2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
:eğlence:
Dıyet başlangıç: 24.07.2017
Başlangıç kilo:84.9
Guncel kılo:78.8

İlk hafta kilo kaybi 1.500:KK37:
İkinci hafta kilo kaybi:1.600:KK37:
Ucuncu hafta kilo kaybi:1.200:KK37:
Dördüncü hafta kilo kaybı 700 :duduk:
Besinci hafta kilo kaybi: 700:duduk:
Bu hafta kilo kaybi: 400:bicak:
Toplam kayip: 6100:nazar:
Ana hedefe kalan: 5800:işsiz:

Hedefe dogru yururken paylaşmak istedım sızle :)
Haha bu hafta için smiley harika :KK70:
Nice eksilere :KK49:

Dıyet başlangıç: 24.07.2017
Başlangıç kilo:84.9
Guncel kılo:78.8

İlk hafta kilo kaybi 1.500:KK37:
İkinci hafta kilo kaybi:1.600:KK37:
Ucuncu hafta kilo kaybi:1.200:KK37:
Dördüncü hafta kilo kaybı 700 :duduk:
Besinci hafta kilo kaybi: 700:duduk:
Bu hafta kilo kaybi: 400:bicak:
Toplam kayip: 6100:nazar:
Ana hedefe kalan: 5800:işsiz:

Hedefe dogru yururken paylaşmak istedım sızle :)
Harikasın durmak yok canım hedefine çok az kalmış. ( yani benim hedefime göre çok az) :)

Ayy annem bunu çok yapıyor.
Parktayız bebek 40gunluk soruyorlar Dı 4aylık dıyordu 3aylık diyordu. Tutturabildiğine. Bende çok doğrucu davutum.direk yok suan 72gunluk falan dıyorum. İşin kötüsü akrabalarada diyor yalancı çıkıyor. Sonra bana aaa annen öyle demedi ama diyorlar çok bozuluyorum.
Nazar değmesin diye, annemden biliyorum:KK48:
Bizimki zaten bit kadar , bi de ayını büyük söyleyince millet acıyarak bakıyo:KK70:
Yazık gelişmemiş filan diye düşünüyorlar büyük ihtimal :KK30:

Ayy annem bunu çok yapıyor.
Parktayız bebek 40gunluk soruyorlar Dı 4aylık dıyordu 3aylık diyordu. Tutturabildiğine. Bende çok doğrucu davutum.direk yok suan 72gunluk falan dıyorum. İşin kötüsü akrabalarada diyor yalancı çıkıyor. Sonra bana aaa annen öyle demedi ama diyorlar çok bozuluyorum.
Ya yalan soyleyınce de beebge gerızekalı muamelesı yapıyorlar sevmıyrm bu durumu
Mesela daha yurumuyor mu
Aa konusmuyor mu gec konusacak bu
Oturmuyor mu vs vs vs

Sen naptin zayıflayabıldın mı hıc
Süt olsun diye yeyince 3 kilo aldım. Onu geri verdim. Hiçbişey yapmaya zamanım yok kiii.....
Ama biran önce vermeye başlamalıyım. Koşu bandına başladım oda çok ısınıyor, problemli.. Haftaya yeni alacaz. Full başlıcam inşallah. Gece de olsa yürüyeceğim. Hedefim 6 ayda 24 kilo.

Benim annemde kvdem de 2 ay büyük söyle diyolar bende 1 ay büyük söylüyorum.
Nazar değmesini daha önceki çocuklarda çok gördüm. Gözüm korktu..
Nazar değince bebeğin asla ve asla o eski kilosuna tatlılığına dönemiyor, ya hasta oluyor, ya iştah kesiliyor bişeyler oluyor

Süt olsun diye yeyince 3 kilo aldım. Onu geri verdim. Hiçbişey yapmaya zamanım yok kiii.....
Ama biran önce vermeye başlamalıyım. Koşu bandına başladım oda çok ısınıyor, problemli.. Haftaya yeni alacaz. Full başlıcam inşallah. Gece de olsa yürüyeceğim. Hedefim 6 ayda 24 kilo.
Olsun cnm kolay mı o tempoya dayanmak
Verırsın ınsallah

X