2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Biz cuma olduk aşıyı pazartesi yaptırabilirsin dedi ebe hemşire.Bu mantıkla sen de bugün yaptırabilirsin bence.Ben suyu sürekli teklif ediyorum kızıma dotorumuz mama da yedirdiğimiz için öyle söylemişti.İçmek istediği kadar içiyo...

Benim ki de baya su içmek istiyo şu verdikçe şap şap iciyo gülücükler saçıyor bnde çok veremiyorum acaba zararı olur mu diye gerci suyun ne zararı olacak aşırı terledigi için su ihtiyacı çoğalıyor birde hafif pembemsi akıntı gelmiş çok az...
Araştırdım sıcak havalarda susuz kalırsa gelirmiş pazartesi doktora gitcez soruyum bakalım ne diyecek

40 tan sonra benim kız coşmuştu çıkmasa daha iyi demiştim
ne hayallerle beklediğim kırktı.. neyse 55 ten sonra düzeldi...
anne sütü sarılığı 65 te geçti teni normale döndü.. üzülme tek derdin bu olsun biz hastanede bile yattık bu sarılık illeti yüzünden kızın sağlıklı olsun da

anladığım kadarıyla doktorlar güvenilir
ama şu pekmez işi çok tuhaf bu kadar küçük bebeğe şeker mi öneriyor
üşütmekten olabilir evet inşallah sadece üşütmüştür

kızınız için de hayırlı olsun güzel bir puan almış..inşallah geleceği güzel olur

canım çok geçmiş olsun ağrı ve ateş yapar göğüste.. pompan varsa mutlaka sağmalısın göğsünü
bir de canım sen göğüs takip etmiyordun sanırım emzirirken acaba aynı göğsü sürekli almadığı için süt birikmiş olabilir mi
laktamax içtikçe de süt birikmiş ağrı yapmış olabilir
dün ben de humana içtim semiz otu yedim aynı göğsü emzirdim emzirmediğim göğüste aşırı bir sertlik koltukaltına yayılan ağrı oldu hemen sağdım gece üstüne de emzirdim geçti sabahı beklesem ne olurdu bilmiyorum

ben kullanıyorum sürekli 40 çıkınca kaplıya geçtim süt üretimine bir yan etkisini görmedim açıkçası..
acaba silikon denesen sütyen içine basınç yapar sütleri durdururmu ki
hani ayakkabılarda ayakkabının arkası vurmasın diye kullanılan silikon parçalardan
hem yumuşak olur hem basınç yapar şimdi aklıma geldi

Teşekkür ederim yanıtın için canım. Ben de taktım şimdi bakalım inşallah daha iyi olur.

Göğüs ucu belli olmasın diye silikonlar var onlardan mı diyorsun canım? İşe yarar mı ki acaba, bir deneyeyim ne kaybederim ki...

Senin kilom abartı değil 69 la hamile kaldım şimdi 85-86 kgyum

O minik et benleri oğlumda olmuştu sonra hiç biri kalmadı sen deyince hatırladım

Ben oğlumda aptamil kullandım 3.ayda emmeyi bıraktı aptamili de 3,5 yaşına kadar bırakmadı inek sütü içiremedim sıpaya.

Ben baştan beri kaplı kullanıyorum geçen denemek için aldım bitane emzirme sütyeni evde uygun rahat oluyor arada bir takıyorum ucuna peçete katlayıp koyuyorum sütte akmıyor ucuda belli olmuyor tabi çok birikince kaplı olsada akıyor

Sutyen kullanmak sut üretimini arttırırmis. Yenidoğan hemşiresi birisine söylerken duymuştum. Eve gidince sutyen tak dedi sıvı al bol bol artar demişti.

Göğüs ucu belli olmasın diye silikonlar var onlardan mı diyorsun canım? İşe yarar mı ki acaba, bir deneyeyim ne kaybederim ki...

evet onlar olur tabi ki... benim aklıma ayakkabı vurmasın diye koyulan küçük silikonlar gelmişti
ama senin dediğin tabi daha iyi olur hem yumuşak acıtmaz hem baskı yapar

Bamyayı bende keşfettim anneme kış için kurutmasını söyledim bamya yediğim günler 2 katı artış oldu

Bizim dr hava çok socak birkaç çay kaşığı verebilirsiniz dedi. Dün 1 çay kaşığı verdim, bugün 1-2 çay kaşığı vericem çünkü çok sıcak yazık çok sıcaklıyolar

Canım daha öncede yazmıştım.memlekete gittigimde komsumuza gösterdim kızımı. Kendisi docent cocuk doktoru. O da bana demiştiki bir mamaya keçiboynuzu katarsak o mama reflü mamasına dönüşür. O yüzden arasıra cay kasıgının ucuyla keçiboynuzu pekmezi verebilirsin. Ama docentte olsa prof da olsa veremem valla el kadar bebege

Senin kilom abartı değil 69 la hamile kaldım şimdi 85-86 kgyum
Fenercim bizimkiler çok zayıf yani Kv ve ailesi. Kilo konusundada çok takıntılılar.
Ben 65kilo ile evlendim. En kilolu halimdi.aralarında en tombik bendim.
55le hamile kalınca hemen 55olcam sandı herhalde. 1,5aydır görmüyordu.

Çok makul diyet listem var. Uygun olunca diğer sayfaya foto ekliycem.

Benim tum atlet ve sutyenlerim kapli. Bi sıkıntı yasamadim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…