2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Ben daha yarım saati geçirmedim :KK70: Bilemiyorum iyi mi kötü mü, belki benimki azıcık kafadan gidiktir :KK70:
İyidir ya niye kötü olsun ne güzel oyuncakları var ses çılarıyolar falan. Halıya yatırıyorum oyuncaklara bakmak yerine avizeye bakıyo :işsiz: sonra söylene söylene ağlamaya başlıyo. Kucağıma alıyorum tık ses yok. Her bebek farklı işte. Gecede kafadan gidik falan değil bence. Annesi gibi akıllı bebiş :KK200:

İyi olmana sevindim sevgili burcu. İyi tatiller sana....
@beatrices @uzines @mavimli
Kediciklerle bebekler nasıl onlardan bahsedin... Uydular mı birbirleriyle.
Benim kedim başta sallamıyordu oğlumu görmemezlikten geliyordu son 2-3 haftadır dikkatini çekiyor ona bakıyor tip tip dövecek gibi, son bir haftad8ır bir kıskançlık halleri, sadece akşamları bebeği emzirmek için aldığım an gelip kucağıma oturuyor. Neyseki zarar vermiyor. :)

Eklentiler

• Screenshot_20170822-144038.png
    Screenshot_20170822-144038.png
    182,2 KB · Görüntüleme: 69
Sütüm iki gundur cok az bebegim acliktan agladi gece evde tektim esim calisiyor mama almaya cikamadim. Evde gecen ay actigim mama var versem bi sıkıntı olur mu. Mama veren anneler actiginiz mama kutusunu ne kadar sure kullaniyorsunuz

nerde oturuyorsun canim soylersen belki burayi okuyan sana yakin arkadaslar vardir yardimimiz olur

Ewt canım şampuan lı ılık su da 45 dk dediler.
Gitmeden dalinli su hazırlarım iyi olur dalin sanırım. Diğer şampuanlar yakabilir belki.
Klips çıktıktan ne kadar sürüyor canım
bizim sünnette huni kullanılmadı aparat hiç birşey kullanılmadı sünnet sonrası merhem ve sarı su verdi 1 günde calpol kullandık 5 gün banyo yasak doktora göre değişiyor heralde
Sanırım canım bilmiyorum ki klips çıkınca banyo yasak olur mu dr ne der yarın belli olur.

Pipinin tam gorunumune kavusmasi bi kac ayi buluyor..daha klips ciktiktan sonra iltihapli gibi akacak..ama iltihap dgl onlar..doktor asamalarini gostermistir..genel acidan klips cikinca isin buyuk kismi bitmis oluyor.
Ay inş canım öyle olsun büyük oğlan 3 gündür yatağa çivilendi mübarek. Çıksında rahat Edelim inş.

Kizlar selam koydeyiz buralara kis geldi resmen kizimn yanaklari hrp soguk insallah usumuyodur birde dvit lerinizi nerde muhafaza ediyorsnz ben dolaptan alip direk damlatoyorum bugun baktm da bayagi soguk oluyo bogazini agritirmi sizler nasil yapiyorsunz

Aynı beeen, yazlıktan döndüm benim "Sevgi"m var elim ayagım o da memleketine gitmiş iş başa düştü 1. Gün iki katı temizledim 2 kat kaldı tabi yüzeysel yemek yapmıyorum ama :KK43: biriken mesajlar cabası...
Kolay gelsin.
En zoru biriken mesajlara yetismek,bencede..:KK70:
Zaten yardimciniz dönunce işini bilir nasilsa.:KK28:

Sütüm iki gundur cok az bebegim acliktan agladi gece evde tektim esim calisiyor mama almaya cikamadim. Evde gecen ay actigim mama var versem bi sıkıntı olur mu. Mama veren anneler actiginiz mama kutusunu ne kadar sure kullaniyorsunuz
4 hafta ama iyi muhafaza edilmisse ve yapis yapis olmamissa 1 kerelik verilir.
Agzi iyi kapali ve kuru serin yerde.sogutucuda degil.

Üşengeç kadının çözümü çok olur:) benimki mama almıyor ama ne olur ne olmaz Aptamil'in hazır şişe mamasından eve, eniğin babanesine, ananesine... herkesin evinde koydum. Kimse mama paniği olmasın diye :)
Bu aralar stoklarda bitmiş,bulamiyorum.demek siz toplamissiniz hepsini.
Afiyet olsun,yarasin.:KK25:

Kızlar izlemden geliyorum çok canım sıkılıyor...Bana bir öneride bulunun
Kızım 6800 gr olmuş boyu 62,5 cm gelişimi iyi dedi doktor gelin görün ki bugün 3. gün kanlı kaka yaptı
hatta tam da izlem günüydü hemen tahlil yapıldı kan bulgusu netleşti..
Aile hekimi yorum yapamadı bize genel cerraha yolladı. Bağırsaklarına ultrason ile bakılsın dedi
Genel cerraha gittik 3 aylık bebek olunca ben anlamam siz pediatri ye gidin dedi
Çocuk doktoruyla olan maceramız zaten ortada...

Çok bunalmış bir haldeyim ne yapacağımı şaşırdım...pinpon topuna döndüm ordan oraya ordan oraya

Kizlar selam koydeyiz buralara kis geldi resmen kizimn yanaklari hrp soguk insallah usumuyodur birde dvit lerinizi nerde muhafaza ediyorsnz ben dolaptan alip direk damlatoyorum bugun baktm da bayagi soguk oluyo bogazini agritirmi sizler nasil yapiyorsunz
Canım 25 derece altı oda sıcaklığında dediği için hep güneş görmeyen dolaplara koyuyprum, sadece bio gaiaya dolapta

X