2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Evet canım mesafe en güzeli.. çok şükür güzellikle hallettik.

Nurse harveys gaz giderici bitkisel şurup canım
Sab simplexde simetikon içeren gaz giderici damla..
bio gaia ise bunlardan daha farklı olan probiyotik damla.
Ben bio gaia ve sab simplex kullanıyordum. Bio gaia geceleri veriyordum özellikle birde mutlaka aynı saatte. Sab simplexi de 6şar saat arayla karnını doyurduktan hemn sonra veriyordum. Her verişte 8 damla olarak. Şimdi gaz olayından çok çekmiş biri olarak sana tavsiyem bu ilaçlar gazı geçirmiyor sadec anlık rahatlatıyor. Ya düzenli kullan yada hiç kullanma sabret geçmesini bekle. Ben 4 defa acile gidince en sonunda gaz damlasını bıraktım çünkü gaz damlası verdikçe çocuk çıldırıyordu. Gğn boyunca devamlı gaz çıkarma isteği duyuyordu. Şükür ki damlayı bıraktım bir hafta sabrettim ve azalmaya başladı. İnşallah tamamende geçecek. Dikkat ettiğim en önemli şey emziirirken hava yutturmamak ve gazını o anda çıkartmak. Allah kolaylık versin inşallah çabucak atlatırsınız

Hahahahah :)
İnşallah sever, ben başlarda nefret ettim zehroştan sonra tamam samimiyettendir dedim, kabul ettim ama eşimin söylemesini sevmiyorum :)

Kızlar köye geldim . Kızın üstüne uzun kol uzun bacak giydirdim ama . Elleri yüzü kulakları burnu soğuk hala. Üşüyo mudur acaba, yelek var giydirsem mi bilemedim. Ateşölçeri almayı unutmuşum. Valla hasta olursa çok sinir olurum

Sende çok çektin gazdan, artık bitecek çok az kaldı. 3. Veya 4. Ayda bitiyormuş. Bir anda bıçak gibi kesiliyormuş :)

Senin gününe daha var canım ben sana fikirlerimi yazarım iyi oldu kötü oldu vs falan gibi duruma göre hareket edersin.
Senin 1400 verdiğin yerle kıyaslanmaz canım orası daha iyidir belki de bilemem. Ben ilk defa gördüm böyle bi ortam iyiydi yani. Dr önemli inş iyi yapmıştır sünneti klips çıkınca belli olur sanırım.
Yarın yazarım yine inş

Bizim kız büyük adam gibi oldu bir haftadır. Gündüz hiç uyumuyor. Gece de ellemesem sabaha kadar uyuyor. 4 saatte bir emziriyorum gece uyandırıp. İlerisi için uyku problemi yapar mı acaba?

Yakınlarda eczane varsa hemen bir tane koltukaltından ölçeni alın. ayaklar ve karın önemli, çift kat çorap giydirip, yeleginide giydirin bence.

Bizim kız büyük adam gibi oldu bir haftadır. Gündüz hiç uyumuyor. Gece de ellemesem sabaha kadar uyuyor. 4 saatte bir emziriyorum gece uyandırıp. İlerisi için uyku problemi yapar mı acaba?
Bizimkide öyle bu aralar hatta dün gece uykuya yenildiğim için 7 saat aç kaldı yavrucak ve gıkı çıkmadı.

Ewt canım şampuan lı ılık su da 45 dk dediler.
Gitmeden dalinli su hazırlarım iyi olur dalin sanırım. Diğer şampuanlar yakabilir belki.
Klips çıktıktan sonra ne kadar sürüyor canım pipinin iyileşmesi.

Bilmiyorum ki canım gece uykusunda yapıyor sadece uyanmıyor ama uykuda
Bizim ki gazli bi bebek degil bizimki de yapıyor oyle yapmaya baslayinca doyuruyorum sakinlesip geri uyuyor açlık belirtisi diye dusundum ben iyi de besleniyor bu sayede gözünü acip uykusunu bolmemis oluyor

bizim sünnette huni kullanılmadı aparat hiç birşey kullanılmadı sünnet sonrası merhem ve sarı su verdi 1 günde calpol kullandık 5 gün banyo yasak doktora göre değişiyor heralde

bizim sünnette huni kullanılmadı aparat hiç birşey kullanılmadı sünnet sonrası merhem ve sarı su verdi 1 günde calpol kullandık 5 gün banyo yasak doktora göre değişiyor heralde
Bizim sunnette klasik oldu sadece krem fitil yazdi doktor 2 gun yikamadik sadece bir kez agri kesici fitil verdim 3. Gunde baya baya iyilesti bi haftaya birşeyi kalmadi

Sorma canım ya bende istiyorum ama cesaret edemiyorum sürekli uyanırsa ya diye
Bir iki uyanır sonra alışır ilk 3 aydan sonra alışkanlık kazanıyorlarmış çünkü. Bende 2 aylık olana kadar ortamızda yatırdım reflü yatağına koyup ama şimdi anne yani beşiğinde yatıyo geceleri. İlk bi kaç gün mızırdandı sonra alıştı çok şükür bi kaç aya da odasına inş :)

Sütüm iki gundur cok az bebegim acliktan agladi gece evde tektim esim calisiyor mama almaya cikamadim. Evde gecen ay actigim mama var versem bi sıkıntı olur mu. Mama veren anneler actiginiz mama kutusunu ne kadar sure kullaniyorsunuz
Üzerinde bir ay yazıyordu açıldıktan sonra

Bizim şükür gaz sorunumuz kesildi. Yere göğe sığamıyorduk ağlamaktan. Demek doğruymuş dedikleri 3 ayın bitmesine yaklaşıyoruz çünkü.

Mutlu bebek görüyorum artık. Gazsız bebek mutlu bebek.

Sütüm iki gundur cok az bebegim acliktan agladi gece evde tektim esim calisiyor mama almaya cikamadim. Evde gecen ay actigim mama var versem bi sıkıntı olur mu. Mama veren anneler actiginiz mama kutusunu ne kadar sure kullaniyorsunuz
Açıldıktan sonra 1 ay içinde tüketin diye yazıyor üzerinde, bende geçen bizim mamayı bulamayınca elimde olan ve 20 gündür kullanmadığım mamadan verdim. Kokusundanda anlaşılmıyor ki meret hepsi iprenç kokuyo
1 ay geçmediyse verilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…