2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Canım bendim unutmamissin :) alıştık çok şükür bayramda gezdik geçtiğimiz cuma parka gittik hiç ağlamadı aksine heryeri incelemekden çok uslu durdu :) vala güzel geçiyor şükür ama hala gazı var şu gazimizda bitse harika olucak inşallah :) senin bebis nasıl maşallah seninki iyi kilo almış Allah nazarlardan korusun

Amin hepimizinkini :) Canım artık büyüyolar. İki ay yemek bile yapamadım evde tekken. Şimdi anakucağına koyuyorum mutfakta izliyo beni. İşimi hallediyorum.
Benim bebe çok gazlı değil ama hala arada uykusundan ağlayarak uyandığı oluyo kakası filan gelince. Gaz damlaları kullanmama rağmen.
Ama artık niye ağladığını öğrendim. Öyle böyle geçti üç ay :))

Ya kızlar bu kakadaki mukus duzelmiyor ki hic
Süt ürünleri yapıyo diye biliyorum canım kestin mi hiç süt ürünlerini.
Bizim ki hafta da bir yaptığı için mukuslu hiç görmedim yapsa da kıvamlı olduğu için anlamıyorum. Bi dr a sor sen gerekli görürse muayene için çağırır zannımca

Beni Aralık'ta çağırdı ama beklemesem mi? Normalse boşuna muayene parası vermiyim

Normal canım. 1 yıl emzirip 1 yıl adet olmayan var. Emzirdiğinden dolayı olmayabiliyorsun. Doktor normal dedi. Olabilirsin de emzirirken olmayabilirsin de dedi. Kişiden kişiye değişiyor, ne zaman olacağı belli olmaz dedi.

Beni Aralık'ta çağırdı ama beklemesem mi? Normalse boşuna muayene parası vermiyim
bende bilmiyorum ki normal mi ben sezeryanla dogum yaptım olması gerekmez mi?görümcem normal dogum yapmıstı 6 ay sonra adet olmustu

Ya kızlar bu kakadaki mukus duzelmiyor ki hic
Aynı dertten muzdaripim.gecen yazmıştınya slime şeklinde.sanki benim kızın kakasını tarif ediyo gibiydin.
Ya bazen diyorumki kendisine zararı olsa aglar maglardı ,off bilmiyorum yanlış mı düşünüyorum.keyfi yerinde gibi görünüyo.bu sefer tam tersi mutlu bebek mutlu anne:)

Amin hepimizinkini :) Canım artık büyüyolar. İki ay yemek bile yapamadım evde tekken. Şimdi anakucağına koyuyorum mutfakta izliyo beni. İşimi hallediyorum.
Benim bebe çok gazlı değil ama hala arada uykusundan ağlayarak uyandığı oluyo kakası filan gelince. Gaz damlaları kullanmama rağmen.
Ama artık niye ağladığını öğrendim. Öyle böyle geçti üç ay :))
Öyle canım ya büyüdükce dahada tatlı oluyorlar bence çok güzel günler bizi bekliyor :)

Kızlar nurse harveys şurup ile nurse harveys colex surup aynımı kendi kafama göre aldım ama kk da bu surubu kullananlar memnunmuş gaz icin bende alayım dedim ama kayınpedere colex olanıni vermisler

Sütüm bebeğim için yeterli hem ilk 6 ay anne sütü daha iyi değil mi?
Ben doğum yaptığımda sütüm yetiyo sanıyordum sarılık oldu oğlum. O kadar üzüldüm ki artık önce emziriyorum sonra mama veriyorum. En azından doyduğunu biliyorum. Benim sütüm yetmiyormuş

Ben doğum yaptığımda sütüm yetiyo sanıyordum sarılık oldu oğlum. O kadar üzüldüm ki artık önce emziriyorum sonra mama veriyorum. En azından doyduğunu biliyorum. Benim sütüm yetmiyormuş
Canım bu ay hariç kilo alımı üst sınırdaydı hep. Bu ay yetmiyordur artk belki ama bazen ağzından süt fışkıryor emerken

ben humana ve milk tea iciyorum duzenli bol su almak en iyisi.sut olacak diye cok kendinizi harap etmeyin ben baslarda asiri taktim lohusaligim zehir oldu emmedi diye sagarak veriyorum hala,makineye takili yasiyorum resmen, gunde 1-2 kez de mama.Nasibi ne kadarsa o olacak sonucta,siz arttirmak icin elinizden geleni yapin olmazsa da mama takviye edersiniz uzulmeyin hic.Sevgimizld oldugu kadar da sutumuzle buyutecegiz insallah
İnşallah canım

Sut sagmaya uyandim
Gunaydin
Cnm ikisi de lazim cunku yetisemeyiz
Calisma saatlerin uygunsa eve gelip oglen emzirmen iyi olur
Simdi yarim gun calisiyrm ama ilk oglumda, sabah birakiyordum sut, oglen geliyordum. Uzun sure emzirmeyince sut birikiyor, bi gogsu ona verip birini sagiyordum. Oglede sonrayada sut bırakıyordum ama oyle gun oluodu ki oglen 45 dk da 30 cc cikarabildigimi bilirim
Moralin bozulmasin oyle tak sag bi biberon sut ciksin gibi bisey olmuyor ki zaten
Haklısın canım ama stres oluyorum ve stres yaptıkça işler zorlaşıyor sanki :KK43: dua ediyorum artık nasip neyse ne kadarsa öyle olacak

X