2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Canım kusura bakma anlayamadım ben ya:KK43: dış kısmı derken nasıl yani. Bende cok dokunamıyorum cünkü zarar veririm korkusuyla
İşaret parmağının üst kısmı ile ucuyla değil.paemak ucu ağrıtabilir üstü ile silersen bişey olmaz dedi.parmağını biraz.içe bük dış kısmı ile sil şimdi anlatabildim mi

Enfeksiyon olduğunu lökosit çıkınca mı söyledi? Ayrıca bir test yaptı mı? Alerjide de lökosit oluyor çünkü. Enfeksiyon olmayabilir.

evet. ayrı bir test vermedi..o yüzden bana perhiz verdi.. ama buna rağmen antibiyotik kullanıyoruz
haftaya antibiyotik sonrası tekrar test yapacakmış

İşaret parmağının üst kısmı ile ucuyla değil.paemak ucu ağrıtabilir üstü ile silersen bişey olmaz dedi.parmağını biraz.içe bük dış kısmı ile sil şimdi anlatabildim mi
Ya hani parmagımız biraz kalınya o araya girmesi zor olmuyomu. Yapayım dedimde cesaret edemedim.

Bugun kontrole gittim ben de. Ic dikislerde ufak etler oluşmuş neyse artik. Gumus nitratla yakti onlari. Bi daha gidecekmisim. Zarari var mi dedim iliski sirasinda kanama yapar en cok zarari yok dedi. Akinti baslamisti ona da fitil verdi. Adet olman daha 3 4 ay surer dedi.
Bebisin gobeginden sonra ben de gümüş nitratla yakildim. Ne kdr uyumlu ana oguluz boyle:KK49:

Benim bebeğim kesinlikle yüz üstü uyumaz. Ben yüzüstü koyunca tepinip ağlıyo kaayı kaldırıyo
Merhaba arkadaşlar. 49günlük bebeğim yüzüstü yatınca güzel uyuyor onun dışında sırt üstü yatırınca elleri kolları oynuyo uyanıyor. Çok korkuyorum yüzüstü yatırıncada .aslında rahatlıkla başını çevirebiliyor. Siz yatırıyormusunuz yüzüstü ?

evet. ayrı bir test vermedi..o yüzden bana perhiz verdi.. ama buna rağmen antibiyotik kullanıyoruz
haftaya antibiyotik sonrası tekrar test yapacakmış
Bizim ki 25 günlüktü yatirmisti doktor bu sebepten. 2gun kivezde kalmıştı. :KK43:inşallah hemen iyileşir

Bugun kontrole gittim ben de. Ic dikislerde ufak etler oluşmuş neyse artik. Gumus nitratla yakti onlari. Bi daha gidecekmisim. Zarari var mi dedim iliski sirasinda kanama yapar en cok zarari yok dedi. Akinti baslamisti ona da fitil verdi. Adet olman daha 3 4 ay surer dedi.
Bebisin gobeginden sonra ben de gümüş nitratla yakildim. Ne kdr uyumlu ana oguluz boyle:KK49:
Şikayetin neydi canım. Anlatabilir misin.

Bebek oturtulmaz deniyor etrafımda niyeyse bazen dizimde oturttugumda kızıyorlar, öğrenince yazsana :)
Canım çocuk doğduğu günden beri oturtulabilirmiş ben sordum doktoruma. Bir de internette ünlü bi doktor var kadir tuğcu diye onun yazısını buldum. Fotoğraf olarak ekliyorum. Ben de bebeğimi dizimde oturtup kol altlarından tutarak destekliyorum hem hoşuna gidiyo hem de gazını alttan üstten inanılmaz çıkarıyo dik oturunca. Beni de gören öyle oturtma demişti ben de doktoea sordum, hiçbişey olmaz dedi. O eskiden kalma raşitizm hastalığıyla alakalı bi hurafeymiş

Eklentiler

• IMG_8407.PNG
    IMG_8407.PNG
    225,8 KB · Görüntüleme: 64
Evet ben 4 haziranda doğum yaptım. İyi bari için rahatladı ben bitek ben regl oldum diye korktum. İnternette emziren anne regl olmaz olursa sütü kesilir yazıyo da
siz benden bir gün sonra doğum yapmıştınız sanırım bende regl oldum bugun bitti.
eskisi gibi 4 gün surdu

kıyamam.
bence forumda en çok yorulan annesin.
konu her neyse kesin sen haklısındır. biraz anlayış lazım bunlara.
inşallah düzelirsiniz.
barıştığınızda,tatlı bir dille ne kadar kırıldığından bahsedersin. sonrada canını okursun!!!!
ve

