2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Araştırdım, 2. Ayda tükürük bezleri geliştiği için olabilir yazıyor.
Bence diş değildir benim bebeğim daha 59 günlük

Merhaba, Rota aşısı yaptıran var mı? Yan etki yapıyor mu? Yarın 3.ay kontrolümüz var, rota aşısını da yapacak dr.

bugun kizimin 3.ay kontrolu vardi,cok aukur gelisimi iyi cikti.normalde saglik ocagindaki ebemiz 11eylule rota asisi ve kontrol gunu vermisti.Doktorumuza sorulacaklarin en basindaydi nitekim biz sormadan kendisi hemen anlatti kssinlikle tavsiye ettigini soyledi,hatta burada hemen yapalim dedi.14 haftayi gecmemesi gerektiginden bende beklemeyelim yapalim dedim.Agizdan uygulaniyor,yan etkisi bagirsagini calistirip ishal olabilirmis,gecice ates ve hyzursuzluk yapabilirmis.Suan 4 saat oldu henuz bir degisiklik yok,insallah ta olmaz ama takip edecegjm surekli.Kolayliklar dilerim hepimize.

Yok canım 11 ay

Tşkler

Sağol cnm deneyecem

Benim kızım hiç kusmazdı simsi hafif kusmaya basladi ve yedigi ağzına geliyor.cok fazla hıckırik tutiyor,memeyi emmekte zorlaniyor pek istemiyor emmek.
Benim kızda da var reflü.mamayi değiştirdi doktor evolvia ar aldık
Bide gaviskon sase ile gastratuss şurup vefdi.siz birşey kullanıyor musunuz

Merhaba, Rota aşısı yaptıran var mı? Yan etki yapıyor mu? Yarın 3.ay kontrolümüz var, rota aşısını da yapacak dr.

Ben yaptırdım hiçbir yan etkisi olmadı

Kızlar dış için çok erken falan diye düşünmeyin
Benim ilk kızım tam 100 gunluk tü ilk dışı çıktığında.huzursuzlugu vardı ben hep gaz dedim bugün bı baktım dış patlamış
Tabi 10 ay dış çıkmaya bilirde

Uyku eğitimi konusunda basarisizlardan biride benim.ilk kizima malesef kendi başına uyutmayi 2 yaşında ogretebildim.bunda tek bildiğim memede uyumaya alistirmamak.sanirim memede uyumaya alismayan bı çocuk kendi başına daha kolay uyuyabilir

Mrhb hastane tibi makinalr cok guzel oluyor ben 1ay kullandim acaba yanlis kullanmis olabilir misiniz benim ilk gunler sutum gelmedi diye uzuluyordum megerse makinayi yanlis kullanmişım

Ben bu meme yaralarından kurtulamıcam herhalde. Mememdeki çatlak yarığa dönüştü. Bebeğim kan emiyor sonra da kıpkırmızı kusuyor Üstünü öyle kanlı kanlı görünce çok kötü oluyorum

Benimde baslarda cok yara oldu ama sonra emzirme yastığıyla emzirmeye basladim yavas yavas gecti simdi cok rahatim ama tek sıkıntım hala emzirme yastıgında emziriyorum diger turlu yapamiyorum.

Canım merhaba öncelikle geçmiş olsun sütün kesilmemiştir üzülme sakin süt kanalların tıkanmış olabilir. Geçenlerde sol mememde şişlik vardı ve geçmedi sağsamda. Duşa girdim sıcak suyla masaj yaptım sonra tekrar giyinmeden sağım yaptım yavaş yavaş açıldı. Ara da da yine sıcak sulu bezle kompres yapıyorum çok sıkıntı o şişlik. Sağarkende parmaklarımla yukarıdan uçlara doğru masaj yapıyorum. İnş çözülür bol bol su iç bu arada

Canım benim kullandigim poşetin üzerinde ya dışarıda bekletin yada ılık su içinde benmari bekletin yazıyordu. Bende ılık su içinde çozdurerek kullanıyorum. Eğer bitiremezse dolaba koyuyorum 1 gün içinde kullanman lazım tekrar dondurucuya girmiyor.

Ahh cnm ya ne canin aciyordur

Sad zeytinyagi sizini alir baya

Cnm nasil ogrettin tek basina uyumayi
Bnm oglan dirseğiimle oynayarak uyuyor bir bucuk yasindan beri
Millet emzik bıraktırir bnmde dirsek biraktirmam lazim

Mrhb hastane tibi makinalr cok guzel oluyor ben 1ay kullandim acaba yanlis kullanmis olabilir misiniz benim ilk gunler sutum gelmedi diye uzuluyordum megerse makinayi yanlis kullanmişım
Merhaba
İlk doğum yaptığım zaman hastanede pompalar vardı damla damla olsada çok güçlü sagim yapiyodu bebeğim sariliktan yattığı zaman tek seferde 3 poset süt verdiğimi bilirim
Ona güvenerek kiralamak istedim parası hiç önemli değildi yani
Kiraladigimiz pompa çok güçsüz ve yavasti
Su an kendi pompamla devam ediyorum
Tabi simdi poset poset sutum yok

Cnm nasil ogrettin tek basina uyumayi
Bnm oglan dirseğiimle oynayarak uyuyor bir bucuk yasindan beri
Millet emzik bıraktırir bnmde dirsek biraktirmam lazim

Benimkide yüzüme dokunur hala ben 10 a kadar sayicam o zamana kadar dökün sonra bitiyor diyorum başta mirin kırın etti kararlı durunca şimdi alıştı

Benimkide yüzüme dokunur hala ben 10 a kadar sayicam o zamana kadar dökün sonra bitiyor diyorum başta mirin kırın etti kararlı durunca şimdi alıştı
Suan hala kolumu tutuyor cekemedim
İki yaşında olmasina ragmen iyi anlayip uygulamis

Bende yapmaliyim artik

Kizlar bugun sacimi boyattim
Standart bir kuafore ne kotu ne cok luks ama meshurdur
120 tl istedi bennde cok 100 yetmez mi dedim tmm dedi zorla

Fiyatlar mi artmis anlamadım
Kaca boyatiyorsunuz siz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…