2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Kızlar benimde kahve akıntım normale döndü gibi.doktorum ultrasonda baktıgında kansma alanı filsnda görmedi çok şükür.pruloton igne vurdurdu bi tane.kanama olursa diger hafta bir tane daha ysptır demişti.ama gerek kslmadı.yalnız bende kasık agrısı cok oluyo.hiç ayakta durmak istemiyorum öalesef

Bazıları ıkınamıyormuş bilmedikleri için ama sen şanslılardanmışsın canım ebene bravo valla :) epidurali 6-7 santim açıklık olunca takıyorlar hatırladığım kadarıyla. Gerçekten böyle bir imkan varken kullanmamak hata olur. Tecrübeli rbe ve doktorla çalışmak çok önemli
Anestezi doktoru neden gelmedin ki dedi coktan takardik dedi
Bende anlattim boyle boyle
Cnm soyle oluyor gece sancilaninca acil gittik o an nöbetçi hangi ebe varsa ona denk geldim oda nst bagladi sancilarimi siddetli bulmadi ama ben kivraniyordum
Acikliginda kus gozu kadar istersen yatis yapalim ama senin doguma daha var sabah dokuzda gel doktor muayene etsin dedi bence git evde rahat olursun hastane rahat degil dedi
Bende ben abartiyrm sanirim dedim
Eve geldim ki Allahim nasil bi acii
Sabaha kadar cektim esime anneme dedim beni nolur goturun ben dokuzu beklemeyemem cok kotuyum dedim
Sabah gittik sekizde dokuz bucukta oglum dogdu
Hastanede kalsaydim rahattim
Bida oyle yapmayacagim
:))
İns sizinde rahat gecer

Kızlar benimde kahve akıntım normale döndü gibi.doktorum ultrasonda baktıgında kansma alanı filsnda görmedi çok şükür.pruloton igne vurdurdu bi tane.kanama olursa diger hafta bir tane daha ysptır demişti.ama gerek kslmadı.yalnız bende kasık agrısı cok oluyo.hiç ayakta durmak istemiyorum öalesef
Gecmis olsun yat dinlen nutlaka

kizlar bisey soyliycem ama garipsemeyin beni ne olur:110: doktor muayene 1 ay sonra dedi.ama benim gecenlerde cok kotu bir bel ve kasık agrim oldu.zaten mide bulantisi gibi bi belirtimde yok.bu sebeple minigime bisey oldumu diye cok endiseluyim.ilk bebigimi kaybetmistim.demem o ki bi bahane uydurup diktora gitsemmi:KK14:ne diyosunuz

Kizlar goruyorum ki hepimizde bi depresiflik olumsuz dusunce... inanin bende dun tansiyon dusuklugunden agliyodum yeter diye. Cidden annelerin hakki odenmez daha simdiden...
Gebelik depresyonu denen sey varya sanirim olumsuz seyler yasadikca(leke,kanama,bulanti,bas donmesi...) bize hep boyle gidecekmis gibi geliyo. Hala her tuvaletten sonra kanama var mi diye korkarak bakiyorum. Ama insallah kazasiz belasiz su 12 hafta dolsun hersey daha rahat olacak diye inaniyorum.
Bulantisi olmayan arkadaslar ben doktoruma bulantim oluyo ama %90 inda istifra edemiyorum tansiyonum dusuyo dedigimde sanslisin ki kusmuyosun kussan daha da zor olurdu senin icin dedi. O yuzden icinizi ferah tutun ne olur her gebelikte bulanti olacak diye bisey yok bu olumsuz bi durum degil.
dogru soyluyosun canim.bende de hoc kusma yok.ama elim yuregimde.hala tedirginim kanamam olacakmi diye.bi gecseydi hayırlısıyla 12 hafta.ilk bebisimi kaybettim.onun etkisinden cikamiyorum.hep tedirginim hep korkuyorum:KK42:rabbim bebislerimizi korusun:dua::nazar:

Ben bulantının nasıl bişey olduğunu bilmiyorum :) 8. Haftadayım daha bikere bile midem bulanmadı. Yani demek ki şanslı kısımdanız )))
iste bulanti olmamasi beni tedirgin ediyo canim.doktorumada sordum.o da sanslisin dedi.ama yine icim rahat degil

