2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Sanırım topuk dikeni oldu ayağımda ne zamandır ağrı var araştırdım tanımı topuk dikeni ile aynı. Dr gitcektim yürüyüş yok istirahat yazıyor böyle der diye gitmedim çünkü ben yürüyüşü seviyorum yazın yürümezsem olmaz nette evde yapılabilecek tedavi yöntemleri var onları yapcam geçmezse gideceğim

Ya lili ve beat ben sizi niye sevdim bu kadar valla bilmiyorum ama cok sicak geliyorsunuz sanki kan bagimiz var gibi lilipit lilipit beatrices beatrices A aydogdu06 tatlim sende ayni hayatimda yer edindiniz yine duygusala bagladim :KK43:kim oldugumuzu bilmesek bile yinede anlatmaya utandigim sorunlar yasiyorum ve cikmazlardayim kafami kemiren dusuncelerden bunalmis durumdayim guzel enerjileriniz gonderin bana belki iyo gelir ha
Bunlari yazarken kiz uykusunda hickira hickira agliyomus gibu yapiyo hatta suan agladii ve sustu uyumaya devam etri degisik bi cocugum var kafanizi sisirdim dimi k.bakmayin kimseyle komusamiyorim yazmak iyi geliyor en azindan sevgiler...

Canım benim bizde seni çok seviyoruz :) hatta döndüğünde bir gün tanışalım Göksu da falan...
Sorunlara gelince muhtemelen bebekten ziyade koca kişisiyle annen arasında bişeyler oldu. Ve yine bunaldın.
Keske sen tek gitseydin. Bellii ki anlaşamıyorlar.
Eşinle hiç konuştun mu, beni üzüyorsun sütüm kesiliyor falan gibilerinden...

Çok üzülüyorum senin bu meselene.
Eşin biraz burnundan kıl aldırmayan tip gibi... Tamda tanımıyoruz falan ya akılda veremiyoruz.
Ama bi yerlerde senin için dua eden bir arkadaşın var...
Olabildiğince sakin kalıp tüm ilgini bebeğine vermek biraz olsun rahatlatır inş seni.
Senin için yapabileceğim birsey varsa da paylaş lütfen. Lütfen

Kızlar 84 günlük kızım iki gündür emmek istemiyor, birseyler oldu yavruma, ilk başta çekiyor tam süt gelince kendini sağa sola atmaya başladı, meme reddi dediğiniz bu mu oluyor zaten birkaç gündür huysuzlanmaya başlamıştı şimdi de bu başladı, var mı benle aynı durumda olan :KK43:
Ayni durum bende de var..benimki 60gunluk..ac olsa da emmemeye basladi..canim sikkn

Ya gece demisken
Bnmki gece uyanip elinu emio giki cikmio
Insan acim diye aglar
Alarm kurup kalkmasam aglamayacak
Bi milyon tane alarm kuruyrm ki uyanabileyim die
Kapatip geri yatiom soylemesi ayip :KK70:
Buda alarmlarimin ekran goruntusu, tabi gerisi ve ilerisi de var :)

Eki Görüntüle 2036987

Aynen işte gece ağlamıyo elini emiyo. Bekliyim diyorum ağlar kalkarım, yok. Cap cuplara dayanamyıp kendim kalkıyorum artık :))

Abi kardeş oyniürlar :) ne kadar hoşş. Bu arada arkada ben abişe yemek yediriyorum kendisi yemek yemeyi pek sevmez de heleki kurufasulye varsa...

Eklentiler

• DSC_0900.JPG
    DSC_0900.JPG
    31,5 KB · Görüntüleme: 88
Happy center in sayfasında gördüm bezlerde indirim vardı 2 no 3 no var prima bakın bi ben aldırıcam iş çıkışı eşime inşallah kalmıştır :)

Dün 2.ay aşılarımızı olduk cocukların kolunda kızarıklik olmuş sizinkilerde de varmıydı kızlar birde kakaları cok suluydu verem aşısından olabilir mi?

Dün 2.ay aşılarımızı olduk cocukların kolunda kızarıklik olmuş sizinkilerde de varmıydı kızlar birde kakaları cok suluydu verem aşısından olabilir mi?
Evet kızarıklık var nokta şeklinde. O gün bizimkinin kakasi da suluydu

X