2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Eee bir gariplikler var, stres atayım derken iyice stres oldum ben yahu
Ateşi kulaktan 37.2, koltukaltından 36.9 çıktı sonra bir kaka yaptı koyı yeşilli ateşi düştü. Tam bezini değiştirip üstünü giydirdim tekrar kaka yaptı su gibi ishal gibi. Birde halsizliği vardı, halsizliği geçti biraz. Bir an önce 5 gün bitsede gitsek demeye başladım ben

Ateşi kulaktan 37.2, koltukaltından 36.9 çıktı sonra bir kaka yaptı koyı yeşilli ateşi düştü. Tam bezini değiştirip üstünü giydirdim tekrar kaka yaptı su gibi ishal gibi. Birde halsizliği vardı, halsizliği geçti biraz. Bir an önce 5 gün bitsede gitsek demeye başladım ben
Stres olma hava degısıklıgıdır belkı takıp de ol.

Canım bizim oğlanın ateşi hep 36.9 çıkıyor. Ben hep bu civarlarda çıktığı için ateşli olabileceğini hiç düşünmedim. Bide kakası hep sulu :) hatta bugün köpüklü kakada gördüm . Çeşit çeşit kakamız var. Bence bi sıkıntısı yoktur stres yapma

lilipit lilipit maşallah azmine hayranım.iradeli kişiler hep idolum olmuştur
Ben malesef kötü yoldayim doğumda verdiğim 5 kiloyu geri aldım.80 kilo olmuşum.ve goruntum çok kötü
Aynalara küstüm resmen .bir yerden başlamalıyim ama benim yemem tamamen psikolojik . aslında çok şükür annelik değil beni yoran.ev ve ailevi meseleler beni çok yoruyor.bende canım sıkkın Ken kendimi tatlıya veriyorum malesef.sanirim benim diyetten önce psikologa gitmem gerekiyor.kafam rahatlarsa kilo vereceğine inaniyorum

Canım bizim oğlanın ateşi hep 36.9 çıkıyor. Ben hep bu civarlarda çıktığı için ateşli olabileceğini hiç düşünmedim. Bide kakası hep sulu :) hatta bugün köpüklü kakada gördüm . Çeşit çeşit kakamız var. Bence bi sıkıntısı yoktur stres yapma
Sizin tatil nasıl geçiyor :)
Eşinle düzeldiniz mi

Benim kız çok farklı bebekler memede uyumak ister benimki uykusu varsa meme görmek istiyor.onu da deneyerek öğrendim.uykudan kalkınca memeyi verirsen emiyor sonra uyku gelmeye başlayınca meme görmek istemiyor.o zaman biberonla veriyorum

Cok saol cnm..sana da tekrar gecmis olsun..doktorun cv sini tekrar bi arastirdik.klips yonteminin farkli bir cesidini icat etmis..yaptigi sunnet sayisi ve cevre tavsiyesi ile ben de isinde uzman oldugunu dusunuyorum..sana haftada bir banyo sonrasi pipi gumulmemesi icin masaj tavsiye etmistir zaten..etmediyse de sen yap..pipi derisini ice ittiriyorsun bi kac tur boylece deri oraya yapismiyor..
Ewt canım aynen öyle gömük olmasın diye. Dr çok kibar ilgili memnun kaldım her an ulaşabiliyoruz. Bebek iyileşti çabucak çok şükür :) sağol darısı size inş

hava değişikliğidir bir de klimadan fark etmeden üşütmüş olabilir..
sık sık ateşini ölç..çıkarsa endişe edersin hemen gitme planı yapma..

köpüklü kaka aşırı gazlı bebeklerde olabiliyormuş..

benim kız yüzünden her türlü kakayı araştırdım..

hava değişikliğidir bir de klimadan fark etmeden üşütmüş olabilir..
sık sık ateşini ölç..çıkarsa endişe edersin hemen gitme planı yapma..
Hiç klima açmadık canım belkide o yüzden bunaldı çocuk. Takipte kalayım, birde otelde salak gibi mamayı yanlış yaptım 30 cc fln içti acaba ondan mı sulu kaka yaptı?
90 cc suya 2 ölçek mama atmışım sonra çok üzüldüm, hep 60 cc yapardım açtır o yüzden kafam karıştı

Okuyorum ama kızlardan yazmaya pek fırsat bulamıyorum
Küçük az uyuyor bazen 10-15 dakika.buyugude resmen bebeklesti hep beni istiyor ustunu benim giydirmemi tuvalete benim goturmemi hatta ben masada oturmazsam yemek bile yemiyor
Annemdeyim ama ne anneme ne babama hiç pas vermiyor.kardesini kıskanıyor
Nasıl davranicam hiç bilemiyorum.

@mad1410 çarşamba klips çıktı bebeğin durumu gayet iyi. Dr 5 gün krem kullan demişti ama bugün kontrole gittik durumu gayet iyi krem kullanmayın dedi.

Büyük oğlum da da deri geri çektirme de sıkıntı yaşadık kanaması oldu dr normal dedi. Deriyi güzelce çektirip sargıladı böyle krem sür dedi.
Böyle durumlar. Dr a her zaman ulaşabilme kolaylığı ve yakın olması en büyük avantajımız oldu.
Bebek seni daha çok ilgilendirdiği için söylüyorum canım 5 gün oldu bebişin durumu son derece iyi şişi var o da zamanla geçecek böyle işte. Tavsiye ediyorum gerçekten :)
Bizimde bir hafta oldu pipinin yanları sarımtrak sulu tabaka var üstü sönük kırmızı sizinkinin görüntüsü nasıl​

Hiç klima açmadık canım belkide o yüzden bunaldı çocuk. Takipte kalayım, birde otelde salak gibi mamayı yanlış yaptım 30 cc fln içti acaba ondan mı sulu kaka yaptı?
90 cc suya 2 ölçek mama atmışım sonra çok üzüldüm, hep 60 cc yapardım açtır o yüzden kafam karıştı

sırtı terleyip üstünde kurumuşsa da yeşil kaka olur
sırtı terliyken rüzgar vurmamasına dikkat et
birkaç gün sürerse endişe edersin ,takip et bakalım
zaten bir problem olsa durmaz sizi de durdurmaz huysuz huzursuz olur sürekli
mama konusunu bilmiyorum sürekli anne sütü verdiğim için

X