2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
İyidir ya niye kötü olsun ne güzel oyuncakları var ses çılarıyolar falan. Halıya yatırıyorum oyuncaklara bakmak yerine avizeye bakıyo :işsiz: sonra söylene söylene ağlamaya başlıyo. Kucağıma alıyorum tık ses yok. Her bebek farklı işte. Gecede kafadan gidik falan değil bence. Annesi gibi akıllı bebiş :KK200:
Yaa cok seker cok guldum :KK70:

Yanıtın için çok teşekkür ederim. En azından artık Solomombaby almamam gerektiğini biliyorum :super:
Benim solomombaby. Ben daha bi kere ciktim ama cok rahat ettim. Yol boyu da uyudu bebek icinde. Kullanimi takmasi da cok kolay geldi bana pratik. Youtubedan videosunu izledim yaptim. Evet terletti baya ama o da normal yani hava cok sicakti

Kızlar daha önce çok konuşuldu biliyorum kusura bakmayın tekrar sorduğum için. Kanguru almaya niyetim yoktu ama şu sling denen şey beni çileden çıkardı. Bir türlü ayarlayamıyorum. Kısa süreli, yanlız bebekle dışarı çıkabilmek istyorum. Bebek arabasını bagajdan çıkar üstüne ana kucağını oturt vs zor geliyor. Eşim yokken de dışarı çıkabilmek istiyorum. Sonuç olarak kanguru almaya karar verdim. Ama şu sling gibi ayarları çıldırtmayacak ayarları pratik birşey olsun istiyorum. Bir de kumaşı terletmeyecek birşey olsun istiyorum. Önerisi olan varsa bekliyorum. Sevgiler...

Ben huggyberry nin dock mist modelini aldım. Deneme fırsatım olmadı ama kumaşı çok güzel, dokuma yumuşacık. Kullandığımda yazarım

15 günlükken deri testi ile teşhis koyuldu. 2,5 aydır diyetteyim. Egzamaları tamamen bitti diyebilirim. Kakasında şimdiye kadar hiç kan vs olmadı çok şükür. Zaten cok hafif süt ürünlerine karsı alerjisi var. Ama ben yinede katı diyet uyguluyorum. Yediklerim hep aynı. Zeytin, nuhun ankara makarnası, muz ve çilek hariç tüm meyveler, tavuk eti (eskiden kuzu etide yiyordum onuda kestim), sebze yemekleri (içinde domateste oluyor, piştiği için doktorum yasaklamadı), patates, sütsüz yumurtasız kek yapıp yiyorum, tüm meyve sularını içiyorum, ekmeği kendimiz yapıyoruz, tarhana ve yoğurt corbası hariç tüm corbaları içebiliyorum (terbiyeli ve hazır corba olmayacak tabiki), bulgur pilavı, pirinç pilavı (margarinsiz tereyağsız). Aklıma gelenler şimdilik böyle. Ama gece kasıntılarına birtürlü sebep bulamıyorum sabaha kadar bölük pörçük uykum ellerini tutuyorum coğu zaman kundaklıyorum. İşin garibi gündüz uykularında hiç kaşınmıyor. Terleme ilede alakası var emmek için koluma yatıyor kolumun temas ettiği yanağı hemen pütür pütür kızarıyor. Aşırı hassas.
Diyetiniz çok iyi, sadece domates sorun olabilit. 3 gün salça/domates keserseniz anlayabilrisiniz sanırım.
Çilek, domates gibi meyveler çekirdekleri içinde olduğu için sorun olabiliyor.
Geçmiş olsun.

Kızlar merhaba,
Kızım sanırım büyüme atağı filan geçiriyor. Huysuz bi iki gündür. Saçma sapan ağlamalar.s
Gece uykusunda elini emmeler. Eller zaten hep yüzünde. Kundak yaptım bastı çığlığı bu sabaha karşı.O kadar huzursuz uyuyo ki geceleri onun swsinden bende uyuyamıyorum.çekip gidesim var

Günde on tane rahat gidiyolor.

Erkek çocuğu diye çabuk geçtim ben ama seninde erkekse geçebilirsin bence. Zaten iki gün sonra 5 olur.

Sen premium careden memnun kalmadım demek. Bana da aktif bebek iyi gelmemişti . Gerçi sızdırmisti. Bezin yapışkanlı tını hafif aşağıya doğru yapıştırıyor um. Sağ tarafı sağ aşağı sol tarafı sol aşağı.yanlismi acaba?

