2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
evet. ayrı bir test vermedi..o yüzden bana perhiz verdi.. ama buna rağmen antibiyotik kullanıyoruz
haftaya antibiyotik sonrası tekrar test yapacakmış
Antibiyotik vermedi bize doktor. Bol lökositli ve mukuslu kaka olmasına rağmen. Eğer alerjiyse boşuna kullanmış olmaz mısınız?

Kızlar biz de bugun 2 ay aşılarını olduk, üzerinden 8 saat geçti ama kızım çok huysuz altını bile açtırmıyor uyumuyorda böyle olan oldu mu? Ateşi çıkmadı ama huysuzluk hadsafhada :KK43:

Huysuzlandı akşam olunca. Az önce ateşini tekrar ölçtüm 37,7 olmuş . Verdim calpol.
Bir an önce sabah olsun geçsin hepsi ya

3 aylik 90 günü doldurunca oluyor. Benimki de kucakta oturmak istiyor. Nuna leafi uyku için kullanıyor. Bi tane inek çıngırak edindi kızın oyuncaklarindan aşk yaşıyorlar bakisip bakisip.

Minoset, parol bide voltaren kullanabilirsin.
Voltereni hap olarak alma dedi benim doktor. Kremini sürebilirsin dedi, belim ağrıyordu.

Kızlar günaydın....
Nasıl kilo vereceğimi buldum.
:)))
Hergün buluyorum ama icraat yok:)
Daha önce bu şekilde vermiştim.

İp atlayarak:)
Evet işten gelir hergün 1000 ip atlardım. Üstelik diyetisyenin verdiği menu nun yanında... Deli kilo vermiştim.
Evde yapacağım en güzel aktivite.
Atlar atlar soğuk suyun altına koşarım artık.
Canim 100 mu 1000 mi ayyy catlamazmisin kiz :eek:

sorunu bilmiyorum ama bende de bi gariplik var eşimin her hareketi batmaya başladı, hormonal heralde, adam aynı adam aslında beklentimde bi değişiklik yok, ama bişeyler değişti galiba bende çocuğu da alıp kaybolasım var :)
Kızlar benim gibi yapın ben annemlerin yanındayım günde birkez görüntülü birde birkaç mesaj anca işte cocuktan vakit kalmıyor :anne:kafam rahat hatta özlüyorum kocimii

Kızlar biz de bugun 2 ay aşılarını olduk, üzerinden 8 saat geçti ama kızım çok huysuz altını bile açtırmıyor uyumuyorda böyle olan oldu mu? Ateşi çıkmadı ama huysuzluk hadsafhada :KK43:
Canım Benimkide öyleydi alt açtırmama falan yok ama huzursuzdu uykusu var ama uyuyamıyordu gözleri yarı kapalı inleyip duruyordu sonunda dayanamadım ateş olmasa bile verdim ağrısını kessin diye sonra da emzirdim uyudu sonra yavrum

Kızlar ya
Ben uyuyakalmışım, oglumda uyumuş. Saat 11 de emmıştı, bıde şimdi beşte
6 saat ac kaldı
Bu konuyu dr ıle konuşanlara dr ne demıştı
Cnm sıkıldı ya
Benim kizim da gece uykucu. 6 saati bukuyo uyanmasi onu da ben uyandiriyorum. Ilk ay 4-5 saat uyurdu onda da cogunlukla ben kaldirirdim 1 kilo aldi doktora sordum kilo aliminda sıkıntı yok annesi demisti. Kilosu iyiydi sanirim seninkinin bence uyusun kendileri uyaninca daha guzel besleniyolar ben uyandiriyorum ama oyle cok da emmiyo uyku sarhosu olduguna ama dayanamiyorum senin gibi vicdanim elvermiyo ne kadar emse kardir diye :) sansliyiz heralde aman cok da kimseye soyleme nazar olmasin :)

Yok canım nerde? Öğürerek tükürüyor:)
Avent gece parlayan emzikler varya 0-6 ay onu almayan yok benimkide almıyordu bugün netten aldım bunu aldı en azından biraz göğsümde süt oluyor yoksa ben emzik gibi kullanıyor ama çok özlüyorum bu sefer oğlumu

Ben bıraktığım memeden devam etmiyorum. Zaten gündüz iki saatte bir emziriyorum. Yani 4 saatte hiç bi zaman dolu dolu olmuyo. Hep yumuşak.olanı da içiyo bitiriyo sanırım
Şimdi aklıma takıkdı acaba senin gibi yapsam daha çok mu kilo alırdı diye. Bilemedim.

Diğer arkadaşlar siz nasıl yapıyorsunuz?
Ben de lilipit gibi yapiyorum hep kaldigim memeden devam ediyorum o sekilde emzirilmesi daha dogru zaten. Bebek yagli sütü daha cok alir. Bir sag bir sol yapılırsa bebek ön sütü daha fazla alir bu da bebekte hem gaz yapar hem de doyurucu olmaz cabuk acikir

Ben bıraktığım memeden devam etmiyorum. Zaten gündüz iki saatte bir emziriyorum. Yani 4 saatte hiç bi zaman dolu dolu olmuyo. Hep yumuşak.olanı da içiyo bitiriyo sanırım
Şimdi aklıma takıkdı acaba senin gibi yapsam daha çok mu kilo alırdı diye. Bilemedim.

Diğer arkadaşlar siz nasıl yapıyorsunuz?
Canm benim bebekte kilo almıyor çok bir arkadaş dediki benimkide öyleydi sonra aklıma geldi 2 saat boyunca istediğinde aynı gögsü verdim simdi cocıugu 9 aylık masallaj 11 kilo bende öyle yapmaya çalıştım ama günde 1 kez mama da verdim kilo alımı normaldi 15 gün boyunca mamadanmı bilmiyorum insallah kalan 15 günde iyidir yarın 2 aylık olucaz çocuğum zayıf diye su asıları bile vurdurmak istemiyorum biraz daha toparlasın istiyorum

KIZLARR BEBEKLERinizin aylık fotolarını cekiyormusunuz? Ve sayı olarak ne kullanıyorsunuz? Hatıra olsun ilerde gösteirriz inşallah
Evet yapiyorum oglumda da yapmistim ilk ay cibinligini susledigim yapay ciceklerle 1 yazio yaptim basina cicekli bant takıp 2.ay kostümü hazır gibi ama rakamı neyle yapican bilmiyorum belki shop programindan hazır rakam kullanirim renklendirip cok guzel oluyo gercekten :)

Göğsümü sıktım kızlar sut geldi. Ah artacani bilsem neler yapmazdim :KK43:
Canım yanlış anlama ama neden sürekli olumsuz düşünüyorsun? Ne güzel işte sütün tam anlamıyla kesilmemiş,hala artma ihtimali var ama sen artmayacağı konusunda kendini ikna etmişsin.. ayrıca burda kızlar da sürekli söylediler herşey süt değil,önemli olan mutlu anne mutlu bebek..

X