canım kozmonot.henüz kullanmadım.soguk kış günlerinde iyi olur bence.kızımı okula ben götürüp getiriyorum bebekle.bebek arabasınıda sewmiyo.o yuzden son care bu mont aklıma geldi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…