2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Masallah:nazar::nazar::nazar:azmine hayranım.bugun gittim geldim kek yedim.afedersin ama b.kunu cıkarıyorum.yuvarlak borcamın ceyregi kaldı sadece:eek:
Basımda annem yok tabi güzel yemekler yapsın:KK12:caktırmadan kıskanıyorum seni :63::skandal::21:
Bende yedın mı oyle yerım
Cnm senın kılon ıyı
Ye kı sut olsun oghhh

Masallah:nazar::nazar::nazar:azmine hayranım.bugun gittim geldim kek yedim.afedersin ama b.kunu cıkarıyorum.yuvarlak borcamın ceyregi kaldı sadece:eek:
Basımda annem yok tabi güzel yemekler yapsın:KK12:caktırmadan kıskanıyorum seni :63::skandal::21:
Ben yediklerimi bir saysam buralara sığmaz.6. Ayı bekliyorum ondan sonra çayımdaki sekere kadar bütün tatlılari kesecegim.

Konuya dahil olayım kızlar ben demiştim. Sabun can yakıcı diye
Zeytinyağı ile sıvı sabun yapıyordum daha kolay yapıyordu oğlum ağlamadan ama dr uyaran yapma kendisi alışması lazım dedi.
Ondan sonra yapmadım hiç 9. Gün yapıyor netice de yapıyo
Alıştım artık sürekli Huysuz yatmayı sevmeyen bi bebeğim var.
Of çok zor o kadar beklemek. Bnm oğlan on günde bile yapamıyor.

Cnm oyle donuyorda kendi kendine donmuyor
Yardimci olup ogretmek lazim
Annem ilgilenio bu hafta
Bakalim:)
Oğlumda ancak yan dönüyor . İlk önce bacaklarını çeviriyor sonra vücudu dönüyor.

Valla bilmiyorum ki canım. Ama öyle dediğini çok net hatırlıyorum. Kafama kazınmış yapmıcam diye. Bizim de kaka sorunumuz var ama o yüzden hiç sabun falan denemedim.Belki görür yazan arkadaş.

Benim kizda sağa sola donuyor hatta sola dönüp ellerini ağzına olup yusyuvarlak yapıyor kendini çok tatlı oluyor.benim kızda yüzü koyun yatmayı sevmiyor reflü var diye de çok yatiramiyorum
i

Kızlar ben arpa kaynatıp içiyorum 3 gündür. Oglumun gece uykusu dengesiz olduğu için bugünlerde, arpadan mi az emdiginden mi bilemiyorum. Geceleri taş gibi oluyor memeler.

mad1410 mad1410 canım köpük bardak kullanmadın mı yoksa. Beze mi değdi acaba. Geri sıyırırken Nasıl dr geri sıyırılmış resim istedi mi?
Resmi kırp dosya yükle yap
Daha sonra dökümanlar yazıyor mu oraya tıkla kırptığın resim orada oluyor onu atıyorsun bende öyle oluyo.
Bi daha dene istersen canım
Doktor sıyrılmış resmini istedi..gonderdim..masallah iyi durumu demis..cuma tekrar resim at demis..kopuk bardagi 2 tane ustuste koyuyorum kirilmasin diye..bebiste 6.300 gr civari..birinciye gore daha zor geciyor..ilkinde klips 6 gun durdu..ne kanama oldu ne baska bisey..krem de vermedi doktor..hatta oglum 10 aylikti..uzerinde emekledi ilk gunden..bunda altina dokunsam agliyor..birincinin kresi vs derken bu ara cok yoruldum..is guc bitmiyor

Eklentiler

• 20170913_135112-1.jpg
    20170913_135112-1.jpg
    28,3 KB · Görüntüleme: 53
Bende hiç olmadı. Sezeryan kanamaları bitti bi daha da olmadı

Ay iyi mi kötü mü bilmiyorum ama benim 40 çıkmadan ilkini oldum, şimdiye kadar da 3 kez regl oldum duzene giriyorum sanırım

Dr bana ogleye kadar calisiyrm dedim, 90/120 cc civari icebilir dedi
Bizimki pek icmiyor okadar
Annem zorluo parca parca 90 cc yi zorla iciyor

lilicim ben de gelecek ay ise başlıyorum işlemleri başlattım, dört aylık olacak o zaman 100 ml iki biberon hedefim var insallah başarabilirim ilk bebeğimde ise başladığımda çoktan ek gıdaya geçmiştim şimdi aç kalır korkusu var

Mukus arada bendede oluyor hiç takılmadım herşeyi yiyorum süt üçimiyorım ama yogurt peynir yiyorum rahatım bebek kilo alımında sıkıntı yok pek kafama takılmadı mukus
Biberon temizleyici nuk alsam olur mu indirim varmış
Ben üç yıldır kullanıyorum canım memnunum

