2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
İyiyiz canım çok sağol,sadece biraz huysuzuz uyumuyoruz pek ondan çok giremiyorum:)
Sen nasılsın 3 aylık olacak senin kuzun yakında dimi,maşallah ona:nazar:
Daha dün gibi doğsalar artık dediğimiz günler bak büyüdüler bile:)

Evet 84 günlüğüz,
İyiyiz canım çok sağol,sadece biraz huysuzuz uyumuyoruz pek ondan çok giremiyorum:)
Sen nasılsın 3 aylık olacak senin kuzun yakında dimi,maşallah ona:nazar:
Daha dün gibi doğsalar artık dediğimiz günler bak büyüdüler bile:)

Aynen yaa, bugün bakıyorum da maşallah büyüdü dedim bende, biz 85 günlük oluyoruz yarın inşallah, biliyorsun benimki mayısın son günü sürpriz yapmıştı bana, hergün yeni birsey öğreniyorlar yeni yeni civildamaya başladılar

beatrices çok teşekkür ederim...canım arkadaşım harika birisin sen:KK200::KK200::KK200:
hemen gidip yufkacıdan yufka aldım
patatesten başlamayı düşünüyorum
3 gün patatesli yiyecekler yiyeceğim
makarnalütfen sitesini hiç duymamıştım bu da faydalı bir bilgi oldu tarhana alabilirim oradan:KK19:

beatrices beatrices o siteyi bende bilmiyodum coookkk sevindim okuyunca, erişte falan tükenmiş ama sütsüz yumurtasız büskivilerden aldım hemen 5 kutu :)

Canım benim bizde seni çok seviyoruz :) hatta döndüğünde bir gün tanışalım Göksu da falan...
Sorunlara gelince muhtemelen bebekten ziyade koca kişisiyle annen arasında bişeyler oldu. Ve yine bunaldın.
Keske sen tek gitseydin. Bellii ki anlaşamıyorlar.
Eşinle hiç konuştun mu, beni üzüyorsun sütüm kesiliyor falan gibilerinden...

Çok üzülüyorum senin bu meselene.
Eşin biraz burnundan kıl aldırmayan tip gibi... Tamda tanımıyoruz falan ya akılda veremiyoruz.
Ama bi yerlerde senin için dua eden bir arkadaşın var...
Olabildiğince sakin kalıp tüm ilgini bebeğine vermek biraz olsun rahatlatır inş seni.
Senin için yapabileceğim birsey varsa da paylaş lütfen. Lütfen
Cok sagol canim benim ben artik umidimi kestim onlarin iyi olmasi konisinda yani ben neden buraya tek gelemiyorum mesela illa pesimde biri geldik bak insnlar findk topluyo bunu biloyolardi gitmeyelim.dedim kimse bebegi gormuyo ben evde tekim aksam da uyiyo zaten kimse sevemiyo uyandrsam niye uyandriuosun cocugu diye laf ediyo yok ellerininyiladilarmi yok ustuni degstlermi yok komsuya gitme yok soguk disari cikartma e niye geldik biz buraya cocgu fanusa koyalim o zaman kardesim kucagina aliyo bama ordan bakiyo noye veroyosun gibisinden ya ben bunu ilk defa diyorum ama pismanim yaa boyle bir evlilik olur mu bebekle duzelir diye umuyordum ama yok sanmiyorim neyse o kv kp pesimze niye takildi ya bi kere de gelmeyin ben buraya hepmsizinlemi gelmek zorundayim amaann yine sinirlendim cok yazdim canim k.bakma

Kızlar 84 günlük kızım iki gündür emmek istemiyor, birseyler oldu yavruma, ilk başta çekiyor tam süt gelince kendini sağa sola atmaya başladı, meme reddi dediğiniz bu mu oluyor zaten birkaç gündür huysuzlanmaya başlamıştı şimdi de bu başladı, var mı benle aynı durumda olan :KK43:
bende de uzunnsuredir varmış günde bir kaç kez yapıyor. Bence süt tazyikli gelince yada burunları yıkanınca oyle yapiyorlar

Bebeklerinizin kulağını temizlerken huysuzluk ediyor mu? Dokundurmuyor kulaklarına hemen ağlıyor kir pas içinde kaldı yavrucak
Banyodan sonra dizine yatırıp temizliyorum.ben ancak.

