2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Makinanın parçaları tam oturmadığında da çıkmayabiliyor... ben Avent kullanıyorum, makineyi sterilize etmek için parçaları çıkardığımda tam oturmamışsa eğer özellikle valfi damla gelmiyor süt... ama elimle sıktığımda fışkırıyor...
Bir de süt olmasa bile düzenli aralıklarla sağmaya çalış ki üretime geçsin..
Sağol cnm fışkırma yok bende gsliba sütüm kesilşyor

Ama göğüsler şiş tabi olmayabilirde varmı bunun için gidilecek bi yer bu medelayıda bugün aldım mak sorun yok sorun süt olmayışı gelirmi acaba devam edeyim mi yoksa süt kesmeleri için ilaç alınıyormuş çıldırcam napayım ben
Hic bilmiyrm
Ben gogsume oturup once min ayarda bakiyrm cnm acimiyorsa mak a kadar getiriyorum, zaten makine oturmazsa sesi gariplesiyor
Oyle damla damla sagdim
Ben medelayi bi sene kullandim ilk oglumda
Guzel makinedir
Bida sagmayi denersin sikma canini

Hayırlı sabahlar arkadaslar
Bugun yemegi dışarıda yiyelim dedik
Aglayan bebekle hiç gidesim de yok ama
Buzlukta süt vardı
Onu ne sekilde yanıma almalıyım aklım karıstı
Tecrübeli annelerden yardım istiyorum
Buzluktan cıkarıp direk benmari usulü mü eritmeliyim

Yoksa dışarıda kendi kendisinemi erimesini beklemeliyim
Zaten bebegimi ewde emzirip cıkarız dısarı
Bi kerelikte gittigimiz yerde biberonla vericem
Ama işte yanıma nasıl ne sekilde alacagımı bilemedim
Ewde benmari usulu erittim diyelim,bunu hemen mi tüketmesi lazım yoksa bir iki saat araya zaman girse olurmu

Teşekkür ederim kızlar bebeklerinize maşallah.

Dün gece oğlum ağızdan burundan çok çok aşırı kustu ve baygın oldu sanki uyudu hemen. Acile gittik doktor kan değeri düşük bugün sağlık ocağından ilaç yazdıracaz doktor öyle dedi.

Kakası yeşil dedim. Ağzında da biraz salya görmüş herhalde diş çıkarıyo ondan öyle yeşil dedi..
Şaşırdım.
Bende iki gündür tükürük yapıyor diye seviniyorum yeni bişey öğrenmiş diye.

Allah kimseye acile gitmeyi nasip etmesin çok zor gerçekten :KK43:

Buzlukta süt vardı

Ewde benmari usulu erittim diyelim,bunu hemen mi tüketmesi lazım yoksa bir iki saat araya zaman girse olurmu
Kendi kendine erimesini beklemelisin canim en uygunu o şekilde ama erimez eritip gideyim diyorsan 3 saat ömrü var sütün

Dün gece oğlum ağızdan burundan çok çok aşırı kustu ve baygın oldu sanki uyudu hemen. Acile gittik doktor kan değeri düşük bugün sağlık ocağından ilaç yazdıracaz doktor öyle dedi.

Kakası yeşil dedim. Ağzında da biraz salya görmüş herhalde diş çıkarıyo ondan öyle yeşil dedi..
Şaşırdım.

Tabiki zor Allah yardim etsin.diş için cok erken degil mi daha benimki de cok salya akıtıyor ama disten oldugunu sanmıyorum Reflü baslangicı varmiş ondan diye düsunuyorum.

