2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
aynen valla bende kan sulandırıcı kullandım gidemedim dra doktorda gel demedi bana ama

Kizlar oglum bugun tam 3 aylik 10 gundur salyalari cok akiyor ellerini yumruk yapio yaliyor biberonu resmen cigniyo doktora goturdum bisey demedi basina boyle bisey gelen varmi
Diş hazırlığı canım aynı şeyleri yaşıyoruz bugün hiç uyumadı

Sabah pipisi hafif kanamis..onu gonderdim..sonra geri cek bi daha foto at demis..attim..iyi masallah fln yazmis..cuma tekrar resim isyedi..en azindan artik calpol ihtiyaci yok..seninkiler nasil?kac gunde iyilestiler tam olarak
Canım benim büyük oğlum zor iyileşti çünkü hiç ellettirmiyordu kremlemeyi çok zor yapıyırduk . Sıyıramadık kanadı.
Bebeğin ki daha rahat oluyordu geri sıyırması 12 13 günde çok daha iyiydi canım. Ilke göre zor mu geçiyor
Bebeğin kaç kilo.
Şuan yıpranmış hissedersin kendini ama bi kaç güne senin de moralin düzelecek camım inş.

mad1410 canım köpük bardak kullanmadın mı yoksa. Beze mi değdi acaba. Geri sıyırırken Nasıl dr geri sıyırılmış resim istedi mi?
Resmi kırp dosya yükle yap
Daha sonra dökümanlar yazıyor mu oraya tıkla kırptığın resim orada oluyor onu atıyorsun bende öyle oluyo.
Bi daha dene istersen canım

Dikiş kendi atıyomuş ama 1 ay ıldu biri attı geri çekme nedir altını actıgımda içine kacıyo gibi oluyo düzeliyo

Calısan anneler saat 7:3o emzirdim 10 da 150cc içmiş 12:30 150 cc siZce nasıl?
birşey

Dis icin erken degilmi yaa bizde dis diye dusunduk ama erken oldugu icin ustune dusmedim
Yok canım eğer erken çıkaracaksa anca benim büyük oğlum 4 aylıkken diş çıkardı. Bebişte te erken bekliyorum bu gidişle ama y an dım ben bugün olduğu gibi huyu devam ederse

Hmm ewt canım geri sıyırıyorum ben öyle olunca temizliyorum bi zeytinyağı sürüyorum. Gömük olmaz inş

Canim cok uzucu bi durum bende ilerde yetmez belki dusuncesiyle ilk zamanlar emzirdikten sonra hep sagdim ama benim oglan icmedi ya hep agzindan puskurttu bi yudum bile yutturamadim. Kac kere denedim. Bende attim sinirlerim bozuluydu gördükçe. Iki koca bim poseti

Arastırdım hep o sonuca ulasıyrm
Duzelmıyor cnm
Kan yok ve bebek ıyı

Gercı bugun abısından kaptı hasta oldu
Hava verdık yarın de goturcem
bronşiolıt oldu

Kalktım kuş uzumlu kek yaptımadet olamadım diyemi yoksa emzirdigim içinmi hep canım tatlı seyler çekiyo.baklava cok sewen biri deilim ama eşimi gece arıyorum ewe gelirken baklava al diye
Evet ya ınsanın canı hep tatlı cekıo ve tatlı cıdden sut yapıyo
Zayıflıcsm dıye yemıyrm :)

Kalktım kuş uzumlu kek yaptımadet olamadım diyemi yoksa emzirdigim içinmi hep canım tatlı seyler çekiyo.baklava cok sewen biri deilim ama eşimi gece arıyorum ewe gelirken baklava al diye
Evet ya ınsanın canı hep tatlı cekıo ve tatlı cıdden sut yapıyo
Zayıflıcsm dıye yemıyrm :)
Senın gıbı zayıf olsam yerım hep

Yedıklerımı yapıştırayım burayada :)

Masallahazmine hayranım.bugun gittim geldim kek yedim.afedersin ama b.kunu cıkarıyorum.yuvarlak borcamın ceyregi kaldı sadece
Basımda annem yok tabi güzel yemekler yapsıncaktırmadan kıskanıyorum seni
Bende yedın mı oyle yerım
Cnm senın kılon ıyı
Ye kı sut olsun oghhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…