2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Yani ac kalmis demek dimi..bgn bende disari ciktim..sut yetmemis sanirim bezinde turuncu kalintilar vardi..nefret ettim kendimden..keyif yapcam diye cocuk ac kaldi..sonrasinda yollar kapaliydi gelisim uzadi vs..bu arada bebek geldigimden bi yana kesik kesik kusuyor..nedeni ne olabilir?
Bezde pembe/ kırmızi leke vucudu susuz kalmis demek

Kiyaslama surekli var..bizim gelinin 2 cocugu var..kucugu 10 aylık..o bile kiyasliyor kendininkilerle...sinir oluyorum..

Git canim o komşuna nas Felak okuttur ya bence nazar olmuş size ne diye söylersin ki sütünü
kadın okumadıkca nazar gitmiyor bnim kv bu çocuğun ağladığını hiç duymadım dedi sonra kızım ağlama krizine girdi susturamadik sonra kv nas Felak okuyunca düzeldi allahim korusun bebislerimizi

kahvaltıda 1 domates 2 salatalık 6 zeytin 1 çay kaşığından az bal ve iki çatal helva 2 dilim ekmek yedim

helva hariç diyet sayılır

süt ürünleri perhiz
Canım süt alerjisinde tahin susamdan yapıldığı için çapraz alerjen demişti benim doktorum. Bir de domates de yasaktı bana
Gerçi ben artık diyet yapmıyorum

Allah yardımcınız olsun acil şifalar, bir an önce saglıgına kavusur inşallah minik

0-12 ay için bende kartlar var ama daha kullanmadım bir cıkarayım fotosunu koyarım

Bizde var ama eşim kullanıyor o da memnun after sun ı da iyiymiş

oyun halısı alamadım gitti ebebekte indirim var ama pahalı geldi yinede netten baktım da var mı uygun fiyatlı bir yer?e bebekte emzikler uygun fiyatlı bi tane aldım bakın isterseniz

Ben kızım doğduğundan beri gece lambası kullanıyorum. Çünkü çok kusuyor, gece kusarsa göremezsem korkusuyla hiç karanlıkta uyuyamadık. Bi de sürekli göğsü inip kalkıyomu görmek istiyorum. Gece lambası dediğim de bu turuncu tuz lambalarından. Loş bir ışık veriyor odaya

oyun halısı alamadım gitti ebebekte indirim var ama pahalı geldi yinede netten baktım da var mı uygun fiyatlı bir yer?e bebekte emzikler uygun fiyatlı bi tane aldım bakın isterseniz

ben yeni aldim canim e-bebekten,bondigonun seruven ormani.coook seker bir sey,bir suru sallanan oyincagi var ekstra sen se istedigini takabiliyorsun,portatif her yere tasiyabiliyorsun.aynasi bile var.benim kizi koyuyorum her gun aynasindan kendine bakiyor daha oyuncaklara uzanmasi icin erken ama olsun oyalaniyor onlara bakarken.cok memnunum tavsiye ederim.en uygun fiyatiyla oradaydi gecen hafta 85tl ye aldim.

Inş canım nazara inandığım gibi nas felak ve nazar ayetninde etkisine inanırım.
Insan yine de korkuyor
Eskilerin bi sözü vardır
"nazar deveyi kazana, insanı mezara sokar" çok korkarım o yüzden nazardan Rabbim korusun hepimizi.

Kiyaslama surekli var..bizim gelinin 2 cocugu var..kucugu 10 aylık..o bile kiyasliyor kendininkilerle...sinir oluyorum..
Ay lüzumsuz kaynıyor etrafımız. Bu zamana kadar hep dikkat ettim hiç kıyaslama yapmadım çocuklar arasında.
Bu bitsin daha iki kardeş arasındaki kıyaslamlar başlıcak gardımı alıyorum şimdiden.

Amin canım şimdi uyudu kaldı yavrum ağlaya ağlaya. Olmadı yarın ziyaret ederim komşuyu böyle devam ederse.
Dilerim aşı huzursuzluğudur.

ya kıyaslama olmaz mı banada daral geldi bu mevzudan benim çocuğum normal bi sıkıntısı yok deyip kapatıyorum genelde kv ile görüntülü görüşüyoruz eşimin küçüklüğüyle kıyaslıyor biz şöyle bakardır böyle yapardık, birde amca gelinleri var küçük çocukları olan bizim gelinler şunu yediriyır şöyle besliyor böyle bakıyor görüşmek istemiyorum bazen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…