2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Bebeği dışarı gezmeye çıkarıyor musun kendi arabasına koyup nerde bozuk yol varsa yarim saat falan gezdirince epey faydası oluyor .... deneyin bakalım biz öyle çare bulduk ıkınıp durmalara
Titreşimli yatağı var, bebeği kendi arabasıyla gezdirdim bebeği otomobille de gezdirmiştim hiçbiri fayda etmemişti 4. Gün sonunda 1tatlı kaşığına biraz süt koyup verdim emzirirken kakasını yaptı. Dr zeytinyağında sıkıntı yok demişti, 2 gün sonra yine zeytintağıyla yaptı, 2 gün sonra z.yağı ile bile yapamadı. 2gündür masajlar yapıyorum yiyeceklerimr dikkat ediyorum ve kenddişiğinden yapmış neyseki :)

Sagol canım cevabın için peki sulu kaka ne zaman gecer acaba sizin ne zaman gecmisti
Valla onu bilmiyorum canım. Çünkü bizim ki mama ile besleniyor o yüzden öyle sık kaka yapmıyor. Asi olduğu gün iki kere yaptı aşıdan herhalde suluydu. Pazartesi aşı olduk. Dun mama yapmadı bugün yaptı normaldi kakasi

Sanırım topuk dikeni oldu ayağımda ne zamandır ağrı var araştırdım tanımı topuk dikeni ile aynı. Dr gitcektim yürüyüş yok istirahat yazıyor böyle der diye gitmedim çünkü ben yürüyüşü seviyorum yazın yürümezsem olmaz nette evde yapılabilecek tedavi yöntemleri var onları yapcam geçmezse gideceğim
Bence ihmal etme ya ilerlerse falan daha zor olur sonrası

Ya gece demisken
Bnmki gece uyanip elinu emio giki cikmio
Insan acim diye aglar
Alarm kurup kalkmasam aglamayacak
Bi milyon tane alarm kuruyrm ki uyanabileyim die
Kapatip geri yatiom soylemesi ayip :KK70:
Buda alarmlarimin ekran goruntusu, tabi gerisi ve ilerisi de var :)

Eki Görüntüle 2036987
Senin araliklar acikmis yine ben 5dakka arayla kuruyom bana misin demiyo valla. Ama nasil biseyse bunlari duymayan ben bebe aglar aglamaz uyaniyom

Prima aktif bebek 2 mi 3 mü almalıyım ?

Kızım en fazla 5.200 dür şuan.

2 ağustos da 4700 dü.

Marketteyim acil cevap.

2 numara : 3-6 kg
3 numara : 5-9 kg

Sanırım topuk dikeni oldu ayağımda ne zamandır ağrı var araştırdım tanımı topuk dikeni ile aynı. Dr gitcektim yürüyüş yok istirahat yazıyor böyle der diye gitmedim çünkü ben yürüyüşü seviyorum yazın yürümezsem olmaz nette evde yapılabilecek tedavi yöntemleri var onları yapcam geçmezse gideceğim
Gecmisolsun.birsure sonra alisiyor insan.sonra kendiliginden geciyor zaten

Klips ler çıktı şişlik var normal sanırım. 5 gün kremleme işlemi var. Inş bunu da atlatırız.

Kanguru almayı düşünenler varsa, bugün eniği kanguruya atıp kuaföre gittim. Yol boyu uyudu, saç yapılırken uyudu:) Tavsiye ederim:)

Eklentiler

• IMG_8139.JPG
    IMG_8139.JPG
    40,1 KB · Görüntüleme: 120
Abi kardeş oyniürlar :) ne kadar hoşş. Bu arada arkada ben abişe yemek yediriyorum kendisi yemek yemeyi pek sevmez de heleki kurufasulye varsa...

Maşallah kuzucuklarına ne kadar şekerler
ufaklığın ayağı nasıl oldu?umarım iyilrşmiştir

Kanguru almayı düşünenler varsa, bugün eniği kanguruya atıp kuaföre gittim. Yol boyu uyudu, saç yapılırken uyudu:) Tavsiye ederim:)

yavru kuzu nasıl da güzel duruyor maşallah diyelim.. saçların birazını benim kıza da verin ya hu
3 aylık olduk hala keltoş :)
bu arada sen de çok hoş görünüyorsun bakım insanı çok iyi hissettiriyor

X