2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
O
Canım hem nurse harveys hem sab simlex birlikte mi kullanıyorsun nasıl veriyorsun Ne kadar veriyorsun bizde de aşırı gaz var[/QUOTE
Ben nurse Harvey ile bio gaia kullandım. Memnun kaldım bio bitince doktor bifiform verdi. Bağırsak düzenleyici damla. Bakalım nsl olacak.

Bizde ilk cıktıgımızda cok aglamıştı. Hayatta bi daha cıkmam demiştim hatta buraya yazmıştım. Saolsun lilipit lilipit pes etme cıkardıkca alışır demişti. Dün sitenin bahcesinde yarım saat kaldık. Bugun bir saate yakın kaldık. Gercektende çıkardıkca alısıyolae.
Bizim ewde cok sessiz ve benim bücür sesi sewiyo. Yatacagı zaman tlfndan su sesinyada süpürge sesi acıyorum. Bugun bahcede de baya cocukların curcunası vardı. Öylece onları izleyip aguladı:)
Sakın sende pes etme. Bahce varsa hergün cıkarmaya calış. Aglayınca hemen dönersn ewe
Ben oğlanı 3 kez çıkardım bahçeye. İlkinde ağladı çıkınca. Omzumizda ağlaya ağlaya uyudu bebek arabasına koyduk.ikincisinde ağladı bas bas..eve döndüm üçüncüsünde 15 dk etrafı izledi sonra yine baş başa bağırdı omuzda uyudu. Bebek arabasında bu ileri bir geri yapıp uyutan annelere imreniyorum

Kizlar birsey sormak istiyorum yaklasik 17gün sonra 3saatlik ucak yolculugu yapicagiz bebegim 2bucuk aylik oluyor sorum suki ucak yolculugu yapabilirmiyiz acaba??bu hava basincindan felan kulaklari zarar görürmü özellikle inise gectigi sira benim bile cok agrir ve acir ve 3-4gün tek kulagim kapanik dolasirim icime sinmiyor derdinide anlatamiyor kulagi agrisa kapansa huzursuz olur..aranizda bebekle ucak yolculuk yapan varmi yapabilirmiyiz??
Ben bı aylıkken 2 saat yolculuk yaptım. İniş ve kalkışlarda emzir yeterli.. bi de ben yarım fitil vermiştim mışıl mışıl iyidu

Mrb kızlar bi süre giremedİm. Eşimin köyüne gittik net çekmiyordu bin küsür msj var hepsini okuyamıcam sanırım. Herkes iyidir inş bebişleriyle birlikte :) özledim burayı valla.:)

Bugün oğlumu dr a götürdüm kaka problemimiz yüzünden. Köyde bi kere yaptı onu da uyarma ile. Baktım olmucak bıraktım artık kendi yapsın diye 8 gün oldu yapmadı soluğu dr da aldım gelir gelmez.
Poposunda bi tane çatlak varmış bu engel olabilirmiş kaka yspmasına kan aldı ve rontgen çekildi oğlumun karnından yarın öğleden sonra sonuç alacağız.
Inş kötü bi durum yoktur dua edin canlarım. :KK43:

Çok kötüyüm kızlar.
Kusmamda başladı.
Acile gideceğim çocuğu durduk yere o ortama sokmayım dedim. Zaten yeni uyudu.

Benden baska regli olan var mı? Benim 61.günümde oldu reglim.

Serumada razıyım. Gidebilsem.
Evet Ankaradayım ama hiç dışarıda çıkmadım.
Bugun ilk defa et pişirdim.eşim yapardı hep. hiçte sevmem kokusunu. Oda Bulantımı tetikledi sanki.
Poset Poset kustum. Bişey yemediğim halde.
Oturuyorum ağrımla.

Ben de reglim. 54. gün oldum. :110:

Mrb kızlar bi süre giremedİm. Eşimin köyüne gittik net çekmiyordu bin küsür msj var hepsini okuyamıcam sanırım. Herkes iyidir inş bebişleriyle birlikte :) özledim burayı valla.:)

Bugün oğlumu dr a götürdüm kaka problemimiz yüzünden. Köyde bi kere yaptı onu da uyarma ile. Baktım olmucak bıraktım artık kendi yapsın diye 8 gün oldu yapmadı soluğu dr da aldım gelir gelmez.
Poposunda bi tane çatlak varmış bu engel olabilirmiş kaka yspmasına kan aldı ve rontgen çekildi oğlumun karnından yarın öğleden sonra sonuç alacağız.
Hoşgeldin ve geçmiş olsun miniğe.