Ahh beat çok tatlısın...
Arkadaşın dediği doğru seni merak edenlerden biride bendim:)

+1 güle güle kullan beatrices beatrices

Tavsiye uzerine laktamax alan arkadaslar kullanabildiniz mi,etkisi oldu mu sizde merak ettim,bende almayi dusunuyorum duzenli humana ve milktea iciyorum ekstra laktamax'ta icsem zarari dokunmaz herhalde

Tövbeler tövbesi kızlar bebek beşiğinde yanimda uyuyor ben de öyle tel kurcaliyordum sıfır ses sadece tel ışığı cibinlik niyetine örtüsü de var derin de uyuyor birden bir çığlık attı yok böyle birşey kabus mu görüyor bu bebekler ödüm koptu aldım meme verdim biseyler okudum üfledim bu da hiç bir şey olmamış gibi uyumaya devam etti .... neden yapar ki bir bebek bunu

Maşallah kuzucuklarına ne kadar şekerler
ufaklığın ayağı nasıl oldu?umarım iyilrşmiştir

yavru kuzu nasıl da güzel duruyor maşallah diyelim.. saçların birazını benim kıza da verin ya hu
3 aylık olduk hala keltoş :)
bu arada sen de çok hoş görünüyorsun bakım insanı çok iyi hissettiriyor
Minik yaraları kaldı sadece geçti çok şükür

Face de bi bayan paylasmis. Bu notlari evin cesitli yerlerine asip bebegini buyuturken ona karsi sakin kalmayi başarıyormuş. Belki fikir olur :anne:

Eklentiler

• FB_IMG_1503519397383.jpg
    FB_IMG_1503519397383.jpg
    43,4 KB · Görüntüleme: 80
Valla onu bilmiyorum canım. Çünkü bizim ki mama ile besleniyor o yüzden öyle sık kaka yapmıyor. Asi olduğu gün iki kere yaptı aşıdan herhalde suluydu. Pazartesi aşı olduk. Dun mama yapmadı bugün yaptı normaldi kakasi
Sagol canım benimkilerde hem mama hem anne sütü alıyorlar hergün kaka yapıyorlar inş gecer ya

Tövbeler tövbesi kızlar bebek beşiğinde yanimda uyuyor ben de öyle tel kurcaliyordum sıfır ses sadece tel ışığı cibinlik niyetine örtüsü de var derin de uyuyor birden bir çığlık attı yok böyle birşey kabus mu görüyor bu bebekler ödüm koptu aldım meme verdim biseyler okudum üfledim bu da hiç bir şey olmamış gibi uyumaya devam etti .... neden yapar ki bir bebek bunu
Rüya görüyorlar herhalde. Ya da büyüme haftası falanda canı yanıyordu. Bnm bebiste bazense yapıyor. Uzun sür susmuyor benimki oysa. ..gözünden yaş geliyor zavallimin

Cok sagol canim benim ben artik umidimi kestim onlarin iyi olmasi konisinda yani ben neden buraya tek gelemiyorum mesela illa pesimde biri geldik bak insnlar findk topluyo bunu biloyolardi gitmeyelim.dedim kimse bebegi gormuyo ben evde tekim aksam da uyiyo zaten kimse sevemiyo uyandrsam niye uyandriuosun cocugu diye laf ediyo yok ellerininyiladilarmi yok ustuni degstlermi yok komsuya gitme yok soguk disari cikartma e niye geldik biz buraya cocgu fanusa koyalim o zaman kardesim kucagina aliyo bama ordan bakiyo noye veroyosun gibisinden ya ben bunu ilk defa diyorum ama pismanim yaa boyle bir evlilik olur mu bebekle duzelir diye umuyordum ama yok sanmiyorim neyse o kv kp pesimze niye takildi ya bi kere de gelmeyin ben buraya hepmsizinlemi gelmek zorundayim amaann yine sinirlendim cok yazdim canim k.bakma

Malesef aynı eş modelinden bende de var.bebekten sonra en mutlu zamanlar olması gerekirken çok tuhaf bir şekilde değişti.bazen diyorum ben nasıl geçiricem böyle hayatı onla.halbuki hiç problemimiz yoktu.ama bebekten sonra tuhaf bir kontrol mekanizması oluştu.el yıkadıkar mı üst değiştiler mi çok dokundular mı diş fırçaladılar mı inanılmaz derecede diken üstündeyim ve sürekli tartışıyoruz.nasıl düzelecek çok merak ediyorum

X