2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Kızlar ikinci kez adet olan var mı? Normalde adetim düzenlidir. Geçen ay adet olmuştum. Bu ay gecikti. Doğumdan sonda düzensizlik olur diyorlar ama sizde de aynu durum var mı?
Ben 2. Ayımda olmuştum 5 gün sürdü 10 gün sonra yeniden olduö ve çok yoğun geçiyor.

Hanımlar bnm oğlan dünden beri kaka problemi yüzünden yaratmamıştır pek. Ama bugün tuvaletini yapınca yattı, yatış o yatış. 7 saati geçti hala yatıyor . Beslemek için kaldırayım mi sizce?

Cgkfte canim bebegin kaka sorunu mu var benim oglanda cok cekmisti kakadan yapamadigi zaman agliyordu ben zeytinyagi yumurtaaki yesil sabun ile bi karisim yapip karnina sardim cok sukur gecti
Kaç gün tekrar ettin?

Bizimde senin gibi oşmuştu canım fitile zeytinyağına rağmen bir gün sonra etki etmişti.
Şu an nasıl? Yani hep fitil mi verdiniz ilaç mı kullandınız?

Vah zavallım ne çok çekmiş. Gerçekten 10 gün çok fazla. Geçmiş olsun kurtuldunuz şükür.
şimdilik öyle. İnş tekrarlamaz.

Kaç gün tekrar ettin?

Şu an nasıl? Yani hep fitil mi verdiniz ilaç mı kullandınız?

şimdilik öyle. İnş tekrarlamaz.
Günde 4-5 kaka yapan cocuktu rota aşosından sonra oldu böyle, 2 günden önce yaptıgını görmedim. En fazla 4 gün yapmadığı oluyor 4. Güne geldiğinde zeytinyağı içiriyorum yapıyor. Sadece 1 defası 3. Gün z.yağı verdim yapmadı fitil kullandım yspmadı ama ertesi günü yaptı. 1 kere fitil kullandım. Bu hafta kontrol var. Dr bana bol sıvı tüket dedi

Slmnkızlar ya benim oglan memeyi emmio daha sadece oyun oynuo e sütüm iyice gitti aç bırakmayı bile denedim emsin die yıltı ortalıgı saatlerce ama emmedi üff

Slmnkızlar ya benim oglan memeyi emmio daha sadece oyun oynuo e sütüm iyice gitti aç bırakmayı bile denedim emsin die yıltı ortalıgı saatlerce ama emmedi üff
Dr emmek ısteyebılır ıstahı keıslebılır dedı kılo almayabılır bundan sonra dedı

Canım bu sabun olayı ile ilgili daha önce biri bir bilgi vermişti burda ama kimdi hatırlaamıyorum. Sabunu kendinize yapın önce, nasıl bişey olduğunu görün, nasıl bişey olduğunu bilseniz asla çocuğunuza yapmazsınız demişti.

Cnm semızotu salata yeıdm yememem mı lazım
Dr bana ete dıkakt et dedi

Cnm semızotu salata yeıdm yememem mı lazım
Dr bana ete dıkakt et dedi
Canım doktora kalsa bana sadece süt ürünleri dedi.ama baktım kızın kakası kötüye gidiyo.ben kendim netten okuyorum doktorların yazısını,annelerin yorumlarını o sekilde kendi kendime diyet uyguluyorum(da noluyo sanki hiçbişey:/ )ara ara bende salata yiyorum yoksa ölürüm herhalde onu yeme bunu yeme
Afiyet olaun canım.kuzuya yarasın inş

Evet ya bnm drda pek sallamıyor bu durumu

Kizlar gunaydin gecen konularda konusulmustu ama bulamadim kizimin tek gozu yasariyo surekli doktr gozyasi kanali tikaniklili varmis masaj yap dedi ama nasil yapilir bilmiyrum yapinca ne zaman gecer kizim izin vermiyo agliyo yaparken bu normal mi nasil yapmaliyim yaptiktan sonra yine yasarmasi normal mi yardimci olurmusunz kizlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…