2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Bekliyorum cnm..saol ilgin icin..kolaylikla iyilessinler ins..

Pipinin tam gorunumune kavusmasi bi kac ayi buluyor..daha klips ciktiktan sonra iltihapli gibi akacak..ama iltihap dgl onlar..doktor asamalarini gostermistir..genel acidan klips cikinca isin buyuk kismi bitmis oluyor.

Benim annem omdan sonra şükür birdaha ihtiyaç duymadık siz bilirsiniz tabi

Bende sab kullanıyorum günde 5 defa 8 er damla olarak veriyorum.max 40 damla verilmeliymiş ve bu şekilde parçalı verince birkaç günde düzene giriyor gaz

Eve gelen hemşire benim bebişi kalın giydirdiğimi görünce çok kızmıştı ense ve göğüs kısmı sıcaksa üşümez dedi.el ayak soğukluğu derece değilmiş

Sütüm iki gundur cok az bebegim acliktan agladi gece evde tektim esim calisiyor mama almaya cikamadim. Evde gecen ay actigim mama var versem bi sıkıntı olur mu. Mama veren anneler actiginiz mama kutusunu ne kadar sure kullaniyorsunuz
1 ay yazıyor canım bende dikkat ediyorum eczane tanıdıksa yakında bir eczaneden rica et getirsinler. Gerçi saat kaç olmuş halletmişsindir

Annişlerimiz Erkek evladı olanlar birşey soracağım bebek bezi bebeğin cinsel organının alttaki kısmına yapısıyormu benimki bazen oluyor prima premium kullanıyorum olmayan bir bez markasına gecicem önerisi olan varmı

Bizimde babamızın adı ve iki kızımın adının baş harfi S ile baslıyo.bende mutfaktan içeriye filan geldigimde 3S napıyosunuz bakalım diyorum:))

Sende çok çektin gazdan, artık bitecek çok az kaldı. 3. Veya 4. Ayda bitiyormuş. Bir anda bıçak gibi kesiliyormuş :)
İnşallah canım yavaş yavaş azalmaya başladı zaten. Bıçak gibi kesildiği günleride görürüz inşallah :))

Bizimkide öyle bu aralar hatta dün gece uykuya yenildiğim için 7 saat aç kaldı yavrucak ve gıkı çıkmadı.
Ben bizimkini 7 saat aç bıraksam ortalığı yıkar. Gece yattığında maksimum 4 saat uyuyor. Ellerini emme sesine uyanıyorum. Bi kalkıyorum yumruk ağzında girse boğazına kadar sokçak o derece :)))

Çok memnun olurum canım gerçekten zor bir durum ne yapmam gerektiğini bilmiyorum bu şekilde kendi başıma çocuga bakamıyorum sürekli yanımda birilerinin olması gerekiyor ama sonunda yalnız kalacağım bu da beni daha çok korkutuyor

@Yasse34 meme aralığı gaz problemi çok olan bebeklere konuyor canım. Bizim çok sorunumuz vardı 2 saat dolmadan meme vermedim. Başlarda çok zorlandım üzüldüm çünkü ısrarla meme istiyordu. Doktorum açlıktan değil rahatlamak için istiyor diyordu. Sonra alıştı ve 2 saat dolunca alarm gibi çalıyo oğlan meme istiyo bazen 3 saati bile buluyor. Ve inan çok rahat bu şekilde emmesi emzirip anneme bırakıp çıkabiliyorum mesela .

Tamam ben konuşup sana dönerim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…