2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Kızlar ya
Ben uyuyakalmışım, oglumda uyumuş. Saat 11 de emmıştı, bıde şimdi beşte
6 saat ac kaldı
Bu konuyu dr ıle konuşanlara dr ne demıştı
Cnm sıkıldı ya

Ben geçen hafta doktora sordum aynı durumu doktor güldü hatta 'uyusun işte daha ne istiyosun kilo alımı iyi olan bebeklerin gece uykularından uyandırılıp emzirilmesine gerek yok'dedi Biz de bugün 2 aylık olduk bu arada.Seninki de o civarda heralde üzülme bişey olmaz:nazar:

Ben geçen hafta doktora sordum aynı durumu doktor güldü hatta 'uyusun işte daha ne istiyosun kilo alımı iyi olan bebeklerin gece uykularından uyandırılıp emzirilmesine gerek yok'dedi Biz de bugün 2 aylık olduk bu arada.Seninki de o civarda heralde üzülme bişey olmaz:nazar:
Benimki 4 saati geçirmez uyanır mık mık mık:)

Kızlar günaydın....
Nasıl kilo vereceğimi buldum.
:)))
Hergün buluyorum ama icraat yok:)
Daha önce bu şekilde vermiştim.

İp atlayarak:)
Evet işten gelir hergün 1000 ip atlardım. Üstelik diyetisyenin verdiği menu nun yanında... Deli kilo vermiştim.
Evde yapacağım en güzel aktivite.
Atlar atlar soğuk suyun altına koşarım artık.

Kızlar bunu aldım e bebekte

3,5 tl

IMG_1808.PNG

Kızlar günaydın....
Nasıl kilo vereceğimi buldum.
:)))
Hergün buluyorum ama icraat yok:)
Daha önce bu şekilde vermiştim.

İp atlayarak:)
Evet işten gelir hergün 1000 ip atlardım. Üstelik diyetisyenin verdiği menu nun yanında... Deli kilo vermiştim.
Evde yapacağım en güzel aktivite.
Atlar atlar soğuk suyun altına koşarım artık.
Süper bir kardiyodur. 10 dak ip atlamak 1 saat koşuya bedel miydi neydi öyle duymuştum.
Bir defasında kardeşim balkonda ip atlıyormuş, güm güm güm. Annem kızmış artık balkon çökecek yeter atladın. (İrice bir adam) o sırada deprem oluyor tesadüf. Bizimki korkuyor balkon çöktürdü sanıyor...:KK70:

Yookido veya tiny love tekmele oyna oyun halısı kullanan var mı ikisi arasında kararsız kaldım :)

Son düzenleme:
Hanımlar selam, nasılsınız?
Benim enik oturmak istiyor. Bildiğin talep ediyor. Sırt üstü yatınca mıkırdanıp duruyor. Ya nuna leaf üstünde ya emzirme yastığında destekli ya da dizimde dik durmak istiyor. 3 aydan itibaren kullanılan mamas papas oturma zımbırtısı var evde, ama 3 ay 61. Gün mü başlıyor bebek için yoksa 90. Gün mü?
Cumartesi doktoruna soracağım, kalça ultrasonu normal, acaba sorun olur mu ergonomik zımbırtıda oturtsam?
Sizin çocuklar talepte bulunuyor mu?

Sünnet yaptıran anneler bebeğiniz ağladı mı?ctesiye randevu aldık bir öneriniz var mı?ne kadar sürede iyileşti? Süreçten biraz bahsedermisiniz?
biz yaptırdık canım, ilk 6 saat biraz canı yandı cıyak cıyak ağladı, paranox fitil verdik ama çok etki etmedi, fucidin krem başladı doktor, steril gazlı bez aldım eczaneden eve gelince yapışmasın diye steril gazlı bezi kesip küçültüp güzelce bolca kremleyip değiştirdim pansumanını, 1 numara büyük bez kullandık bir hafta boyunca 2. gün duş aldırdık. duştan sonra sadece krem sürdüm gazlı bez olmadan 3 günde bayağı toparladı. birinci hafta bittiğinde tamamen iyileşti.

Bizim kızın da 5 saati buluyor. İlk zamanlar endişeleniyordum aç mı kalıyor diye. Baktım uykusunu iyi alınca daha mutlu uyanıyor. Ben de dinleniyorum tabi. İkimizin de işine geliyor.
Rahatladım o zaman cnm
Ben boyle bırsey yasamadım kı
Buyuk oglum durmadan uyanırdı
Bu bazen cok uyuyor dort saat rahat uyuyor mesela
Dıger oglum uc saat uyurdu maksımum oda ılk yattığında sonra durmadan uyanırdı emzır yatır cnm cıkardı gecelerı

Selamlaaarr,
Bizim kız gece uykusunda hiç işemiyor, emdiğinden eminim hatta süt sağıp verdim ama 2-3 gecedir hiç işemiyor. Sabah kalktığımda arka arkaya 3 bez değiştiriyorum. Bütün gece tutuyor mu ne yapıyor, aynı durumu yaşayan var mı?

X