2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Kafanın önünden çarpmak sorun olmuyormuş arkasını çarpmak tehlikeliymiş bizimki tam arkadaki yumuşak kısmı çarptı :/

Bizim tam kafasının arkasını çarptı arka bıngıldağı tam da. İnternette kafasının arkasını çarpmak tehlikeli diyo ama eşime laf anlatamıyorum tutturdu bişey olmaz diye
Arka bıngıldagın artık tehlikesi kalmadı.cok cabuk kapandı çünkü,tepedeki bıngıldak gibi değil
İnternette okuyup hiç aklını bulandırma.allahın izniyle bişey olmaz.emzirincede kontrol edersin zaten

Bziimki kapanmamış galiba elimle bakıyorum yumuşak bi kısım var hatta kıkırdsk gibi oynuyo hareket ediyo

Bziimki kapanmamış galiba elimle bakıyorum yumuşak bi kısım var hatta kıkırdsk gibi oynuyo hareket ediyo
Belki geç kapanir. Burda bi arkadaşa normal demişti doktor sanırım. Bizimki de kapandı.baya da oldu.sağlık ocağında hemşireler her gittimiz de kontrol ediyor. Endişelenmek lütfen. Bebeğin senden habersiz ohh mis gibi banyosunun da yapmış rahat rahat uyuyo. Bi sıkıntı olsa anlardin. Çünkü anneler anlar anneler biliranneler hisseder

beatrices ozzzy28 hanımlar nasıl oldunuz? hastalık durumları biraz daha iyi mi?

Eki Görüntüle 2038366 Her zaman kurt gibi aç oldugum için eşim ve kızım anne kurt diyolar Tanıdık manıdık vardır cok fazla desifre olmayayım

çok güzelsin çiğköfte rumuzun yemek olunca ben seni biraz tombiş sanıyordum...
Böyle incecik olmak ne güzel hem de 2 çocuk annesi 41 kere maşallah
kızın da çok tatlı Allah nazardan saklasın..

çok geçmiş olsun görünmez kaza
ben de kızımın kafasını pusetin plastik kısmına çarptım çok şükür birşey olmadı
inşallah sizin de olmaz
tabi insan ister istemez endişeleniyor
uyanınca kontrol et..inşallah birşeyciği yoktur

Çok geçmiş olsun inşallah bi sorun olmamıştır içini ferah tut. Yine de gözlemle tabiki.

Yemekle aram çok iyi hele cigköfteye bayılıyorum:))
Hepimizin yawrularını allah nazarlardan kötü insanların şerrinden korusun canım

Hanımlar benim oğlan son günlerde kusmayi artırdı. Kesik kesik ve günde 3-4 kez bol bol kusuyor. Çıkarınca rahatlığıyla. Ndn acaba?
O bizde de var ve doğduğundan beri kusuyor ne zaman bitecek yarın sorayım unutmasam kontrolümüz var

Aynı durum ya iyiye mi alamet kötüye mi anlamadım

Burayı da okuyup yatayım dedim saat kaç oldu şimdi kızı emzircem daha. Arada bıngıldak kimisinde hemen kapanmıyor arkadaşıma kardeşlerime sordum kapanmayan çok etrafımda. Dr takip edelim dedi tanıdık Dr 8. Aya kadar yolu var dedi. Aynı şey başkalarında da olunca ben rahatladım. Bıngıldak öyle sertçe basrırmadıktam sonra zarar görmesi çok az bir ihtimalmiş. Offf burası nasıl bağımlılık yapıyor şunu da okuyayım bunu da derken bitti şükür

Uyumaması daha iyi degilmi csnım ya. Bilemedim geçmş olsun

Ay herkes instagram dan takipleşmiş kaçırdım ben nasıl bulacağım şimdi herkesi tek tek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…