2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Mukuslu kaka arada bizdede oluyor en iyisi ozaman doktorumuzla konuşmak

6 kilo benimkisi canım apartsız kullanılır yani öylemi bide öyle deniyim bakayım ya ben bacaklarını yana doğru ayırmaya korkuyorum oda izin vermiyo zaten ozamanda ayakta gibi oluyo çocuk

ayy Allah kolaylık versin.çok şükür sakin yaa. Hep böyle gider inşallah. Bi acikinca ağlıyor sadece.aman aman maşallah

Ahh yavruuuum nasıl üzüldüm yaa çok geçmiş olsun küçük çocukların dişleri çok keskin oluyor nedense. Ayy Delirdim yaa. Eşim de sinirlendi okudum da. O kizin annesi çocuğuna neden tepki göstermemiş diyo. Neyse Allah beterinden korusun.

Çok geçmiş olsun. Allah beterinden saklasın. Sakin davranmışsın, ben olsam kıyameti kopartırdım.

Benim kv de tattırıyor kebap bile tattırdı ben kızmıyorum ama. parmağının ucuyla diline değitiyor. Benim kız da istiyor valla ilerde tadını alsın ki yesin inancı var :)
Yani kaşıkla vermiyoruz ki. Tadına baktirıyoruz bir damlacik :) nanemolla bi bebek olsun istemem. Istahli olsun biraz:)

Yuhhh ya bu da ne böyle valla köpek ısırsa bu hale getirmez ... çok kötü ya yazık bebek ne acı çekiyor şimdi... gerçekten yuhh

Aslında şey sormak istemiştim. Mesela emzirdin , bidahaki emmek istemesi kaç saat sonra oluyor? Benimki bu ara 1 saat sonra bile başlıyor mızıldanmaya
Gündüz 1.5-2 saat
Gece 2-3 saat
İstisna bazen gece 4
Gündüz uykusuna bağlı 3

Huysuzken saat başı :))))))

Çok geçmiş olsun...
İçim gitti resmi görünce..
Allah korusun beterinden.

Yavrucuğun iyi mi şimdi ?
Keyfi Yerinde mi ?
Kıyamam ona.

Dün normalde en geç 22:30 da gece uykusuna yatmış olurdu hastaneye arabayla giderken bile uyuyamadı. Ayağına elletmedi hiç bugün iyi çok şükür halen resimdeki gibi kızarık. Dr antibiyotik krem verdi enfeksiyon oluşmasına diye. Şimdi oyun halısında tepiniyor aynada kendini gördükçe tatlı kızım benim. Allah tüm çocukları korusun. Şimdi rahatladım ama sabah kalktığımda dilim falan yara olmuş stresten

Katılıyorum sana. Şahsen çok ozenmiyorum bu temizlik konusunda. Simdi tanismasi lazim cogu mikropla.Annesutu korur onu bu tanışma faslında. bu donemi mikropsuz atlatinca antibiyotikler devreye giriyor ileriki yaşlarda
Tabiki canım.bu demek degildirki benegi elinden öpelim,emzigi pislensede agzına verelim.sadece her yere düşmesinde gidip yıkamıyorum cünkü doktorlarda önermiyo.bebegimi kaynatılmış suylada yıkamıyorum.eşim işten gelince elini yıkamasına fırsat wermeden daha kapıdayken bebegi kucagına atıyorum napim cok yorgunum cünkü.ablası dışarda bisiklet sürüyo bizde sitenin bahcedinde oturuyorz gelip kardesini sewiyo.gidip elini yıka diyemem gercekten.hatta bebegimi bi güzel cimlere yatırdım ohh miss:))

Canım cok geçmiş olsun.rabbim bi daha yasatmasın .nasıl canı acımıstır simdi kuzunun.nasıl rahat insanlar varya .

Canım benim sana da geçmiş olsun acil şifalar hemen iyileşsin dilin inş

Millet alınacak gücenecek diye bazen taviz veriyoruz ama aslında panter olmalı kim ne derse desin.

Bana buldumcuk diyorlardır kesin

Ben de denize ayaklarını soktum. cok urperdi ama neyse:))) Ayağına yosun yapıştı 5 dk onu temizliycem diye ugrastim :) birlikte avm ye gidiyoruz el yıkamak imkansız. Bi bagiriyo o an almak zorunda kalıyoruz. Işte bagisiklik böyle ani durumlar için gerekli.

İnan benim hep aklımdaydın nickini yazıyorum etiket kısmına çıkmıyordu dediö heralde hepten çıktın gittin :)şimdi burda görünce doğum yaptığını çok sevindim..bende çok yoruluyorum 3 ay yattım dile kolay kilo aldım ona bağlıyodumm ama hareketsizlikte yaptı sanırım..bende 30dan sonra bir iki çıktım fazla çıkmadım yine en son doğum yaptığım gün yürüdüm biraz akaşam suyum geldi:)dikişleri alınca üçüncü gün doğum oldu normal doğum 27mayısta doğdu oğlum fazla yokmuş aramız

Eminim şaka değildir o..büyük konuşmak istemiyorum ama çocuğuna dur demeyen annelere çok sinir oluyorum saldım çayıra misali..ben kesinlikle öyle bi anne olmam olamam zaten çocukta olsa kimsenin başkasının evine çocuğuna zarae vermeye hakkı yok bence..eğitim ordan başlar sen çocuğuna daha küçükken dur demezsen büyüdüğünde neler yapar..sende eşinin hatrı için birşey diyemiyorsun haklısın ama şakayla karışık lafını söyle bence anlasın ona göre davransınlar

Dedim işte benim kız dökmüştür yapmıştır diyorum. Bi kere dur oğlum demedi. Mesele helal olsun tabi kide ben pasta koyuyorum tabağın birine. Geliyor alıyor isirip yere atıyor. Sonra yine koyuyorum yine ayni bu 3 4 kez oldu. Attım.çöpe en sonuncusunu annesinin tabağına koydum :) napim dayanamadım. Ama en çok cocuguma zarar verir diye korktum. Bi de diyo oğlum hiç biseye dokunmaz diyo. Telefonlar ortada ama eline almıyor diyo. Halbuki oğlan telefonu televizyona vurdu tvyi attılar çöpe yapılmaz hale geldi. Nedense dur demedi hiç demiyorlar. Eşime dedim babası da öyle diyo. Dışardan eşimin ayakkabılarını giymiş evin ortasina geldi annesi bisey demedi ben aayy dedim pis onlar dedim anca dışarı götürdu çocuğu. Ne bilim neden öyle. Bende senin gibi aynı büyük sozume tövbe ama yok yok inşallah olmaz öyle.

Şuan mesela görümcem geldi iki tane küçük çocuğu var küçük dediğim 6 yaşında oyun halısı piyanalu aldım oğlana nerdeyse kırdı kırıcak yani benim oğlum daha oynamadan işini bitirdiler..asla dur yapma demiyo görümcem..artı bir haftalilken oğlum ayağına düştü yanında yuvarlanırken asla kızmadılar naptın demediler sözde yanlışlıkla olmuş..kucağına almak istiyo veriyorlar sinir krizleri geçiresim geliyo..görümcen olunca bişeyde diyemiyosun

Kıyamam yaa çok geçmiş olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…