2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Benim kızım 5 kiloydu. Hiç ateş olmadı şükür saat başı ölçmüştüm bende

Dogum kilosu 3550. 2.ayında 6 kiloydu
Ben koltukaltından ölctüm şu on liralık olanlardan
Bundan mı? Benimki bundan. Bende koltukaltından ölçerim o zaman maşallah bebişine

Eklentiler

• Screenshot_2017-09-04-21-30-37.jpg
    27,3 KB · Görüntüleme: 58
Merhaba hanımlar bizim bıgün dr kontrolümüz vardı bronşit için cok şükür bronşit geçti ancak salyası arttı ve alt iki dişin oldugu yerler beyaz sürekli mızmız elleri hep agzında daha diş kasıyıcısını dahi tutamıo yawrim diş cıkarıo ama daha 4 aylık olduk benimde erken cıkmış dişleri.m yawrim bana benzedi

Kızlar uyku eğitimini nasıl vereceğiz? Ben bugün memede mayistirip sonra yatağına yatırdım,gotunden pispislenerek yatmadı, hamaginda mayistirip.aldim yatağına yatirdim ninni söyledim pispislenerek yine yatmadı. 2 saat uğraştım.a uyumaya yakın olmasına rağmen hemen kalktı. Normalde geceleri memede uyuyo yatağına koyuyorum. Gündüzleri hamakta hırçın şekilde sallanıp uyuyo. Artık geceden başlamak istiyorum ama sallanan bebekler için ne yapabiliriz bilen var mı? Bnm oğlan artik aklı ermeye başlıyor çünkü. Halalarını görünce nazlı nazlı yalanciktan ağlayıp kucaklarina aldırıyor kendini. Bana veya babasına yapmıyor ama..

Yeşil kaka fazla beslenmekten olur. Çok sık emzirirseniz sindirilmiş sütle sindirilmemiş karışır. Süt alerjisinde kaka sarı oluyo ama mukudlu ya da kanlı oluyo

Bundan mı? Benimki bundan. Bende koltukaltından ölçerim o zaman maşallah bebişine
Benimkide bundan...
Bende koltuk altından ölçtüm bizde ateşsiz atlattık çok şükür biraz inlemeleri oldu sanırım ağrı yaptı çok az çay kaşığının ucuyla şurup verdim rahatladı
Doğum kilosu 3600 2.ayda 5.800

Kızlar bir haftadır bebeğim gündüzleri çok huysuz uykusu zaten bir aydir kısa kısaydı alıştım ama uyanık olunca en azından oynuyordu biraz olsun kendi kendine ama bir haftadır sürekli kucaklanmak istiyor genelde benim kucaklamamı istiyor kucakta uyuyor yatağına bıraktığım an ağlıyor ama kucağımda top patlasın uyanmıyor memeyi de bazen zor emiyor üç aydır ağzına emzik almayan bebe bugün aldı ama nu seferde memeyi bırakmasından korktum geri çektim bi akıl verin?

Bende bu aralar araştırıyorum ama hangi yöntemi uygulayacagima karar veremedim tracy hogg mu Harvey karp mi bunu kararlaştıricam etrafımda hiç uyku eğitimi veren yok. Sizin etrafinizda var mı nasıl uyku eğitimi veriyorlar ? lilipit sen büyük oğlana uyku eğitimi verdin mi. beatrices tracy hogg un bebek bakım sorunlarına mucize çözümleri okumuş muydun uyku eğitimi nasıl tavsiye eder misin ?

Cnm verdim
Verirken mantikli buldugum seyleri yaptim
Ancak başarısız oldugum tek sey uyku egitimi
Rutin olusturmak, banyosunu masajini yapip pijama giydirmek, sessiz sakin konusmak, sstt pit pit sirtina vurmak basinda beklemek, gundem gine azalan seyir ile odadan cikmakk
Off cok zor basiyor yaygari uyumuyor uyumuyor
Hala daha uyumaz
Digerine de baslamadim
Üşeniyorum artık

Panik yapma :)
Biz ates düşürücüsuz atlattik
Kulaktan olcerim var benim
Genelde elimle takip ettim
Cok cikmadi

Cikarsa ates dusurucu verebilirsin

Kilomuz 6800 idi saglik ocagi olcumune gore

Kızlar çıldıracam 3 cü pompa aldığım süt gelmiyor hepsimi bozuk bunların ya lansinoh ilk pompam başda iyidi sonra çekmiyor dşye kraff aldım bayağırnçekiyor süt azalınca buda boxukdu deyip medela aldım bugünde ondada 10 cc süt çıktı ama sorun şu ki göğüşü sıkınca süt geliyor mak ilk başta geliyor sonra kesiliyor göğüslerim ateş gibi bebek memeden emmiyor anne sütü alsın diye daha ne yapabilirim ağlamakdan helak oldum nerde yanlış yapıyom

Sutun olmayabilir mi
Bende bugun medela ile cokk zor sut sagdim damla damla
Sutum yok cunku

Emzik emipte emmeyi bırakan bebek bugune kadar hiç duymadım.tedirgin olma bence

Benim kızımda sallanarak uyuyo.büyük kızımda öyleydi uyku egitiminde basarız olmuştum bu aylarda.
11aylıkken sallamadan uyutmaya alıştırabildım.önce kitap okuyodum sonra sırtını pışpışlayarak uyutuyodum.iki gün huzursuzluk cıkardı ama cok cabuk benimsedi

Sutun olmayabilir mi
Bende bugun medela ile cokk zor sut sagdim damla damla
Sutum yok cunku
Ama göğüsler şiş tabi olmayabilirde varmı bunun için gidilecek bi yer bu medelayıda bugün aldım mak sorun yok sorun süt olmayışı gelirmi acaba devam edeyim mi yoksa süt kesmeleri için ilaç alınıyormuş çıldırcam napayım ben

Makinanın parçaları tam oturmadığında da çıkmayabiliyor... ben Avent kullanıyorum, makineyi sterilize etmek için parçaları çıkardığımda tam oturmamışsa eğer özellikle valfi damla gelmiyor süt... ama elimle sıktığımda fışkırıyor...
Bir de süt olmasa bile düzenli aralıklarla sağmaya çalış ki üretime geçsin..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…