2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Off yine misafir geldi gitti.. İki çocuklu bir aileydi.
İki gun sonra yine bir aile gelecekmiş. Bu durum beni baymaya başladı artık.

Misafir çocuk 6yasındaki, anne bu yediklerimizden sonra tatlı yiyecek miyiz diye sordu. Allahım neyseki yine Eşime yaptırmıştım.adam artık içim dışım tiramisu oldu diyor. Yalnız tüm misafirlerim standart menü yaptım. Yinede çok yorucu.

Bizim kızın uzayan sarılığı vardı hep ışık açık yattık.artık geçti.ama kocama laf geçiremiyorum Dr a sormadan kapattırmıyor.

Seni çok iyi anlıyorum canım
Köye Gittik başladı kv herşeyi ver şimdiden biz emecen yapardık herşeyi verirdık diye.
Bende hı anne dedim geçtim. Ufacık bebeğe patlıcan musakka yedirtcek halim yok ya.

Canım süt alerjisinde tahin susamdan yapıldığı için çapraz alerjen demişti benim doktorum. Bir de domates de yasaktı bana
Gerçi ben artık diyet yapmıyorum

aaa öyle mi bunu söylediğin iyi oldu helvadan vazgeçebilirim
domates de mi yasak offf ne yiyeceğim ben...
süt ürünü tüketmediğim halde hala mukus var kakada..
neyse bir de bunları yemeyip bakayım olmadı kontrole kadar
eğer gene mukus olursa bu sefer senin gibi perhiz yapmayacağım

Evolvia ile bu diyet mamanin 100 gr toz ve 100ml hazir hallerinin kalorilerine baktim.kilojullve kilokalori olarak evolviyanin daha yuksek.yani kilo aldirmak icin kullanilani bendeki degildir bu durumda.yada bir karisiklik vardir.bendeki mamanin adi nutricia nin NEOCATE adli mamasi.aptamil pronutra ile ayni besin kalori degerinde.ikiside ayni markanin(nutricia).

Son düzenleme:
Ben de gece lambası kullanıyorum devamlı biri kalkıyor habire gidip ışığı nasıl açayım Zencefill90
eshma

Ben de gece lambası kullanıyorum devamlı biri kalkıyor habire gidip ışığı nasıl açayım Zencefill90
eshma

Ben koridorun ışığını açık bırakıyorum gece boyunca ve ışık odayı aydınlatıyor ama beşiği los yerde kalacak şekilde ayarlıyorum o ışıkla istedigimi yapabiliyorum.karanlikta büyüme hormonları salgılanıyor hemde karanlıkta uyuyan bebek büyüyünce karanlıkta uyumakta hiç korkmuyor.

efsunsuz evet doktorum çok detaylı anlatır.benim büyük kizinda doktoruydu kaldiki birçok şeyi ondan biliyorum diye bu kadarla kalıyoruz.yoksa çamaşırı nasıl yıkayacağım ek gidalarda yemeği nasıl yapacağım falan herşeyi anlatıyordu hatta tarif ile veriyordu.

Kızlarımız aynı gün doğdu seninle maşallah sen iyi kilo aldirmissin.benim kızın emmesi bı sorun.gogsum dolu ise o zaman emmeyi seviyor ama çok dolu değil ise o zaman cekelemek zor geliyor emzirme kabusa dönüyor
Sürekli sut sagip yada mamayla takviye gerekiyor . Şöyle güzel emse eminim kilo alır ama işte hanımefendi hazirci biraz.bwnde sut olsun diye sürekli yeme halindeyim ve doğumda verdiğim tüm kiloları geri aldım

Son düzenleme:
oyun halısı alamadım gitti ebebekte indirim var ama pahalı geldi yinede netten baktım da var mı uygun fiyatlı bir yer?e bebekte emzikler uygun fiyatlı bi tane aldım bakın isterseniz
Gittigidiyordan 89 tl ye furkan piyanolu oyun halısı aldım çok tatlı ve kullanışlı tavsiye ederim.

Kac saattir uyuyamıyorum...
Canım sıkkın
Ama neye onu bile bilmiyorum
Hayırdır canım. Temelinde vardır bir şey iyi düşün geriye dönük.
Ben de oğlanın öksürüğüne uyandım tıkanmış,nefes alamıyor gibiydi
Ters çevirip sırtını hafif tıpışladım açıldı sonra. Korktum ama.

Kızlar hiç çürük dişim yoktu. I
Ilk hamilrliğim de çürümek üzere olan dişim vardı biraz ilerledi
Ikinci de biraz daha ilerledi ve kırık meydana geldi
Şuan sorum emzirirken dişimi yaptırabilirmiyim sızlamaya başladı 2 gündür.
Hiç diş ağrısı nedir bilmedim ömrümde.
Diş yapımında stokladığım sütlerim var derin dondurucu da onlar işimi görür mü? Diş yapımı dolgu falan kaç gün sürer bilgisi olan var mı?

Çok sevindim, hadi inşallah böyle devam eder. Size tahlil de yapılmamıştı ama. Ben de dün doktorla konuştum. Bir doktor böyle bir alerji yoktur diyor, uydurma diyor dedim. Onu diyem hekim olamaz dedi. Senin kesinleşmiş bir tanın yoktu ama. Alerji değil demek ki.

Benden ara ara taze kan geliyor bir kaç damla. Neden acaba?

Ağrı yapıyorsa kanal tedavisi olur muhtemelen benim de ağrıyor bu aralar geçen diş doktorunu aradım emzirmeme durumu var mı diye yok dedi öyle bişey kanal tedavisi de 30-45 dk sürüyor muş... Dolguyu sormadım ama ben türkiye ye yeni geldim kendi ülkemde kanal tedavisinden sonra orası geçici dolguyla dolduruluyor ve üç gün sonra dolgu oda 30 dk en fazla 1 saat sürüyor du burada da öyledir heralde

Evet cnm aç kalmış
Bnm oglumda olmustu ordan bılıyrm
Kesık kusma bızde de sık oluyor onu doktora soracagım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…