Bende ayni kusamam hic
Oda midemi fokur fokur kaynatiyo belki kussam rahatlicam ogurmek gelio kipirdamadan yatiyorum kusmayayim diye:KK43:(
Bence dogurma bida ne bu cektigimiz:KK43:

Valla ya hala böyle boğazımda duruyir yediğim şeyler. Sanırım yine çıkartmam lazım ama ben yatıyorum. Çok beter bu bulantilar başım dönsün, karnım ağrısın ama midem bulanmasın bu en beteri benim için :KK43:

Kizlar goruyorum ki hepimizde bi depresiflik olumsuz dusunce... inanin bende dun tansiyon dusuklugunden agliyodum yeter diye. Cidden annelerin hakki odenmez daha simdiden...
Gebelik depresyonu denen sey varya sanirim olumsuz seyler yasadikca(leke,kanama,bulanti,bas donmesi...) bize hep boyle gidecekmis gibi geliyo. Hala her tuvaletten sonra kanama var mi diye korkarak bakiyorum. Ama insallah kazasiz belasiz su 12 hafta dolsun hersey daha rahat olacak diye inaniyorum.
Bulantisi olmayan arkadaslar ben doktoruma bulantim oluyo ama %90 inda istifra edemiyorum tansiyonum dusuyo dedigimde sanslisin ki kusmuyosun kussan daha da zor olurdu senin icin dedi. O yuzden icinizi ferah tutun ne olur her gebelikte bulanti olacak diye bisey yok bu olumsuz bi durum degil.

Bende hala her lavaboya gittiğimde bakıyorum acaba var mı bir şey diye. geçse şu 12. hafta da bakalım o zaman neler olacak :)

kizlar bisey soyliycem ama garipsemeyin beni ne olur:110: doktor muayene 1 ay sonra dedi.ama benim gecenlerde cok kotu bir bel ve kasık agrim oldu.zaten mide bulantisi gibi bi belirtimde yok.bu sebeple minigime bisey oldumu diye cok endiseluyim.ilk bebigimi kaybetmistim.demem o ki bi bahane uydurup diktora gitsemmi:KK14:ne diyosunuz

İçin rahatlayacaksa git tabi ama ben sanıyorum bebeğin oldukça sağlıklı. görüyorsun hepimizde var o endişeler. umarım karnımızda güzel şeyler oluyordur

Valla ya hala böyle boğazımda duruyir yediğim şeyler. Sanırım yine çıkartmam lazım ama ben yatıyorum. Çok beter bu bulantilar başım dönsün, karnım ağrısın ama midem bulanmasın bu en beteri benim için :KK43:

Bende hala her lavaboya gittiğimde bakıyorum acaba var mı bir şey diye. geçse şu 12. hafta da bakalım o zaman neler olacak :)

İçin rahatlayacaksa git tabi ama ben sanıyorum bebeğin oldukça sağlıklı. görüyorsun hepimizde var o endişeler. umarım karnımızda güzel şeyler oluyordur
iyiki varsiniz canim.bu site olmasa ben kafayi yerdim.allah hepinizden razi olsun.iyiki dertlerimizi paylasacagimiz bi platform var

Canim seni strese sokuyosa geriyosa bence baska bi doktora git kontole gitmemis gibi.

dogru soyluyosun canim.bende de hoc kusma yok.ama elim yuregimde.hala tedirginim kanamam olacakmi diye.bi gecseydi hayırlısıyla 12 hafta.ilk bebisimi kaybettim.onun etkisinden cikamiyorum.hep tedirginim hep korkuyorum:KK42:rabbim bebislerimizi korusun:dua::nazar:
Insallah bu sefer kavuscaz bebeklerimize canim icini ferah tut ne olur. Stres cok etkiliyomus vucudu. Biraz sakinlessek daha rahat olcak galiba hersey.

Hayirlisiyla bi gecse bulantilar kusmalar :110::110: cok igrenc bisey, bulantisi olmayanlar hic özenmeyin kizlar, dogum daha kolay gecti benim icin 3 saatin icinde gecip gitti en azindan... ben ciddi şekilde fenayim bu hamilelikte 2-3 kez kusuyorum günde. 3 kilo vermişim, zar zor biseyler yiyebiliyorum bir yedigimi bir dahada yiyemiyorum gundüzleri sürekli örtündügüm bi bataniye var onu bile gormek istemiyorum artik bulantilarim aklima geliyo :110:Allahim cok sürmesin diye dua ediyorum

X