2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Yaa ben de öyle düşündüm ama yok üşüyo çocuk. Türk anası damarım kabardı örttüm örgüleri :KK70:
Ay valla dun gece cok soguktu ben dondum uyurken o yuzden gece iki battaniyenin üstüne bi tane daha orttum:) bugun orgu orterim bende cunku biz de uzerimize battaniyeyle yatarız bu gece diye dusunduk. Biz usursek yavrucuk da usur:) zaten aşımızı olduk bugun usumesin bi de:)

Ben aldım canım kozmonot.henüz kullanmadım.soguk kış günlerinde iyi olur bence.kızımı okula ben götürüp getiriyorum bebekle.bebek arabasınıda sewmiyo.o yuzden son care bu mont aklıma geldi
bende alıcam bakalım netten mi aldın canım kullanısli olur ins

Bende astronot mont aldım bir tanesi altı aydır çok hoşuma gitmişti her yerde mağazası olmayan bi yerden aldım onun içine giremiyor tontisim. Şimdi lcwdan yine astronot aldım bir yaş gayet iyi oldu kilolular için 1 yaş orta hal içinde 9 ay almak lazım bence içinde biseyler giyince olmuyor montlar

Annisler, gece emzirince gazını çıkarıyor musunuz bebisin artık?

Kızlar moralim çok bozuk, 3,5 ay sonra kızıma alerji tanısı kondu. Her gittiğimde Dr a söylüyordum kakası mukuslu acaba alerji olabilir mi diye. Dün kakasında kan vardı :KK43:( ve alerjisi varmış çocuğumun. Ona canım sıkkınken kv, kp geldi ikisi de öksürüyor, gripler ve çocuğumu öpüp duruyorlar. Zor duruyorum yerimde...

Bende astronot mont aldım bir tanesi altı aydır çok hoşuma gitmişti her yerde mağazası olmayan bi yerden aldım onun içine giremiyor tontisim. Şimdi lcwdan yine astronot aldım bir yaş gayet iyi oldu kilolular için 1 yaş orta hal içinde 9 ay almak lazım bence içinde biseyler giyince olmuyor montlar
Katılıyorum ben 9 aylık almıştım 4 ay bitmek üzere 9 aylık body, alt eşofman giydiriyorum. İade edicem 2 yaş mont alıyım bari. Büyüyünce de giyer

Kızlar moralim çok bozuk, 3,5 ay sonra kızıma alerji tanısı kondu. Her gittiğimde Dr a söylüyordum kakası mukuslu acaba alerji olabilir mi diye. Dün kakasında kan vardı :KK43:( ve alerjisi varmış çocuğumun. Ona canım sıkkınken kv, kp geldi ikisi de öksürüyor, gripler ve çocuğumu öpüp duruyorlar. Zor duruyorum yerimde...
Geçmiş olsun kuzuya. Neye alerjisi varmış? Açık açık söyle. Allah korusun hasta olsa siz üzüleceksiniz yavrucak çekecek. Eve bile girmemeleri lazım aslında

Çok geçmiş olsun Allah şifa versin :KK43:

Canim gecmis olsun. Alerji buyudukce geciyor biraz beslenmene dikkat edersin o buyuyene kadar. Ya kv kp yaslilar hep boyle yapacak bisey yok soylesen kuserler soylemesen bi turlu. Insallah bulasmaz bebise

bugün doktora gittik biberon ya da kaşık almadığını söyledim o da kaşık maması dene bi de dedi ek gıdaya izin vermedi. Var mı kaşık maması veren?

Geçmiş olsun kuzuya. Neye alerjisi varmış? Açık açık söyle. Allah korusun hasta olsa siz üzüleceksiniz yavrucak çekecek. Eve bile girmemeleri lazım aslında
Teşekkür ederim canım. Eşim e söyledim. O uygun bir şekilde söyledi şimdi annemler de geldi. Annem uyuttu çok şükür. :)

Biberondan dolayı meme reddi yaşayan anneler bugün kızımı emzirmek için biberon ucu yerleştirdim meme ucuna hiç reddetmeden emdi. Denemenizi tavsiye ederim. Mutlu oldum ben. Yılmadım hala emzirmeye devam etmek için türlü türlü yollar deniyorum. Maymun etti beni resmen :))

Canim gecmis olsun. Alerji buyudukce geciyor biraz beslenmene dikkat edersin o buyuyene kadar. Ya kv kp yaslilar hep boyle yapacak bisey yok soylesen kuserler soylemesen bi turlu. Insallah bulasmaz bebise
Anne sütüne ek olarak mama da alıyor canım, süt yetmediği için. Medikal mama başlarız dedi. O mama dan vermek istemediğim için üzüldüm. Bir de Dr a daha önce söylememe rağmen göz ardı ettiği için kızdım.

X