Düşünüyorum da benim doktor ne kadar merakliymis benim kızı kuveze koymaya :KK70:

Canım çocuk doğduğu günden beri oturtulabilirmiş ben sordum doktoruma. Bir de internette ünlü bi doktor var kadir tuğcu diye onun yazısını buldum. Fotoğraf olarak ekliyorum. Ben de bebeğimi dizimde oturtup kol altlarından tutarak destekliyorum hem hoşuna gidiyo hem de gazını alttan üstten inanılmaz çıkarıyo dik oturunca. Beni de gören öyle oturtma demişti ben de doktoea sordum, hiçbişey olmaz dedi. O eskiden kalma raşitizm hastalığıyla alakalı bi hurafeymiş
Ben kanguru da kullanıyorum zaten. Çok iyi oldu paylaştığın, teşekkür ederim:)

Kızlar ya
Ben uyuyakalmışım, oglumda uyumuş. Saat 11 de emmıştı, bıde şimdi beşte
6 saat ac kaldı
Bu konuyu dr ıle konuşanlara dr ne demıştı
Cnm sıkıldı ya

ben daha dün sordum canım.. gece en fazla 4 saat dedi..onun haricinde uyandırmana gerek yok dedi..
ama senin bebiş çok zayıf değildi sanırım
benim de başıma gelmişti
ne kadar kötü hissettiğini anlıyorum

Aslında yaptığım özel birşey yok. Sadece kakasını yukarıdan aşağıya daha doğrusu önden arkaya doğru siliyorum. Islak mendili değiştiriyorum önünü temizlerken. Eğer kaka bulaşmamışsa ön tarafına hiç dokunmuyorum.beyazlıkları falan hiç silmiyorum ben.

ben de aynı şekilde temizlik yapıyorum da genital akıntıları temizlemek konusunda şüphelerim vardı..
kimisi hiç temizlemiyor kimisi temizliyor doktorda bastırmadan yüzeysel yap dedi

Kızlar bugün Rüya nın aşıları brnim de kontrolüm vardı.kızım çok ağladı, tizlerde baya iyiymiş, inletti sağlık ocağını yine :KK70:
Sarıdan yeşile dönük kaka yapması normalmiş.
Kafasındaki döküntü konakmış,konak şampuanı verdi.
Gece bazen uzun uyuyor, 6 saati buluyor dedim. Artık çok ufak değiller bırak uyusun, kimseye söyleme dedi. lilipit lilipit benim kız 6 saat değil de 5,5 saat uyumuşluğu vardır. Ben de biraz üzülmültüm de içim rahatladı.
Bir de kızın kulağı akmıştı, o da normalmiş.
Kilosu boyu iyiydi çok şükür.
Rota aşısının ilk dozu, verem aşısının vurulduğu gün veya en az 4 hafta sonra yapılması gerekiyormuş, doktor yaptırmamızı önerdi. Bugün ilk doz da yapılmış oldu.
Aşılar ateş yapar diye calpol verdi, psikopat gibi ateş ölçüyorum ama çok şükür çıkmadı daha.ama cadı kızım biraz sakinledi, uyudu bugün baya.

Ücretsiz izne seminerden sonra ayrılmayı düşünüyorum.siz başlayacakmısınız alacakmısınız ücretsiz izin? Benim sütüm çok değil o güne ancak yetiyor neyaparım bilmiyorum geceleri dolu oluyor tek göğüsle o zaman doyuyor çok uykum olduğu için de sağmadım hiç gözüm kapalı emziriyorum zaten mecbur kalınca sağarım
Okul 18 eylül acılıyor sanırım ve baslıyorum ama özel okul oldugından ben iki yarım gün anlaştım idare edicekler bu yıl

Benim de uzatmalı doğum sonrası kontrolümü yaptırdım. Adet olmuştum o yüzden geç kaldı biraz. Smear testi verdim. Muayenede oldum rahim toplamış kendini. Korunma yöntemi olarak sana bı korkaklıkla spirali istesen de takmam dedi doktorum. Bi aşı varmış, onu da ben istemedim boşuna hormon alcam sonuçta.
Sakın hamileyim diye gelme, yumurtaların çok aktif dedi :KK70: şu kafayla isteyeceğim en son şey bile olamaz heralde hamilelik, allah korusun.
Öyle yani kızlar.

X