Mefipole gidecem bu pompaladın uçları oluyırmuş hastane pompasında durum ne bakalım
Merhaba benim oglumda gazından dolayı emmek istemedi sagip vermek zorunda kaldım
Evdeki makinem lansinoh çift pompalı tek olarak kullaniyom
Her ogunde sagmak çok zor 2 saatte bir sagmam gerekiyor birde bi kızım daha var vakit kazanmak acisindan medicalden pompa kiraladık hastane tipi medela inanın hiç çekmedi
Para hoppp çöpe yani
Bi hafta içinde geri verdik birde baska şehirden yani
Lansinoh hala işimi görüyor
Umarım yardımcı olmusumdur

Buzlukta süt vardı

Merhaba
Sutumu devamlı sagdigimdan biliyorum en fazla yarım belki bi saat süt taze kalıyor sonra su gibi olup tadı değişiyor ne olursa olsun taze vermek daha iyi olur dusunuyorum

Kızlar çıldıracam 3 cü pompa aldığım süt gelmiyor hepsimi bozuk bunların ya lansinoh ilk pompam başda iyidi sonra çekmiyor dşye kraff aldım bayağırnçekiyor süt azalınca buda boxukdu deyip medela aldım bugünde ondada 10 cc süt çıktı ama sorun şu ki göğüşü sıkınca süt geliyor mak ilk başta geliyor sonra kesiliyor göğüslerim ateş gibi bebek memeden emmiyor anne sütü alsın diye daha ne yapabilirim ağlamakdan helak oldum nerde yanlış yapıyom
canim bende medala kullaniyorum normal memeye takip ta akmasini bekleme.olan önsut akip duruyor sen bitti saniyorsun ama bitmiyor.hele ki tas gibiyse daha vardir emin ol.ben ilk basta kendi akmasjni bekliyorum sonra elimde alttan baslayarak kendim de skiyorum o sekilde cikiyor.meme yogunlugu cok ise benim gibi sende de yarar diye dusunuyorum

Merhaba, Rota aşısı yaptıran var mı? Yan etki yapıyor mu? Yarın 3.ay kontrolümüz var, rota aşısını da yapacak dr.

Buzlukta süt vardı

Cnm gec gordum ama dondurucudaki sut belmari eritiliyor mu bilmiyrm
Hic kullanmadim dondurucudan
Bence disarida emzir
Ya da yeni sut sag

Dondurucudan cikan sut isinirsa bozulur gibime geliyor
Bnm buzdolabina biraktigim sutleri annem buraz oda sicakliginda bekletip belmari isitiyordu

Bende bu aralar araştırıyorum ama hangi yöntemi uygulayacagima karar veremedim tracy hogg mu Harvey karp mi bunu kararlaştıricam etrafımda hiç uyku eğitimi veren yok. Sizin etrafinizda var mı nasıl uyku eğitimi veriyorlar ? lilipit lilipit sen büyük oğlana uyku eğitimi verdin mi. @beatrices tracy hogg un bebek bakım sorunlarına mucize çözümleri okumuş muydun uyku eğitimi nasıl tavsiye eder misin ?
Çevremde kimse vermedi uyku eğitimi . Uyku ile ilgili tek farklılık, hamakta normal saklayın ama bebek geç uyuyor yada ağlıyor. Ama bebek içinde sağa sola dönecek şekilde dallarında kısa sürede uyuyor. Sallama dan pispislenerek uyutma in yolunu bulan olursa bize bu soylesin

Benim kızımda sallanarak uyuyo.büyük kızımda öyleydi uyku egitiminde basarız olmuştum bu aylarda.
11aylıkken sallamadan uyutmaya alıştırabildım.önce kitap okuyodum sonra sırtını pışpışlayarak uyutuyodum.iki gün huzursuzluk cıkardı ama cok cabuk benimsedi
21 ay , uff çok uzun.

Şaşırdım.

Bnm oğlan da da var tükürük ve salya. Hatta köpek dişetleri beyaz. Dış mi çıkarıyorlar . Daha 3 aylik

uzines uzines cnm yaptigim arastirmalar beni supracolor a yonlendirdi
İcerigi temiz
Bugun kuaforumde uyguladi
Bize egitimde bununla uyku bile uyunur diye ogretiyordi yani okadar iyi dedi
Bugun trendyolda indirimde
8, 30 ve 55 ml si var
8 ml alsam diyrm

Sence yeterli midir

X