2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Benim kızında gaita testinde nişasta ve yağ pozitif çıktı bağırsakları bunları sindiremiyormus. Laktoz intoleransi dedi doktor büyük kizimda da vardı bunda da oldu doktor 2 tane ilaç verdi 4 tanede reflü için ilaç kullanıyoruz ve 2 gün oldu bana göre hiçbir faydası yok hala kızım sıkıntılı gazi var ve emmeyi reddediyor.ic sesim hepsini bırak diyor ama işte ilerisini düşünüyorum.2 aksamdir zorla uyutuyorum kızımı resmen savaş yapıyoruz çocuğun derdi var belli ama hiçbir şey yapıyorum .hiçbir şey fayda etmiyor.hic böyle değildi mutlu,uykuya kolay Dalan bı bebekte şimdi hep huzursuz .bide bugün ek gıda maceramiz 2 çay kaşığı elma suyu ile başlamış bulunuyor

Annem tum rahatsizliklarinda kronik.arada ataklar oluyor.bu da oyleydi.kalp ameliyati olmustu yillar once,şeker var,yuksek tansiyon,parkinson,alzaymer baslangici,boyun,bel fitiklari,sinir cekilmeleri,diz,ayak kireclenmeden dolayi agrilari.
Havalar soguyunca,degisime uyumda zorlandi.midesi cok kotuydu.simdi daha iyi.ama ben yoruluyorum ruhen.depresyona girecek halim bile kalmiyor.bebek,hasta annem,ergen kizim,ev isleri,hayat mucadelesi,ev idaresi maddi manevi....off off.
Neyse galiba girdim bile depresyona.
Amann gececek hersey.

valla hepsini deniycem artık en son huggies aldım bel tarafı lastikli olur dedim ama banamısın demedi
Canbebe kotu kokuyor islaninca şoyle kimyasal kimyasal plastik gibi bir koku.
Kullandiginiz bezin arkasini biraz yukari dogru çikarin.öndeki kismidagobek altina alin.sonra yapistirma bantlarini cok belini sıkmayacak şekilde,bacaklarini da sıkmasin tabi,kasik hizasinda asagi dogru capraz yapitirin.yani sol bandi sol tarafta yukardan asagi saga dogru.digerinide ona simetri yapin,yani bantlari dogu- bati degil de bir taraf kuzey bati,digeri kuzey dogu seklini gostersin.

Neler oluyor bu çocuklara anlamiyorum ki. Nazar a inanıyorum. Allah kötü gözlerden korusun evlatları

Allah kolaylık versin canım

Ayy az once uzun uzun anlattim.bileydim yazdiginizi.pas gecerdim.ayni seyi yazmisiz hemen hemen

Kizim 4,5 aylik.hala sadece mama veriyorum.arada su.suyu cok seviyor simdi,katila katila iciyor valla.
4.ay kontrolunde dr.ek gidaya acele etme demisti.asi gununde hemsirede aynisini dedi.6.ayi doldursun dedi.
Bazi annisler sanirim tattirmalara baslamis.kasik mamasi falan da.
Bu konuda cok bilgisizim.dr.lariniz mi onerdi,yoksa kendi tecrubeleriniz mi.
Cok heyecanlandim simdi.bir anda depresyondan ciktim valla.
Sadece hazir mama veriyorum ben.
Aslinda alir gibime geliyor,benimki de.ama korkuyorum.
İlk kizimi da hep pureyle besledim.2,5yadina kadar.bogulursa diye korkumdan.
Cocuk 3,5yasinda konustu ancak.cene,dil kasi gelisemedigi icin dediler.
Yani tecrubesizligimi orneklendirdim.
Bir de bu alerji isi biraz karisik.1 yasindan once teşis konulamazmis.tahmini bir kararmis.hatta testlerde kan testinde bir oran a gore yorumluyorlar.
Bunu diyen alerji dr.u tum bu carpik bilgileri verdi.
Once bebegime test yapmadan,belli olmuyor zaten diyerek o igrenc seyi recete etti.kizim nerdeyse kusmaktan olecekti.bir haftada kilo kaybetti.sonrasinda da uzunca sure alamadi.
Bir hafta sonra akciger filmi cektirtti.kan testinde alerji seviyesine bakti.yokmus alerjisi.normal mamamiza donduk.bu durumu sanirim 2,5 -3. Ay gibi yasaduk.haa kakada kani taa ramazan bayraminda gormustum bende,mukusta vardi.
Cook cikolata yemistim,ve o ara sutum vardi emziriyordum.ondan olmustu
Simdi de arada mukus oluyor.ya usutunce,yada suyu biraz soguk verince.

Gecmıs olsun
Ne dedı dr
Bızımde mukus hıc duzelmıyor
Kan bazeb cıkıyor

Annelerr oğlum gece 1-1 buçuktan önce uykuya tam anlamıyla dalamıyor gündüzleri de çok uyutmamaya çalışıyorum öğlen 11 den önce uyanmıyor.ne yapmam lazım bir fikri olan var mı

Deneyimlerini paylaştığın için çok teşekkür ederim. Kaka sayısı artmış mıydı kan olduğu dönemde?

Annelerr oğlum gece 1-1 buçuktan önce uykuya tam anlamıyla dalamıyor gündüzleri de çok uyutmamaya çalışıyorum öğlen 11 den önce uyanmıyor.ne yapmam lazım bir fikri olan var mı
Burda mı okudum hatırlamıyorum ama gündüz düzenli uyuyan bebek gece de daha rahat uyuyormuş canım. Ben de aynı durumdayım. Gece 2 dem önce derin uykuya dalmıyor

Burda mı okudum hatırlamıyorum ama gündüz düzenli uyuyan bebek gece de daha rahat uyuyormuş canım. Ben de aynı durumdayım. Gece 2 dem önce derin uykuya dalmıyor
Ne yapmak lazım ki acaba 3 aylık daha ponçik uyku eğitimi vs benim çok aklıma uymuyor fakat bir çözüm çare olmalı hem memede uyumak istiyor hemde tam daldı derken bi daha uyanıyor dediğin gibi 2 lere kadar

Ne yapmak lazım ki acaba 3 aylık daha ponçik uyku eğitimi vs benim çok aklıma uymuyor fakat bir çözüm çare olmalı hem memede uyumak istiyor hemde tam daldı derken bi daha uyanıyor dediğin gibi 2 lere kadar
Valla benim kız çok yaramaz, 15 dk önce uyuttum şu an sırıtarak bana bakıyor. Uyku eğitimi falan hak getire. O bana uyku eğitimi veriyor. Ne yapacağımı ben de şaşırdım :)))

Valla benim kız çok yaramaz, 15 dk önce uyuttum şu an sırıtarak bana bakıyor. Uyku eğitimi falan hak getire. O bana uyku eğitimi veriyor. Ne yapacağımı ben de şaşırdım :)))

Yaa Allah onları korusun nasıl güzeller.bizimkide öyle kolu bacağı saniyede kaç defa hareket ettiriyor belli değil gecenin köründe sanki 5 dk önce uyuyan o değilmiş gibi.inşallah büyüdükçe düzelir o halde ne diyim :))

Amin amin amin... Aynen valla Allah sonumuzu hayır etsin :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…