2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Ben doğum yaptığımda sütüm yetiyo sanıyordum sarılık oldu oğlum. O kadar üzüldüm ki artık önce emziriyorum sonra mama veriyorum. En azından doyduğunu biliyorum. Benim sütüm yetmiyormuş
Şimdi baktım da mama içeriğine yağlar ve bisürü yapay şey var, anne sütü yetmeyene kadar vermemek gerek bence. Hem drum da dünki kontrolde sadece anne sütüne devam dedi, sizinkiler ne,diyor??

Aynen cnm
Keyfi yerinde hic sikayetimiz yok
Size dr ne dedi
Dogru duzgun bisey yemesemde duzelmiyor ki hic

Cnm tahlilde lokosit cikti
Protein ve sut yapar azalt dedi
Ben et yumurta sut ne varsa kestim ama duzelmiyor sinir oldum

Şimdi baktım da mama içeriğine yağlar ve bisürü yapay şey var, anne sütü yetmeyene kadar vermemek gerek bence. Hem drum da dünki kontrolde sadece anne sütüne devam dedi, sizinkiler ne,diyor??
Benimki mamaya karşı değil. Zaten bizimkinin açlığa tahammülü yok. Çıldırıyo acıkınca. Önce emziriyorum istediği kadar emiyor sonra mama veriyorum.

Kızlar nurse harveys şurup ile nurse harveys colex surup aynımı kendi kafama göre aldım ama kk da bu surubu kullananlar memnunmuş gaz icin bende alayım dedim ama kayınpedere colex olanıni vermisler
Aaa ben hiç dikkat etmedim.

Kızlar mrb. Oğlumla 3.ucak yolculuğunu dün gece yaptım. Daha önce hep uyuyan bebek bu kez durmadan ağladı. Bugün anladım ki kabız olduğu içinmis. Bütün ağlamaya devam edince koşturan koşturan doktora götürdüm. Zeytinyağı fitil popya kulak çubuğu ile uyarı falan ise yaramamisti. Bugün tuzlu su verdiler makattan. Lavman değildi. 2 saat geçti yapamadı. Doktor verdiği ilaçları kullanmamı istedi , 24 saatte yapmazsa getir dedi. Eve geldik annem sabun soktu ve yapmaya başladı. Yavrum okuma ikina köyu kıvamlı yapmaya başladı. Sonra civiklasti köpük köpük oldu. Ama hala ağlıyor. Sanırım yrn sakinlesecek.doktorunu arayıp haber verdim. Sonradan köpük olması iyi dedi. Şayet kaka da balgam gibi mukus veya kan olursa hbr ver dedi. Verdiği ilaçları kullanınca kabizi gecmezse besin alerjisinin araştıracak. 7 güne kadar yapmazsa fitil ver . Ama huzursuzsa 3 günden sonra da verebilirsin dedi. Bnm oğlum on gündür yapmamıştı. Debridat isminde bağırsak düzenleyicisi ile gliserinli fitil verdi. Ayrıca gaz damlaları bi sure sonra kabız yapabilirmis. Nurse Harvey o bırakırdık. Kaledion yazdı. Bundan sonra 34.gun sabunu dayarim valla yapmazsa.. doktorları dinlemeyin amacım. On güne kadar normal eğer huzursuzlaniyorsa ise demişti. Son gün bastı çığlığı. Uçakta beni tek başıma verem etti. Hosteslerle yrdm etmedi. Bebeğiniz 3 yapmasıyla 4. Gün sabunu dayayin derim. Yazık oğlum yarım kilo çıkardı resmen..

Aynen cnm
Keyfi yerinde hic sikayetimiz yok
Size dr ne dedi
Dogru duzgun bisey yemesemde duzelmiyor ki hic
Canım ben malesef eşimden dolayı uzun zamandır gidemedim doktora.kızımın bişeyi yok gayet mutlu huzurlu sen boş yere ewham yapıp duruyosun deyip duruyo eşimnapıcagımı inan şaşırdım.ben tek gideyim desem malesef kızım dolmuş otobüste hayatta durmaz.arabada da son ses müzikle duruyo.böyle işte.inş sonradan pişman olmaz eşim.cocuklarımız allaha emanetler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…