Kızlar ya
Ben uyuyakalmışım, oglumda uyumuş. Saat 11 de emmıştı, bıde şimdi beşte
6 saat ac kaldı
Bu konuyu dr ıle konuşanlara dr ne demıştı
Cnm sıkıldı ya

Bebegin kac gunluk..bnm ilk oglum 2.5 aylikti bir hafta kaka yapmadi..bnde sabunla falan yaptirdim..sonra doktora gpturdugumde 10 gune kadar yapmamasi normal dedi..

Kızlar ya
6 saat ac kaldı
Cnm sıkıldı ya
Ben görüşmedim doktorla ama sıkıntı olacağını sanmıyorum sıkma canını Benimkide nadir de olsa bulduğu oluyor 6 saati

Kızlar ya
6 saat ac kaldı
Cnm sıkıldı ya
Hic dert etme cnm ya 1. Ay doldugundan beri uykuda 6saat haklari var. Acikmamis ki uyanmamis zaten. Ben hep bekliyorum uyudugunda. Kilo alimini da etkilemezmis yani sıkıntı yok. Ikiniz de uykunuzun tadini cikarin icin rahat olsun.

Çok geçmiş olsun kuzuna. Okuyunca içim cız etti :KK43: zor bi durum ama ins geçecek. En azından yırtık olmaması için zeytin yağını çok az miktar popo girişine surebilirsin. 8 gün çok fazla; (

Kızlar ya
6 saat ac kaldı
Cnm sıkıldı ya
Her saat basi uyandı emdi şimdi hangisi problemli bi durum:) benimkinden emin değilim de canim sizinki gayet normal. Allah bozmasın keyfini

aslında yıkamak en iyisi... ben de silip kuruluyorum o zaman kızarmıyordu ama yolda pişti..
1500 km yolda biz bile piştik çocuk ne yapsın..

canım sen kızının özel bölge temizliğini nasıl yapıyorsun tecrübeli annesin sonuçta
Aslında yaptığım özel birşey yok. Sadece kakasını yukarıdan aşağıya daha doğrusu önden arkaya doğru siliyorum. Islak mendili değiştiriyorum önünü temizlerken. Eğer kaka bulaşmamışsa ön tarafına hiç dokunmuyorum.beyazlıkları falan hiç silmiyorum ben.

Kızlar ya
6 saat ac kaldı
Cnm sıkıldı ya
Canım ben daha cuma günü sordum dr a. 3. Kere anne olan biri olarak yine güldürdüm doktoru kendime. Benim kız da gece 22 den sabah 5-6 ya kadar uyuyor. Uyandırayımmı dedim dr a. Güldü ve yok, artık kendi ne zaman isterse o zaman beslenecek, bu aydaki bebeği beslemek için uyandırmak gerekmez dedi

Günaydın hepinize kızlar bende 16 haziranda ikiz dogum yaptim bir oglum bir kızım var oglumun göbegi daha dısarida ne zaman iceri girer acaba kızımın iceri girdi de oglanınkini büyük kesmis dr ondan olabilir mi acaba benimkilerde iki saatte bir uyanıyorlar ne zaman 4 ,5 saat uyurlar birde uykuya zor dalıyorlar sizinkilerde öylemi ya

Canım ben daha cuma günü sordum dr a. 3. Kere anne olan biri olarak yine güldürdüm doktoru kendime. Benim kız da gece 22 den sabah 5-6 ya kadar uyuyor. Uyandırayımmı dedim dr a. Güldü ve yok, artık kendi ne zaman isterse o zaman beslenecek, bu aydaki bebeği beslemek için uyandırmak gerekmez dedi
Rahatladım o zaman cnm
Ben boyle bırsey yasamadım kı
Buyuk oglum durmadan uyanırdı
Bu bazen cok uyuyor dort saat rahat uyuyor mesela
Dıger oglum uc saat uyurdu maksımum oda ılk yattığında sonra durmadan uyanırdı emzır yatır cnm cıkardı gecelerı

Sagolun arkadaslar içim rahatladı
Bi an panık yaptım nasıl annesin yattın öyle diye
Ben görüşmedim doktorla ama sıkıntı olacağını sanmıyorum sıkma canını Benimkide nadir de olsa bulduğu oluyor 6 saati

Hic dert etme cnm ya 1. Ay doldugundan beri uykuda 6saat haklari var. Acikmamis ki uyanmamis zaten. Ben hep bekliyorum uyudugunda. Kilo alimini da etkilemezmis yani sıkıntı yok. Ikiniz de uykunuzun tadini cikarin icin rahat olsun.

Bana en son uyuyorsa 6 saat uyandrmayabilirsn demisti canim

Günaydın güzel anneler, günü gereksiz bit bilgi ile başlatayım:KK54::21::KK22::-)

Eklentiler

• Screenshot_20170808-084625.png
    Screenshot_20170808-084625.png
    132 KB · Görüntüleme: 107
  • Screenshot_20170808-084614.png
    Screenshot_20170808-084614.png
    185,6 KB · Görüntüleme: 110
X