2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Araya müslin koyuyorum, çekiyor nemi. Müslin olmasa ne yapardım bilmem:)

Ahhahaa benim oğlan güvensiz bağlanacak gariban

Amacim kimseyi uzmek dgl canim..biliyorum bebegi 600 gr alan anneler var..bnmki zaten 4 kg civari dogdu..ilk ay 1400 alip 2 ay 1000 gr a disunce uzuldum..persentil de yuzde 50 kilo yuzde 75 boy gosteriyor..
İkinci ay 1300, birinci ay 1200 üçüncü ay 400 gram almış.sen bence hiç dert etme.masallah iyi almış

Kızlar bebeğimin sadece sol yanağında hep aynı yerde oluyor birden kayboluyor birden geri çıkıyor ne acaba? Herkes olur normal diyor ama daha doktora sormadım tabi

Cnm duzenli emziren annelerde alti ay sut korur deniliyor
Ben spiral taktirdim
Bence buyuk risk
Bende öyle duydum ama örnekleri görüyoruz hiç mantıklı değil en iyisi dediğin gibi. Ben hala gidemedim doktoruma hep birşeyler giriyor araya en kısa zamanda gitmeliyim spiral için regl olmak gerek diye biliyorum ben henüz olmadım nasıl oluyor süreç

Eki Görüntüle 2037205

Kızlar bebeğimin sadece sol yanağında hep aynı yerde oluyor birden kayboluyor birden geri çıkıyor ne acaba? Herkes olur normal diyor ama daha doktora sormadım tabi

Canım benim kız isilik olduğunda doktor bana senin bebeğinin yüzündeki gibi bi fotoğraf göstermişti. Böyle olursa gel diye. Yakın zamanda kontrolü varsa bi sor istersen

Cnm ben iliskiye girmeden 4o cikinca gittim ( ikk dogumumda bana ilisi olduysa adetini beklice demisti ordan biliyrm)
Sordu yine, bende yok dedim
Takalim o zaman dedi, sen dogum katina cik hazirlasinlar seni hbr verirler bana dedi
Ciktim 350 tl ucreti varmis tamam dedim
Doktor geldi, anestezi yapti lokal spirali takti, iliski falan serbest bi ay sonra kontrole gel dedi
Bende aptal gibi eve gelip oglumu emzirdim, spiral korkusundan anesteziyi sormayi akil edemedim
Dogum yaptigim odada da ayni catala uzandim, psikolojik olarak iyi degildim zaten oyle olunca. O yuzdenmidir bilmiyrm cnm cok acidi

Persentilde kilo yuzde 50 cikti..sanirim tablo hatali..icim rahatladi ..yasasin kadinlar kulubu

biz de biraz oyun oynadık biraz sohbet ettik biraz kucakta gezdik son olarak dizime yastık koydum
mızıldandıkça salladım..baktım gözler kapanıyor dalınca yatağına koydum
gözlerini hemen açtı üstünü usulca örtüp odadan çıktım baktım uyumuş 1 saat oldu uyuyor
ben de makineye çamaşır attım lavaboları yıkadım evi topladım bu süreçte..şimdi de humana içiyorum

Aa ben uyku eğitimi gibi düzen yapayım diye tepiniyorum:)
Yani 9 gibi uyumasi iyi o zaman:) o saatte uyuyunca sabah namaz vakti gozler açılıyor benimkinin temelli gece 2 3 saatte bir uyaniyor zaten bide o saatte kargalar uçmaya bile baslamamisken uyanmasi beni bitiriyor:) hayir yani daha hava bile aydinlanmamis bi neşeler bi neşeler tabi ben pert

Bana da 40 çıkınca gel dedi ama gidemedim. O kadar açıyorsa ben yaptıramam sanırım muayene bile zor geçmişti bende. Bakalım ne diyecek gidince bide o spirali cıkarttırması var oda çok zor oluyormuş bütün zorluklar kadınlara

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…