Süper bilgi
Bacak kenarlarına bak boşluk bolluk kalmasın az önce külotlu ped giydirdim, giydirmesii çok pratik değil bakalım sonrası nasıl olacak

Kizlar ya dr bana bugun estriol mudur nedir kayganlastirici krem ve fitil verdi
Hormonlardan kaynakli vajinal sivi uretimi az oldugundan bunlari kullan dedi
Bunlarda ostrajen hormonu var
Erkek bebek emziriyrm ona gecmez mi
Dr cok az var sorun yok dedi
Ben ilaclari almayi dusunmuyrm
Kullanan var mi aranizda

Valla slingi ben hep demistim en basindan beri almayin diye
Cok sacma bisey
Kullanisli degil
Ya lili ve beat ben sizi niye sevdim bu kadar valla bilmiyorum ama cok sicak geliyorsunuz sanki kan bagimiz var gibi lilipit lilipit beatrices beatrices @BahaRaslan99 tatlim sende ayni hayatimda yer edindiniz yine duygusala bagladim :KK43:kim oldugumuzu bilmesek bile yinede anlatmaya utandigim sorunlar yasiyorum ve cikmazlardayim kafami kemiren dusuncelerden bunalmis durumdayim guzel enerjileriniz gonderin bana belki iyo gelir ha
Bunlari yazarken kiz uykusunda hickira hickira agliyomus gibu yapiyo hatta suan agladii ve sustu uyumaya devam etri degisik bi cocugum var kafanizi sisirdim dimi k.bakmayin kimseyle komusamiyorim yazmak iyi geliyor en azindan sevgiler...

Ya lili ve beat ben sizi niye sevdim bu kadar valla bilmiyorum ama cok sicak geliyorsunuz sanki kan bagimiz var gibi lilipit lilipit beatrices beatrices @BahaRaslan99 tatlim sende ayni hayatimda yer edindiniz yine duygusala bagladim :KK43:kim oldugumuzu bilmesek bile yinede anlatmaya utandigim sorunlar yasiyorum ve cikmazlardayim kafami kemiren dusuncelerden bunalmis durumdayim guzel enerjileriniz gonderin bana belki iyo gelir ha
Bunlari yazarken kiz uykusunda hickira hickira agliyomus gibu yapiyo hatta suan agladii ve sustu uyumaya devam etri degisik bi cocugum var kafanizi sisirdim dimi k.bakmayin kimseyle komusamiyorim yazmak iyi geliyor en azindan sevgiler...
Ay sagol cnmm ya:KK22:
Bnm oglusumda oyle yapio gozleride yukari kayiyo beyazi gozukuo sonra uykuya devam edio, guluo falan uykuda
Bana normal geliyor

15 günlükken deri testi ile teşhis koyuldu. 2,5 aydır diyetteyim. Egzamaları tamamen bitti diyebilirim. Kakasında şimdiye kadar hiç kan vs olmadı çok şükür. Zaten cok hafif süt ürünlerine karsı alerjisi var. Ama ben yinede katı diyet uyguluyorum. Yediklerim hep aynı. Zeytin, nuhun ankara makarnası, muz ve çilek hariç tüm meyveler, tavuk eti (eskiden kuzu etide yiyordum onuda kestim), sebze yemekleri (içinde domateste oluyor, piştiği için doktorum yasaklamadı), patates, sütsüz yumurtasız kek yapıp yiyorum, tüm meyve sularını içiyorum, ekmeği kendimiz yapıyoruz, tarhana ve yoğurt corbası hariç tüm corbaları içebiliyorum (terbiyeli ve hazır corba olmayacak tabiki), bulgur pilavı, pirinç pilavı (margarinsiz tereyağsız). Aklıma gelenler şimdilik böyle. Ama gece kasıntılarına birtürlü sebep bulamıyorum sabaha kadar bölük pörçük uykum ellerini tutuyorum coğu zaman kundaklıyorum. İşin garibi gündüz uykularında hiç kaşınmıyor. Terleme ilede alakası var emmek için koluma yatıyor kolumun temas ettiği yanağı hemen pütür pütür kızarıyor. Aşırı hassas.
Muz da mı alerjen ? Ben diyet yapıyorum sözde ama bunları hiç bilmiyodum

X