Kızlar bu arada bebekleri kontrole götürüyoruz da kendimiz için hiç doktora gidiyor musunuz? Mesela ben kan sulandirici iğne kullanmıştım gebelik boyunca hatta doğumdan sonra 40 gün daha devam ettim sonra kontrolé gitmem gerekiyirdu gidemedim, iğneyi de kestim, bazen korkuyorum acaba gitsem mi diye? Ama fırsat yok ki :KK43:

Ben kız 8 haftalık olunca gittim jinekoloji ve endokrine herşey yolundaymış hem tiroid hem şeker problemim var, izlemeye devam dedi doktor bebis 6 aylık olunca tekrar kontrolüm var, D vitamini eksiğim varmış takviye kullanıyorum bebisler gibi

Kizlar oglum bugun tam 3 aylik 10 gundur salyalari cok akiyor ellerini yumruk yapio yaliyor biberonu resmen cigniyo doktora goturdum bisey demedi basina boyle bisey gelen varmi
Bunların hepsi diş belirtisi canım, hatta bizim doktor yanak ovuşturma, kulak kasıma-çekme, uykudan çığlıkla uyanma gibi belirtiler de
Olabilir dedi masallah benim sipada hepsi var :KK43:

Benim kız yüzüstü yatırınca kızıyor sevmiyor. Nasıl alıştırsam ki acaba.
Bi kez döndü kendi sonra da ağladı yüzüstü olunca. Ya yüzüstünü sevmediği için dönmezse yada emeklemezse diye düşünüyorum bazen

Yapa yapa alışacak canim ihmal etme omurgası ve kasları için çok faydalı başta bir dakika sabrediyorsa bir hafta sonra beş dakika olacak mesela... ben uykudan uyanınca hemen emziriyorum sonra bez değişimi ardından karin üstü oyun oynatıyorum yorulunca sırt üstü devam ediyoruz... böylece karın üstü çalışmalar oyun rutininizin bir parçası olur... birkaç tane oyuncağımız var çevire çevire oynuyoruz, şimdiye kadar sadece sesler çıkarıyordu bu hafta koluyla hamle yapmaya başladı tabi isabet sıfır şimdilik:)

Ben daha bugün sordum sağlık ocağındaki hemşireye.. her bebekte iz kalacak diye bir koşul yokmuş.. bazılarının sonradan kabarıyormuş.. vücuda girmiş aşı nasılsa dedi
Bizim doktor üç aylık kontrolünde vücudunu muayene ederken tutmuş asisi dedi ama kolunda bi numara yok neyse takmayalım kafayı:)

Dün ve bugün sağdığım sütleri aynı soğukluğa getirip birleştirebilir miyim? Yoksa sadece aynı gün sağılanlar mı birleştiriliyor?

Bide Sma mama önerdiler aptamilde şeker, hippte nişasta varmış.. Golden goatun içeriği yetersizmiş. Siz ne önerirsiniz?

Dün ve bugün sağdığım sütleri aynı soğukluğa getirip birleştirebilir miyim? Yoksa sadece aynı gün sağılanlar mı birleştiriliyor?

Bide Sma mama önerdiler aptamilde şeker, hippte nişasta varmış.. Golden goatun içeriği yetersizmiş. Siz ne önerirsiniz?
BiZ iki aydır evolvia. Doktor önerisi ile.

Ay iyi mi kötü mü bilmiyorum ama benim 40 çıkmadan ilkini oldum, şimdiye kadar da 3 kez regl oldum duzene giriyorum sanırım

lilicim ben de gelecek ay ise başlıyorum işlemleri başlattım, dört aylık olacak o zaman 100 ml iki biberon hedefim var insallah başarabilirim ilk bebeğimde ise başladığımda çoktan ek gıdaya geçmiştim şimdi aç kalır korkusu var

Ben üç yıldır kullanıyorum canım memnunum

Ben kız 8 haftalık olunca gittim jinekoloji ve endokrine herşey yolundaymış hem tiroid hem şeker problemim var, izlemeye devam dedi doktor bebis 6 aylık olunca tekrar kontrolüm var, D vitamini eksiğim varmış takviye kullanıyorum bebisler gibi

Bunların hepsi diş belirtisi canım, hatta bizim doktor yanak ovuşturma, kulak kasıma-çekme, uykudan çığlıkla uyanma gibi belirtiler de
Olabilir dedi masallah benim sipada hepsi var :KK43:

Yapa yapa alışacak canim ihmal etme omurgası ve kasları için çok faydalı başta bir dakika sabrediyorsa bir hafta sonra beş dakika olacak mesela... ben uykudan uyanınca hemen emziriyorum sonra bez değişimi ardından karin üstü oyun oynatıyorum yorulunca sırt üstü devam ediyoruz... böylece karın üstü çalışmalar oyun rutininizin bir parçası olur... birkaç tane oyuncağımız var çevire çevire oynuyoruz, şimdiye kadar sadece sesler çıkarıyordu bu hafta koluyla hamle yapmaya başladı tabi isabet sıfır şimdilik:)
D vitamini hangi ilaci kullaniyorsunuz?bnm seviye 14 cikti..dusuk baya.

X