2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Tutumluanne.com'da sat:)

Haşhaş;

Dogukaradenizli oldugum için cok geç taniştim kendisiyle.esk.de cok tuketiliyor.
Damak tadima hitap etmesede bayagi faydaliymis.ezmesi.helede guvenilir yerden alinca.ceviz findik susam alerjisi olanlarda bunada alerji olabilirmis ama.
Sakinlestirici ve uykuya meyilli olsun diye görumcek cocuklarinin yemek ögunlerinde ekmeklerine surerdi.cikolata yerine.mineral zenginiymis.

Başka birşey aldım beatrices sen eczacıydın sanırım yanlış hatırlamıyorsam galactago nasıl pek iddaalılar arastırdımda 24 saat ile 48 saat içinde arttırıyormus sütü
Yok o ben değilim:) ben mali müşavirim/ ticaret uzmanıyım:) ithalatını sorarsan bilirim:)

Aynı kilodayız ama ben doğuma 83 le girdm. Doğum öncesi kilom 60. Boy 1.68. İğrenç bi göbeğim var adet olunca baya indi ama
Benim boyum 162 canım o yüzden kurtaramıyorum. Hayatımda ilk defa 42 befen bile giydim. 40 beden giyiyorum benki hayatımda 36 dan yukarı çıkmamış insanım. Hiç birşeyim olmuyor. İş başlayacak ne yapacagım bilmıyorum. Xok da ywmiyorum. Lilipitin menulerine benzer seyler. Aburcuburum yok dondurmam yok oyle. Sanırım yaşlada alakalı. 37 olunca artık metabolizma yavaslıyor. Eskiden 2 akşam salata yerdim giderdi kilolar. Dukan gibi bir diyet paklar beni şu bayram geçsin olaya el atıcagım artık.

Bnm hic giydiremedigim sifir ve abisinden kalan bi dünya kiyafet kaldi..hediye getiren herkes 0 3 ay almis..bana 6 9 lar lazim..yeni alisveris sart oldu

Maşallah yaşını bilmiyordum. Ben seni nedense hep 20li yaşlarda kızıl saçlı beyaz tenli biri olarak düşünmüştüm hiç birinizi görmediğim için sanırım öyle canlandırdım herkesi gözümde. Ben 25 yaşındayım. Yaşına göre kilonda bence çok iyi. Mutlaka verirsin istedikten sonra

benimki de 40-50 dk arası uyuyor.. uyku süresi nasıl uzar hiçbir fikrim yok

bugün 2. deneme başarılı 3. deneme başarısız oldu
ağla ağla sonra kucağıma aldım emmek istedi yine
bu seferde memede uyumaya çalışıyor uyutmuyorum :)
olsun deneye deneye olacak inşallah

Eki Görüntüle 2037646 Kızlarrr bir fotoda benden
Sarp efendi karşınızda bugün 2 aylık olduk :)

oyy maşallah..elleri de yumuk yumuk
sağlıklı uzun ömrü olsun...

Eki Görüntüle 2037706
Masallah kuzuya.benim kızında iki parmagı sürekli agzında:)

maşallah cgkfte bu şeker kız da içli köfte :) kendi tadı da çok güzel napsın kendi elinden kıtlıyor az biraz
ömrü uzun olsun hayırlı evlat olsun

Eki Görüntüle 2037722 hepimizin yavrusunu Allah bize bağışlasın...
Yumruk yeme çabası....

Maşallah kuzucuğa ayaklar hareketli foto çekilirken zaten sabit yakalamak çok zor..
o yumruğunu yesin biz de onu yiyelim :)
Hayırlı evlat olsun sağlıklı uzun ömrü olsun inşallah

Sagol cnm
Ise baslamama az kaldi
Insallah iki haftada biraz zayiflar kiyafetlerime girerim

ben sen de o ışığı görüyorum lilipit
ben denemeye korkuyorum
11 günüm kaldı.. 3 kg fazlam var inşallah alttan biraz olsun incelmişimdir
göbüş zaten gitmiyor..
Buda benim tospa oğluşum

maşallah saçların güzelliğine bak..
analı oğullu çok hoş görünüyorsunuz... sağlıklı uzun ömrü olsun inşallah

Limak Limra/ Kemer. Tüh denk gelemedik 10-15 bizim, 16'sında eniğin rota aşısı var.
Maalesef limak limra bize pahalı gelmişti, alsaymışız buluşacakmışız, tarihlerimiz tutuyor.

Eki Görüntüle 2037722 hepimizin yavrusunu Allah bize bağışlasın...
Yumruk yeme çabası....
Ay bu tombik pambuk da çok tatlıymış maaşallah.

Geçen yıl tatilimizde otele gitmeden bir gece antalya merkezde kalmıştık. Keşke bu yıl da öyle olsaydı çok isterdim görüşmeyi...

Çok severim. Abim kütahya da oranın da çok güzel ve taze olur. Bim deki de fena değil. Mayalı hamur ve sıvıyağla nefis olur haşhaşlı çörek

Buda benim tospa oğluşum
Offf karizma süper. Maaşallah

Kesinlikle yaşla çok ilgili. Ben de bu doğumumda hiç veremedim.

Aslında sosyal medyadan eklesek süper okur. Ben de hepinizi hayal etmektwn yoruldum:))

Ayyyyyy ruhum 20lerde emin ol :) görenlerde 28 sanıyordu çocuktan önce, benim bir düşüncem var cocuk +5 yas yapıyor insanı bu durumda görenler artık 32 sanabilir hep kızıl çilli yeşil gözlü kıvırcık saçlı olmak istemişimdir, ehh olmuşumda işte :) öpücükkkkk

Asm yapıyor mu cnm nereye gitmemiz gerekiyor hiç bir bilgim de yok bunla ilgili 1 haziranda doğum yaptım 3.ay bitmeden mi gitmem lazım
Bizim aylık kontrollerimizi yapan Dr hastanede yaptırdı ama oğlumda eczaneden aşıyı aldım 2. Ayda yaptırmıştım asm de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…